mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 11:20 
Cytuj  
Mam pytanie do ludzi, ktorzy maja ta ostatnia coraz bardziej watpliwa przyjemnosc uczestniczyc w tym evencie w ramach tej wapliwej jakosci grupy.

W CC Salvage upadlo. W Pixies tez. Ogolnie ciagle jest malo ludzi. W 12 osob tego sie nie da robic. To nie Limbus. Niby Emebermage mowi ze bedzie szukal ludzi i prosil zebysmy i my poszukali, ale ten koles nie wydaje mi sie stworzony do liderowania i w ogole mam wrazenie ze mu wydaje sie ze wszystko sie 'samo zrobi' :/ Jakos ogolnie ludzie nie rwa sie do dyskusji na temat Salvage i na temat 'co by tu zrobic zeby to w koncu wygrac'. GP lezy, zadnego feedbacka, mimo ze cos tam w wolnej chwili naskrobalem :(

Z braku alternatywy nadal bede zapewne chodzil z nimi. Zastanawiam sie jednak czy macie jakis pomysl z tym zwiazany. Kalcia mi wczoraj mowila ze jakis pomysl w Pixies znowu sie zrodzil. Ale bez 15+ osob ktore beda na 90% runow (przynajmniej przez pierwsze 3 miesiace) to ja tego nie widze.

Pytanie jest tak czy inaczje zasadniczo podstawowe - co robimy?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 14:10 
Cytuj  
Ja mam ciagle mieszane uczucia zwiazane z salvage...

Z jednej strony super mi sie gra (po skonczeniu z limbusami) bez codziennych obowiazkow. 1-2 dni w tygodniu na stale eventy jest ok i dlatego z przyjemnoscia ostatnio chodze na dynamisy. Salvage to tak naprawde nastepne 3-4 dni, zeby to mialo sens (2 na assaulty, 1-2 na salvage).
Do tego to event ktorego efekty beda widoczne za ladnych pare miesiecy (jak dynamisow).

Z drugiej strony te armory sa fajne (dla niektorych jobow nawet super fajne), nowe, nikt ich nie ma jeszcze itp

Sprobujcie moze robic salvage w ramach pixies, zawsze jest szansa na namowienie random ludzi, do tego Dexy nadaje sie do prowadzenia takich rzeczy. Moze sie zlamie i bede chodzil z wami.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 14:44 
Cytuj  
ja bym chciał chodzić na salvage, ale tylko z poważnymi graczami którzy nie mają zamiaru szastać czasem i APointami i będą używać miedzy innymi medsów które zdobyły na Assaultach + passować i lotować wtedy kiedy trzeba i mieć non stop rr na sobie, reszta jest banalnie prosta, trzeba po prostu szybko zabijać kluczowe dla powodzenia danego Salvagea mobki
założę się że niedługo SE w jakimś patchu ukradkiem przemyci większy droprate i osłabi niektóre mobki, tylko kto się o tym dowie ?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 17:33 
Cytuj  
problem z salvage polega na tym ze drop rate itemkow jest zalosny >.< nie wiem czy ma sens wydawanie 10k gili na potiony / reraisery / food jak nic (NIC) z tego nie ma... a rozpoczynianie runu z 1-1,5 godzinnym opoznieniem... n/c po prostu...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 12:33 
Cytuj  
jesli w pixies salvage ruszy, to beda punkty! :P
jesli ktos chce punkty dostawac ^^;;;

ja bym chciala salvage... okreslony, nie jakos wybitnie dlugi czas trwania tego eventu, nadzieja (glupia:P) na dropy... ._.

assaulty i tak robie, a teraz beda i nyzul isle assaulty, ja chce salvage :P
ale nie z emberem...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 18:18 
Cytuj  
ja nie mam dostepu ale jakby sie tworzylo cos powarznego to jestem chetny i te misje to nie problem....


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.