mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 13:50 
Cytuj  
Czesc chlopaki - mam wielki problem . przepraszam jesli powielam temat ale jestem chory bialaczke , i spedzam juz kolejne miesiace w manchesterze w angli . Rodzice kupili mi malego laptopa i moge teraz sie podlaczyc do szpitalnego internetu ... Przyznam sie sczerze ze sciagnelem z netu ff11 ale , nigdzie nie moge znalesc registration code ; to jest pierwszy krok . chce normalnie placic za granie wszystko wiem o platnosci ale nie wiem jak to zaczac ? Prosze o pomoc!


_________________
Final Fantasy !

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:08 
Cytuj  
Musisz kupic orginalna gre. W pudelku znajduja sie wszystkie kody potrzebne do rejestraci.


Posty: 5
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:19 
Cytuj  
wiem ale ja nie mam mozliwosci wyjsc ze szpitala , :har: wiec myslalem ze mozliwosc kupna gdzies tylko tego , bo bez tego ani rusz


_________________
Final Fantasy !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:31 
Cytuj  
z tego co wiem , to istnieje mozliwosc ( albo istniala ) kupienia kluczy - kodow do gry bez oryginalnych cd > tylko czy internetowo tez mozna ? chyba tak > poczekaj , az poczytaja temat "starsi " gracze > wydaje mi sie ze ktos z nich mial do czynienia z podobna sytuacja .... poczekaj dzien > lub kilka na odpowiedz .


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:38 
Cytuj  
No zawsze sie da kupic klucz na takim allegro czy ebayu starczy pogadac ze sprzedawca zaplacic mu za gre a on wysle tylko klucz na maila pamietam ze tez w niekturych sklepach internetowych da sie kupowac gry mmo w podobny sposub.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:39 
Cytuj  
W INTERACTCD jest mozliwość kupna samego klucza do gry. Po wpłacie na konto za 5-10 minut wysyłają Ci klucz na maila. Samą grę (cd'eki, instrukcja) mogą wysłać, albo wywalić do kosza, zależy jak sobie zażyczysz. Kupowałem tam kilka razy, więc jest to pewny sklep. Jedynie co trzeba mieć to kartę kredytową, ale jeśli zamierzasz grać w płatny mmog to i tak musisz sie w jedną zaopatrzyć, jesli już jej nie masz.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 5
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 14:42 
Cytuj  
dziekuje bardzo sproboje z tym interact , odezwe sie jak wszystko sie uda :)


_________________
Final Fantasy !


Posty: 5
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 00:47 
Cytuj  
oki udalo mi sie , wszystko juz gram i szczerze narazie nadmiar nie widze , i beztalecia poruszania sie doprowadza mnie do szalu ---- wszystkie klawisze jakie uzywam na klawiaturze (pc) caly czas wchodza do okna z chatu , nie moge tega wylanczyc , nawet mapy - moze to dziwne ale naprawde z tym mam problem - mam cale klucze jak uzywac ktory klawisz ale co z tgeo jak np. mam [-] to znaczy open command menu ale i tak mi to wchodzi w okno chatu . daj cie mi znac jak cos ? dzieki z gory z wszystko


_________________
Final Fantasy !

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 01:21 
Cytuj  
Polecam ci poprosic kogos zeby kupic ci pada;) na USB. bedzie duzo wygodniej. Ja tak gram

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 01:37 
Cytuj  
podobno na padzie latwiej ... ja gralem na normalnej klawiaturze > z numeryczna .... teraz na laptopie ..byl problem z przestawieniem , ale to mnie :) ..... kwestia czasu tylko :)

poczytaj topiki na forum > dla poczatkujacych > BARDZO ci pomoze na starcie


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 07:35 
Cytuj  
Coldee jakos nie wyobrazam sobie grania w FF na klawiaturze;) to jakos dla mnie zaprzecza naturze;P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 08:02 
Cytuj  
sprobuj tez pobawic sie z opcja 'compact keybord' w opcjach juz w samej grze, ale na laptopie chyb alepiej pozostawic ja wlaczona

witamy w finalu :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:24 
Cytuj  
Ja poczatkowo gralem na padzie niestety zostal zniszczny:P i troche mi zajelo przestawienie sie z pada na klawke al teraz juz jest ok^^

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:38 
Cytuj  
Tzn tak - jak masz ustawioną ogólną klawiaturę co polecam to wtedy numpadem się najlepiej poruszać wtedy nie będziesz pisał nic na ekranie ;)
Jak ustawisz compact to ruszasz się WSAD'em i też nie powinieneś mieć tego problemu :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired


Posty: 5
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 21:07 
Cytuj  
chlopaki wszystko dziala cacy - w koncu gra mi sie spodobala - bo juz bylem troche przerazony, ; moja historia zaczela sie z ff 7 to byla gierka marzen przezszedlem ja w 100 procentach potem ff8 gralem i wszystkozaliczylem , ff9 zawiodlem sie i znow powrot ff X byl super . - jednakze ff X-2 nie przypadl mi do gustu bez meskiego bohatera , dozobaczenia w grze moj nick jest prosty Tomek wiec jak ktos mnie zobaczy to zapraszam do chatu , uuuuuuuuuuuuuu nawet nie wiecie jak sie ciesze ! :D dzieki jeszcze raz za was poswiecony czas przy odpowiedzi na mojej straszne pytania :) all the best


_________________
Final Fantasy !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.