mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 21:46 
Cytuj  
Jako, że w CC pojawiła się spora grupka "nowych" graczy, którzy najprawdopodobniej będą potrzebować pomocy z misjami, questami itp. itd. tworzę temat. Wpisujcie tutaj czego potrzebujecie i pasujące Wam terminy. W razie czego służę pomocną różdżką i powerem Ancient Magic ;)

Myślę, że znajdą się także inni chętni do pomocy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 09:33 
Cytuj  
Ja potrzebuje pomocy... potrzebuje z 10 mil gili :D Taki temat juz byl i sie nie sprawdzil :/


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 09:59 
Cytuj  
Kamilus - masz jakieś ciśnienie na zakładanie nowych tematów? :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 10:17 
Cytuj  
temat się nie sprawdził bo za mało ludzi zgłosiło chęć udzielenie pomocy i za mało ludzi zgłosiło chęć skorzystania z czyjeś pomocy, wszyscy prawdopodobnie uwierzyli w to że ludzie z 50-100+ meritami w głębokim endgamie potrzebują więcej pomocy od pozostałych i potrzebują pomocy od innych endgameowców bo od innych graczy się nie da i robią to bardzo skutecznie, być może nawet 90%+ swojego czasu na to przeznaczają w grze

mogę pomóc w zdobyciu rank 4,5,6 itd. (bezcap walki) , GK
10 mln gili to wg mnie żaden problem jak dla mnie, mogę chodzić 2x w tygodniu na ENMy, BCNMy, KSNMy, ISNMy, ze 2-3h na tydzień harvestować, lumberować i kopać, całą moją działkę z tego oddam na rzecz potrzebującego + monety z limbusów + itemy które mi przypadkiem wpadną na dynamisach, mi to nie jest potrzebne do mojego BLMa bo mam od X czasu wszystko przydatne dla tarublma co wymyśliło SE (oprócz niemożliwych do zdobycia itemów z salvage i sea)
znajdzie się jeszcze jakiś debil z zaburzeniami psychicznymi który mógłby zaoferować taką pomoc jak ja ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 11:07 
Cytuj  
Ja wciaz potrzebuje pomocy przy Feniu - temat zdechl i tak zostalo.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 11:37 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
temat się nie sprawdził bo za mało ludzi zgłosiło chęć udzielenie pomocy i za mało ludzi zgłosiło chęć skorzystania z czyjeś pomocy, wszyscy prawdopodobnie uwierzyli w to że ludzie z 50-100+ meritami w głębokim endgamie potrzebują więcej pomocy od pozostałych i potrzebują pomocy od innych endgameowców bo od innych graczy się nie da i robią to bardzo skutecznie, być może nawet 90%+ swojego czasu na to przeznaczają w grze


Simi - gadasz jak prawdziwy Polak.

Widziałem conajmniej kilkanaście próśb o pomoc w ostatnim czasie i tyle samo podziękowań za udzielona pomoc (GK krzyśka, Joyeuse Glizda i wiele innych).

Ludzie sobie pomagają cały czas - a ty uparcie twierdzisz, że tak nie jest.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:42 
Cytuj  
Tyle, że pomoc planowana jest tutaj. Tak skorzystałem np. ja na GK Krzyśka (zrobiłem razem z nim). Wczoraj pomógł mi Simi - dzięki niemu mam AFowe spodnie. Teraz już tylko body i czapeczka ;D.
Od momentu, gdy wielu uberowców, którzy są skorzy do pomocy siedzi na Pixies kontaktować z ludźmi się trzeba tutaj. Temat zaś założyłem dla najprostszych zadań (misja rank3,4,5 itp.), w których jestem na stan obecny pomagać. W moim jednak wypadku ciężko utrafić ten moment kiedy mam akurat czas (jestem nadal na etapie expienia, a nie endgame'u) by pomóc z shouta na LS zainteresowanym.
I to, że coś się nie sprawdziło kiedyś nie oznacza, że nie sprawdzi się teraz.
Osoby, które notorycznie mi pomagają/ły: Jasonos, Deshter, Simiurg, Atoreis, Maras, Gizmos, Ornito - zazwyczaj z shouta czy luźnej rozmowy (domena Desha i Simiego - "dam rade to zrobic? jakies porady?" "tak zaraz ci pomoge"). Proszę o wybaczenie jeśli kogoś pominąłem. Zresztą moje podziękowania to byłby całkiem kolejny temat. Myślę, że zamieszczę je kiedyś na blogu.
Na CC w ciągu tygodnia siedzi <10 osób... Wczoraj w godzinach szczytu (22) były 3 osoby... Po to jest to forum by się między sobą kontaktować.

Huck nie chce byś poczuł się urażony... Powstawało Pixies - źle. Ludzie chcą pomagać - źle. To ma pozostać tylko towarzystwo wzajemnej adoracji uberów grających 3 lata w ff, a reszta ma sobie poszukać innego forum? Nie wiem jak było zanim zacząłem się udzielać w CC. Na chwilę obecną jednak jakoś Ciebie na CC nie widuję. Sprawami LS'a bardziej zajmują się Simiurg, Sonoman (przerwa :( ), Zjawcia, Gizmos, Lesiu i Canto (chyba). Reszta siedzi na Pixies, a nowi tych ludzi nie znają. Poprzednio noobków wspierał Kassei Jasonos - ale quitnął. Myślę, że teraz trochę ja mogę popomagać, czasami może Krzysiek (nie wiem jak u Niego z czasem). Mi było głupio zawracać głowę 75 levelowcom przy questach/misjach na moim lvlu25.

I wracając do tematu - Kanoe, Irrie, Bartas, Seehj, Szajbob - do You need help? Kiedy, gdzie i z czym? Oczywiście jest mnóstwo innych osób nowych w CC (i takich, którzy perełki jeszcze nie mają), których nicków nawet jeszcze nie kojarzę. Z mojej strony mogą liczyć na wsparcie porad (odsyłanie do odpowiednich stron :D), wsparcie sprzętowe (jeśli grają np. magami to ostatnio rozdawałem swój stary sprzęt). Freyah i ja otrzymaliśmy taką pomoc od Jasonosa, a potem od Ozmana (właśnie - gdzie jest Ozman?). Wolę rozdać jakiś sprzęt którego nie używam niźli go wyrzucić czy sprzedać za bezcen. Przeprowadzaniem na wydmy spokojnie może się już zająć "pokolenie" Irrie (wszyscy co zaczynali w tym okresie, Irrie jest najbardziej zauważalny na CC).

Dobra kończę, bo jeszcze drama wyjdzie :P
Pisać kto czego potrzebuje ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:46 
Cytuj  
Ja z checia pomoge jak w czyms bede w stanie ( wszystko do 30lvl)

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:57 
Cytuj  
Ja pomagam jak tylko mogę i jak jestem w grze. Nie chodziło mi o krytykę pomagania - ale o to , że Simi twierdzi, że ludzie sobie nie pomagają - bo tak nie jest. :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 14:12 
Cytuj  
Hej Tczewiak dzięki w swoim imieniu za ofertę pomocy :) Niestety na razie jestem w takiej sytuacji w RL, że mam mało czasu na granie i że tak powiem stanąłem w miejscu :wink: Jak loguję sie 2-3 razy w tyg. do gry na 1-2 godz. to i tak za wiele nie zdziałam. Ostatnio tylko udało mi się bo dostałem inv. zaraz po zalogowaniu i dingnąłem lvl :) Jak mi się wszystko w RL poukłada i będe mógł grać bardziej regularnie a będe potrzebował jakiejś pomocy to się zgłoszę.
Pozdrawiam.
P.S. Ozman wczoraj był ingame ok 1:30 :wink:


Posty: 36
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 15:29 
Cytuj  
Heh... jak wrócę do gry za miesiąc będę potrzebował pomocy z Rankami od 2 w górę w Windurst. I z każdą inną rzeczą, w której mogę dostać pomoc :-)

A dokładny termin podam, jak dostanę plan zajęć ;]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 16:06 
Cytuj  
Zrób nowa postac z Bastok, a będziesz miał o wiele mniej problemów, bo 95% graczy jest z Bastok właśnie...No, ale jak kto woli.

Ja potrzebuje kasy. Farmienie jak farmienie, ale chętnie się gdzieś wybiorę. Ograniczona jestem do rdm 21, ale może coś da się zorganizować. Z drugiej strony za te 4 levele bede potrzebowała przepustke do Kazham. Problem w tym, że wyjeżdżam niebawem i raczej do marca ta pomoc bedzie mi zbedna :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 16:45 
Cytuj  
Obiecałaś, że po sesji będziesz grać =P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 16:55 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Zrób nowa postac z Bastok, a będziesz miał o wiele mniej problemów, bo 95% graczy jest z Bastok właśnie...No, ale jak kto woli.

Ja potrzebuje kasy. Farmienie jak farmienie, ale chętnie się gdzieś wybiorę. Ograniczona jestem do rdm 21, ale może coś da się zorganizować. Z drugiej strony za te 4 levele bede potrzebowała przepustke do Kazham. Problem w tym, że wyjeżdżam niebawem i raczej do marca ta pomoc bedzie mi zbedna :lol:


No to jesteśmy umówieni na marzec :wink:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 17:15 
Cytuj  
jako prawdziwy polak muszę gadać że Glizdus i jego "fochJoyeuseZachcianka" to bardzo dobry przykład na istnienie pomocy w CC, co by było jakby do dzisiaj nie miał "fochJoyeuseZachcianki" Huck ? przecież tego sam nie zsoluje
jako nieprawdziwy polak mogę gadać że pomoc pomocy nierówna, jak piszę żeby pomóc np. komuś kto robi relicta w zebraniu np. 200.000.000 gili to co robią ludzie z CC poza śmiechem ? siedzą cicho i modlą się żeby ktoś ich poprosił ewentualnie o łatwego, taniego i krótkotrwałego taska ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 20:46 
Cytuj  
Tczewiak no...jeszcze mam sesję ;) a potem mam real i wyjazd ^^'


Samciu z Tobą zawsze i chętnie :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:02 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):

mogę pomóc w zdobyciu rank 4,5,6 itd. (bezcap walki) , GK
10 mln gili to wg mnie żaden problem jak dla mnie, mogę chodzić 2x w tygodniu na ENMy, BCNMy, KSNMy, ISNMy, ze 2-3h na tydzień harvestować, lumberować i kopać, całą moją działkę z tego oddam na rzecz potrzebującego + monety z limbusów + itemy które mi przypadkiem wpadną na dynamisach, mi to nie jest potrzebne do mojego BLMa bo mam od X czasu wszystko przydatne dla tarublma co wymyśliło SE (oprócz niemożliwych do zdobycia itemów z salvage i sea)
znajdzie się jeszcze jakiś debil z zaburzeniami psychicznymi który mógłby zaoferować taką pomoc jak ja ?


Sim to zaczynaj zbierac kase :D znasz moj nick wiec mog czeka na przyjecie 10 mil :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 19:10 
Cytuj  
Marass napisał(a):
...
Sim to zaczynaj zbierac kase :D znasz moj nick wiec mog czeka na przyjecie 10 mil :D


ok


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 20:52 
Cytuj  
Oh tak zróbmy zbiórkę dla wszystkich low leveli, bo mi np. brakuje kasy na scrolle... tak, to był sarkazm, co nie zmienia faktu, ze bieda jest uciążliwa. O ile rozumiem zbieranie dla Sama, bo miał "pecha", to moje zdanie o różnych zbiórkach jest...srednie. Pewnie co innego napisze, jak sama będę potrzebowała iluś milionów na sprzęt... >>'


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 22:24 
Cytuj  
Od teraz mogę pomagać również jako "Ogon".
Jak ktoś potrzebuje pomocy 'zgimpowanego' RDM70 (muszę dolevelować suby blm i whm lol) to służę pomocą...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.