mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 23.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 04:39 
Cytuj  
Zrobilismy nowego LS'a... dlaczego? bo tak... LS jest stworzony przez Polakow, ale ma miec charakter international... tak wiec, strona i forum sa dwujezyczne... a na kanale mowimy tylko po angielsku. Jest juz nas troche, zalezy od godz.

Uprzedze pytanie, nie chcielismy robic zadnej konkurencji CC, bo to niemozliwe, ale chcielismy po prostu stworzyc swoj wlasny azyl. Levele graczy sa przerozne, tak samo jak sa tam gracze z calego swiata... glownie US, POL, EU...

Jakby ktos chcial perle, to zapraszam na niedokonczona strone i forum...
http://lost-odyssey.mangapl.com

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 07:39 
Cytuj  
Po co ten nowy LS :roll: Żeby sobie utrudnić grę i utrudnić go innym osobom które wciągniecie w ten "chory" pomysł :har: Nie kapuję po co te podziały, które do niczego dobrego nie prowadzą... Tylko sobie szkodzicie i drugi raz robicie ten sam błąd nie wyciągająć żadnych wniosków z przypadku RM... Dyrektor, Ojciec, Rey to byli fajni ludzie i dobrzy gracze, którzy pewnie dalej by grali, gdyby się nie uparli na siedzenie w zamkniętym gronie. Wiele osób z CC (lub wywodzących się z CC) im pomagało, chyba najwięcej Suczka, choć mi się tez zdarzyło robić Reyowi rank. Wielu z nas chciało z nimi robić dalej rank i CoP'a, ale osobne perły tylko przeszkadzały. Robiliśmy razem EMMy i pewnie znacznie więcej, gdyby był normalny kontakt z nimi. Nawet ostatnio Sakura robił z CC rank 5-1 i Tadzik też by pewnie poszedł gdyby było miejsce, a tak poszły osoby na 50lvl, którym szczerze mówiąc rank6 jest na grzyba, bo i tak na Dynamis nie mogą chodzić, gdyż wymaga 65+. Jesteście całkowicie poza polską społecznością w FFXI i jest to czysty kretynizm imo. Widzę, że Tadek się czasem pojawia na CC, a potem po chwili ściąga perlę, bo się pewnie czuje wyobcowany i mu się kompletnie nie dziwię, ale są to tylko i wyłącznie następstwa jego poprzednich decyzji. Wiadomo, że jak przyjdziecie do CC to nie dostaniecie wszystkiego od razu na złotej tacy, ale macie nieporównywalnie większe szanse na pomoc. Przedwczoraj Glizduś miał czas przed oknem HNMa i się pół godziny pytał czy komuś pomóc, wczoraj Jauron też oferował cheć pomocy, Sai do grudnia nie gra ale on to nagminnie wyskakiwał z tym pytaniem, a ludzi z 75+ naprawdę mogą pomóc. Jakiś czas temu robiliśmy z Magosem i Pritem questa na NIN Emdzejowi, do chyba 6 rano. Każdy chętnie pomaga, tylko trzeba się przygotować (wiedzieć co robić, gdzie, jak, mieć zrobione prequesty jeśli są potrzebne itp.). Sczególnie po postaniu Pixies, jest dość zdrowa atmosfera - bo Ci co zajmują się ambitniejszymi sprawami nie siedzą na CC i nie ma sytuacji, że na LS jest 30 ludzi z czego 18 osób campi alliancem jakiegoś HNMa, a ludzie na niższych levelach oburzają się czemu im nikt nie chce pomóc. Dużo też wydaje mi się, robimy lowlevelowych eventów ostatnio. Każdą niedzielę są jest rajd ENM30, na którym jest szansa zaliczyć promy. Wczoraj był pierwszy Garrison i pewnie to powtórzymy. Robimy też na bierząco avatarki (nie prime). Jedziemy też pomalutku z CoPem do przodu i jeśli jest potrzeba zrobić coś większej liczbie osób, to się robi to kilka razy. Pewnie za jakiś czas ruszy ZM. CC nigdy nie było (przynajmniej w moim oczach) jakąś tam gidlią z prawdziwego zdarzenia z którą można się utożsamiać, jak to spotykałem w innych mmogach w jakie pykałem. Taka jest mechanika tej gry i nic się nie poradzi, że perła głównie co daje to umożliwia kontakt i tak trzeba to traktować. Mając perłe CC macie możliwość kontaktu z rodakami i wspólnej zabawy. Po pewnym czasie trzeba czegoś więcej, czego CC nie potrafi zapewnić (najczęśćiej niedobór pewych jobów 70+), dlatego tacy ludzie byli zawsze równocześnie w OB czy CAE, a wkońcu storzyli Pixies. Dlatego szczerze od serca radzę, darujcie sobie tworzenie nowego LSa i chodźcie grać z resztą rodaków. Początki jak to początki, będą na bank trudne, ale na 100% to zaprocentuje... To co chcecie zrobić to międzynarodowy socjal, który się nie sprawdzi ze względu na różne strefy czasowe. Byłem w podobnym i choć świetny był klimat w SoS, po jakimś miesiącu zmęczyliśmy się tym, że mieszkamy w 4 strefach czasowych i robić cokolwiek wspólnie to tragedia... Tyle chciałem powiedzieć od siebie, pewnie i tak to nie zmieni Waszego podejścia, ale przynajmniej mam czyste sumienie, że próbowałem :-? [/url]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 08:11 
Cytuj  
Powodzenia.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 09:29 
Cytuj  
LS to bardzo dobry pomysł, szczególnie jak chcecie/będziecie chcieli robić w swoim gronie w miarę regularnie różnego rodzaju ENMy, BCNMy, KSNMy, czasami Garrisony, exp/merit party, CoPy, Zilarty, rankmisje i rózne inne ciekawe rzeczy których robić się nie da w innym/innych LSach

ja bym chętnie poprosił o perełkę waszego LSa bo zależy mi szczególnie na ENMach 75, wiem że niewiele można zarobić w tych czasach ale na SH za 1.5 mln myślę że dałoby radę zarobić w 2 tygodnie przy średnim szczęściu
jak nie macie w planach robienia ENMów to nie kontaktujcie się ze mną pls, po co mi CCbis ?
(jak tylko zrobię szybko 60 lvl żeby móc chodzić na raidy to zacznę kończyć rdm'a żeby posolować ENMy bo widzę że się nie da tego w grupie robić)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 09:43 
Cytuj  
Njawazniejsze ze macie link do IGE na pierwszej stronie!, reszta sie nie liczy. :D Romuald tez bedzie zadowlony jak mu powiem. I Chania!

Beda z was ludzie!

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 10:03 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Beda z was ludzie!


... się śmiali.

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 10:24 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
ja bym chętnie poprosił o perełkę waszego LSa bo zależy mi szczególnie na ENMach 75, wiem że niewiele można zarobić w tych czasach ale na SH za 1.5 mln myślę że dałoby radę zarobić w 2 tygodnie przy średnim szczęściu
jak nie macie w planach robienia ENMów to nie kontaktujcie się ze mną pls, po co mi CCbis ?
(jak tylko zrobię szybko 60 lvl żeby móc chodzić na raidy to zacznę kończyć rdm'a żeby posolować ENMy bo widzę że się nie da tego w grupie robić)


Wywody simiego rządzą :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 11:41 
Cytuj  
Link do IGE rządzi... :lol:
powodzenia panienki :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 11:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
powodzenia panienki :D

Nierób wiochy plz.


Moje zdanie co do nowego lsa? Wolałbym byście przeszli do CC ale skoro niechcecie to trudno, powodzenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 13:06 
Cytuj  
http://lost-odyssey.mangapl.com/lista2.html

Sorki - myślałem, że to Ci nowi od ragnaroka :P
A tu się okazuje, że to zgoła inni ludzie - w tym Tadeush oO


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 4
Dołączył(a): 23.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 15:29 
Cytuj  
Wiesz sorry, ale jesli mialbym dostac takie powitanie na LS CC, to bym raczej podziekowal _-_ Odpisze w sumie Kassei, bo reszta ma widze problemy z samoakceptacja. Jesli o mnie chodzi, to pomysl dolaczenia do CC, od poczatku nie pasowal. Nie mam zadnych uprzedzen do was chlopaki, ani nic takiego... moze one dopiero sie zrodza... Whatever, w moim przypadku tyczy sie wszystko 6h roznicy czasowej. Mieszkam w US, tak wiec w tygodniu jak zasiadam do konsoli, to w Polsce wybija polnoc, a jak koncze to jest 6 rano... Nie watpie, ze wielu z was gra rowniez o tej porze, ale jesli mialbym wybrac i dolaczyc do jakiegos LS'a to bylby to LS z amerykanami. Pomysl zalozenia LO, byl odwazny, strone sklecilem na szybko ja - newb. Dlatego pomysl mi sie spodobal, dorwac graczy z calego swiata, zeby LS zyl non stop, a nie byl oparty o strefy czasowe... prawdopodbienstwo powodze - ponizej normy, ale czy trzeba gnoic kogos za to, ze chce po prostu sprobowac!? I nie boje sie powiedziec o sobie, ze jestem newb , w FF gram 3 tygodnie (wczesniej byly lekkie przymiarki konczace sie na 5 lvl - tak poznalem Tadeusha i sp.) dopiero 30 WHM i 18 BLM, jestem newbem ucze sie gry i chlopaki z LS'a mi pomagaja. Jesli wlazlbym na CC i zadal pewnie jakies mega newbowskie pytanie to dostalbym odpowiedz, czy zotalbym zmieszany z blotem? Jesli nie wyjdzie z LO, to jak wspominalem wkrece sie predzej czy pozniej do innego LS'a odpowiedniego mojej strefie czasowej, a tymczasem chcialem was tylko poinformowac o tym, ze po prostu jest taki LS. lol, czy od razu trzeba negowac i wysmiewac?


Poza tym, robienie questow i innych pierdol, to jedno ale z drugiej strony liczy sie jeszcze atmosfera, jesli wy sie miedzy soba dobrze czujecie, to swietnie, ale ja po tym co tu przeczytalem raczej bym za dobrego zdania nie mial...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 16:41 
Cytuj  
onim napisał(a):
...
Jakby ktos chcial perle, to zapraszam na niedokonczona strone i forum...
http://lost-odyssey.mangapl.com


wspaniale
nie piszesz że jesteś z usa i 'zapraszasz' ludzi z CC do siedzenia z Tobą i innymi LOsami przed kompem w porze polskiej nocy ?
czy może 'chcesz' żeby ktoś z polski odszedł z CC i dołączył do LSa który gra w porach które są nieosiągalne dla wiekszości z nas ?
czy może to jest to samo ?
poza tym dlaczego przejmujesz się negacjami, wyśmiewaniem się, krytyką, uwagami itd. ?
czy ludzie którzy piszą na tym forum są tak bardzo istotni w Twoim życiu że mają wpływ na to co będziesz robić ?

"Jesli wlazlbym na CC i zadal pewnie jakies mega newbowskie pytanie to dostalbym odpowiedz, czy zotalbym zmieszany z blotem?"
i to i to
co złego jest w pytaniu/odpowiadaniu czy zmieszaniu ? w FFXi prawie każdy mobek nawet EP daje w d**** i kompromituje graczy czasami mocniej niż ktokolwiek z nas i nikt sobie z tego nic nie robi, bo i po co ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 16:51 
Cytuj  
Dostałbyś link do strony z informacjami, zostałbyś w końcu zmieszany z błotem, to zaś zaowocowałoby nauką szukania potrzebnych informacji.
O dziwo wczoraj mnie Jasonos z błotem nie zmieszał gdy spytałem się o kwestię outpost warpów. A dzięki temu wiem już gdzie szukać.
Swego czasu też wydawało mi się, że lepiej zrobić oddzielny LS dla noobków. Wydawało mi się... Cała frajda to pogadać sobie z rodakami u dupie marynie, posłuchanie jak wyżsi levelem zbierają się na jakiś śmieszny event (np. wczorajszy Garrison (było świetnie, nawet drama była śmieszna)).
I wbrew pozorom - nie jesteś jedynym Polakiem mieszkającym w USA...
Róbcie jak sobie chcecie. Tylko po co tworzyć LS, jakich są dziesiątki? Poszperajcie na guildportal - znajdziecie coś dla siebie skoro CC Wam nie pasuje...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 4
Dołączył(a): 23.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 16:57 
Cytuj  
Wyszedlem z zalozenia, ze jesli to forum mmorpg, to zarowno info o CC ma tu racje bytu jak i o innym LS, ale widocznie sie mylilem. I nie mialem zamiaru 'zapraszac' graczy z CC, chociaz im nie odmawiam, ale widze, ze ty traktujesz nowych uzytkownikow forum jak i gry, juz jako czlonkow CC, bo inaczej byc nie moze ><
tak czy inaczej ja siedze w nocy, ale sa jeszcze inni... no ale to sie wytnie...

poza tym, czy przejmuje sie krytyka, nasmiewaniem sie i negacja? nie, mam ich w glebokim powazaniu, ale staram sie byc osoba kulturalna... np. jak zaprasza mnie ktos do pt, albo czy chce isc robic jakiegos questa. Grzecznie odpowiadam. Ale widocznie nie tyczy sie to 'rodakow' _-_

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 17:16 
Cytuj  
CrazyChocobos
11.2003 - 11.2006
R.I.P


Gratulacje dla Pixies i LO za zabicie naprawde super LSa...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 17:35 
Cytuj  
Huh? A gdzie Ty widzisz te tłumy pędzące do LO?
A Pixies to przecież tylko kontynuacja CC.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 18:17 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
CrazyChocobos
11.2003 - 11.2006
R.I.P


Gratulacje dla Pixies i LO za zabicie naprawde super LSa...


Skad taki apokaliptyczny nastroj? :D

CC i Pixies dobrze koegzystuja. Czasem zagladam altem na CC i wieczorami widze tam duzo ludzi (takze z Pixies). CC nie sprawia wrazenia umierajacego LSa.

Kto gra w HNM LSie ten zabija CC! a kto glosuje na tuska ten zabija jezuska!
Od dwoch lat ludzie z CC graja w roznych HNM LSach (w tym takze ty Xav) i jakos CC ciagle sie trzyma, bo jest to jedyny LS, gdzie mozna rozmawiac po Polsku.

BTW dzis byla fajna sytuacja na Pixies: nasi Arabowie gadaja czesto na LSie po arabsku ta swoja smieszna transkrypcja z liczbami. Niektorym sie to nie podoba, mi to nie sprzeszkadza (powiedzialem ze moga sobie gadac poza eventami). Dzis Polacy zaczeli gadac po polsku i w koncu jeden z arabow powiedzial:

"sorry juz nigdy nie bede pisal po arabsku!" :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 18:25 
Cytuj  
onim napisał(a):
Wyszedlem z zalozenia, ze jesli to forum mmorpg, to zarowno info o CC ma tu racje bytu jak i o innym LS, ale widocznie sie mylilem. I nie mialem zamiaru 'zapraszac' graczy z CC, chociaz im nie odmawiam, ale widze, ze ty traktujesz nowych uzytkownikow forum jak i gry, juz jako czlonkow CC, bo inaczej byc nie moze ><
Forum mmorpg.pl skupia większość polskiej społeczności mmo, która w porównaniu z zachodnimi standardami, a szczególnie amerykańskimi, jest symboliczna. Dlatego najczęściej jest tak, że w każdej grze mmo jest jedna gildia skupiająca polskich graczy. Jedynie w chyba L2,WoW i GW mają ich więcej, ale też można je policzyć na palcach jednej ręki. Dlatego nie ma nic złego w tym, że informujesz o nowym LSie na tym forum, choć można to odebrać jako chęć podziału polskiego community...

Ale tak szczerze i uczciwie mówiąc, jeśli koniecznie chcesz robić tą gidlię, to bazuj na ludziach z Twojej strefy czasowej. Co z tego, że linkshell będzie non-stop "żył", jeśli o każdej porze będzie z 4-5 osób :har: Ja w jednym okresie miałem chyba 5 pereł takich LSów, oprócz CC i mówię ci szczerze z serca, że tak się nie da efektywnie grać, jeśli wogóle się da. Byłem chyba dwa miechy w SoS i co z tego, że było na chyba z 40 osób w jednym okresie, jeśli średnio w jednej chwili było 5 osób i to tak rozstrzelonych levelowo, że nawet expować razem się nie dało :har:

Tak jak zostało powiedziane, na CC są też gracze z USA i wydaje mi się, że kolejna osoba by tylko skorzystała z tego faktu, bo są to głównie osoby 70+ którym się nudzi w nocy i pewnie by chętnie służyły radą i pomocą.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 13 lis 2006, 21:10 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 19:50 
Cytuj  
onim napisał(a):
...Jesli wlazlbym na CC i zadal pewnie jakies mega newbowskie pytanie to dostalbym odpowiedz, czy zotalbym zmieszany z blotem?


Teraz to bez kitu mam ochotę Cie zmieszać z błotem. Za takie pieprzenie głupot. Dla mnie to wygląda tak, że piszesz coś bez sensu byleby się wytłumaczyć dlaczego LO a nie CC. Po co wogóle to pisałeś, bo ja żadnego sensu w tym nie widzę.

Wolę ( i pewnie wiele osób z tego forum to potwierdzi) by LS żył po 5h dziennie ale przez te 5h tętnił całym życiem. Bo na takich LSach typu właśnie LO to wygląda to tak jaky to była zmiana warty: "oho Polska się loguje to znaczy, że czas iść spać"... "oho Afryka się loguje to trzeba w kimono uderzać".


Ostatnio edytowano 13 lis 2006, 19:56 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 19:56 
Cytuj  
pomarudze troche

co moglem robic podczas mainteancu ? > nudzilem sie i obejrzalem FFVII AC + reminescence of FFVII
Pomyslalem o tym co pisze Xav , Opi , nowi > mlodzi gracze....

CC nigdy nie bedzie juz tym czym bylo 3 > 2 lata temu .

Wszystko idzie do przodu > podjmujemy decyzje ( zle i dobre ) , czasem osoby odchodza do innych LSow ( jak Maxii czy ja ).
Inni moga czuc sie ...dziwnie jak kiedys i ja > wsrod tylu HIgh lvlowcow ..... zycie jednak- i czas - zarowno w RLu jak i w Vana plynie dalej
to czy CC istnieje i jak sie ma > zalezy tylko i wylacznie od membersow . Co chwila ktos znika > jak Paker , Masa ( wrocil ) , Ed , Pilek , Phal ...... pojawiaja sie jednak i inni .... nowi gracze .
Niech oni staja sie sila napedaowa CC. Zawsze starzy moga pomoc > jednak jak juz nieraz pisalismy > to nie jest radocha jak pojawi sie Xav,Opi , Rha i rozpierdziela mobka w 10 sec .... czasem warto zginac kilka razy zeby wygrac potem ... z usmiechem od ucha do ucha .

Niektorzy moga sie czuc nieswojo ( ja tak sie czulem jak wrocilem do gry po 6 miesiacach przerwy ) i szukaja miejsca gdzie sie mozna zaczepic ....
Xav . CC nie umarlo > bo codziennie sa nowi ludzie na CC i radza sobie , pomagaja , gadaja glupoty itp.
CC nigdy nie bylo nastawione na HNM . Mielismy / mamy swietnych Crafterow , czesto pomagamy , ale ... do pewnej granicy
Pelno tu tez czasem zlosci i niepotrzebnych nerwow , ale .... to jest wszedzie .
Czasem jednak decyzje Pixies > potrafia wprowadzic w lekkie " zaklopotanie " .... nvm
Xav, Huck > byliscie przeciw calej akcji z Pixies . P ma sie dobrze > zostawcie to , i pilnujcie tylko zeby CC nie umarlo > tak naprawde .
Ja > sam wciaz nie jestem pewien co bede robil dalej > na pewno kiedys QUITNE gre , mam jednak nadzieje , ze jak bede sie wylogowywal OSTATNI raz w T archipelago.... to CC bedzie dalej "Zylo"

tak mnie "wzielo " na pisanie > po tym FFVII , bo po obejrzeniu > stwierdzam , ze baaaaardzo lubie patrzec na bohaterow FF AC > widziec co sie z nimi dzialo dalej( mimo ze wiele glosow jest za tym ze AC to szmira i pomylka ) ...... jednak nic nie bedzie juz jak kiedys FFVII > za 1szym razem .....

mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.