mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 18:46 
Cytuj  
No coz drugi raz Maat mnie spral - ja po prostu nie wiem jak go ubic.
Dla mnie nie ma szans bo jak ja wypruwam z siebie flaki to jemu max jestem w stanie zabrac 50% HP
Uzyte sleeping potions i TP raisniete do prawie 200, food: hedgehog pie
weapon: spartan cesti.
Boost i Chiblast na Maacie, na ok 300 DMG potem Raging Fist na ok 500 DMG nastepnie Icarus Wing i Raging Fist na ok 500 DMG zaczynam Hundred Fist, dwa razy trafie i juz nie zyje... Calosc trwa max 30 sekund bo on mnie bije na 300 DMG za kazdym razem.
Ja nie wiem moze uzywac Tavnazian Taco dla DEF?? i Shiva's Claws dla Paralyze?? Albo tych ze stunem?? Kwestia medsow odpada bo on bije mocno na wiecej niz regeneracja potkiem przez co tylko mu nabijam TP Jestem otwarty na wszelkie rady. HELP!!!


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 18:54 
Cytuj  
To wez normalne poty jak Vile (Vile +1) a nie jakies zabawki po 100HP. Moze na poczatek tez blink band, zawsze to mniej dmg.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 18:55 
Cytuj  
Zrób delevel do 69 i zabierz scrolla z expem. Troche go obij a jak będziesz miał mało hp to użyj scrolla aby zregenerować hp/mp przy level upie na 70.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 19:07 
Cytuj  
Zrob nina do 70 i nim zabij, wtedy jest latwo :P


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 19:29 
Cytuj  
Cytuj:
I stop listening to my ls and buddies and killed maat my way.
I beat him under 4 minutes and I didn't even use WS once.

I just went in there with full af, sole sushi, buffed up> Chi Blast> Fight some, 2hr him> and killed him>
The key in killing him so quick is you have to use COUNTERANCE!!!!!!!!!! I counter alot of his shit, and when he use his 2hr i killed him. So if u want to kill him quick use counterance.


Cytuj:
http://files.filefront.com/feluu_maat_fightwmv/;4841362;;/fileinfo.html

feluu: 1, maat: 0

gear: CCs, empress pin, spike necklace, minuet and coral earring, +3dex and venerer rings, AF body, AF hands, AF legs, AF feet, amemet mantle+1, brown belt

lost a couple seconds in the middle due to the fraps "30-second rule"...i was going to do the whole "raging > icarus > raging" method right after maat's 2hr, but i didn't see him 2hr, so i only got off 1 WS lol...saved me 60k gil since i'm reselling the wing XD

i hope you enjoy...this video proves you don't need to waste time boosting for a chi blast or sleeping to 100% tp at start...chi blast only did 94 dmg and i had over 100% tp when maat 2hred...it also shows you to keep an eye out for his 2hr lol...it happens faster than you think

beat the previous record by over 2 minutes...if i had seen him use hundred fists, the fight would have been even shorter since i would have used my icarus wing

oh, and sushi > carbonara...the accuracy means more counters and more raging fists damage ^^


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 20:04 
Cytuj  
Taktyke masz ok, nie powinienes przegrac... Olej hi-poty bo to przeszkadza w zadawaniu dmg,a jak juz hi-poty +3.

Zjedz sushi moze. Chyba, ze nie miales missow to wtedy lepiej cos na att albo HP.

Kup Vile elixir+1, z tym to nie przegrasz napewno. Ja mialem, ale nie musialem uzywac.

I w ZADNYM WYPADKU nie uzywaj counterstance! Za mocno wtedy dostajesz, a Maat i tak ma lepszy counter. Ja tak przegralem pierwsze dwa razy. Za trzecim razem nie odpalalem i walka byla banalna.

Do trzech razy sztuka. :D

EDIT:

Widze, ze koles w cytacie post wyzej poleca counterstance... Nie wiem moze z CC, spodniami i kolczykami do countera to sie lepeij sprawdza. Z amoich czasow taki sprzet byl nieosiagalny...

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 22:55 
Cytuj  
Kamil - bardzo dziekuje ^^
Wiesz jest jeden problem - ta feluu z tym filmikiem... Maat na poczatku wogole jej nie bije a mnie od samego poczatku bije na ok 300 dmg chwila i juz mnie nie ma. Ja nie wiem czy mam problem z def czy jak... No i nie wiem ile on ma HP ale ja mu zabieram cos z 1300 HP a to dopiero polowa tego co ma...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.