mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 23:40 
 
Rozgorzała dzisiaj dysputa - czy można przeklinać na LSie, w jakim stopniu i o czym można rozmawiać. Wszystko to burza wokoło Iczki (jak niektórzy wiedzą - 12 letnia siostra Palisa). Zaczęła puszczać wiązanki i padła propozycja złamania jej perełki.
Opik powiedział, że w sprawy CC się już nie wtrąca i mamy podjąć decyzję co jest dopuszczalne na LSie, czy postawimy jakąś granicę kultury, której przekraczać nie wolno.

Kiedyś ponoć panowała zasada - brak przekleństw przed 22 i nie wolno przed lvl75 (lol) =P
Huck chyba nawet kiedyś złamał perełkę Krzyśkowi za puszczenie wiązanki przy Deshterze?
Z góry zaznaczam, że rozwiązaniem nie jest /blist, gdyż jednak w CC grają także nieletni i być może dołączą kiedyś kolejni. Jako, że jesteśmy osobami dorosłymi (chyba, a przynajmniej na papierku :P) to wypadałoby wypracować pewien standard.
Przede wszystkim jestem ciekawy zdania obecny graczy oraz Hucka i Opiego (mimo, że ten ostatni się na nas wypina =P).

Moim skromnym zdaniem - raz na jakiś czas rzucenie kurwą mogłoby być dopuszczalne, ale ciągłe rzucanie mięsem powinno być już karane okresowym złamaniem perły.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 23:42 
 
Każdemu wyrywa się jakieś przekleństwo jak mu coś nie idzie ale Iczka to już przesadza! Nawet Samotnik takich wiązanek nie puszcza...

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 23:57 
 
Mam to gdzieś w tej chwili już jak większość twierdzi, że to nic nie przeszkadza i nie powinno się chociaż minimum kultury zachować

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 23:57 
 
tczewiak napisał(a):
Huck chyba nawet kiedyś złamał perełkę Krzyśkowi za puszczenie wiązanki przy Deshterze?


.......
-_-'''''''''
I R małolat >.>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi


Ostatnio edytowano 24 mar 2007, 23:58 przez Lord_Deshter, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 23:58 
 
Na nikogo sie nie wypinam, :D poprostu poki istnieje Pixies nie nosze innych perelek (wyjatek to DP).

Kiedys srednia wieku w CC to okolo 25-30 lat wiec przeklinanie to nie byl jakis duzy problem. Najmlodszy byl wtedy Gokulo, mial chyba 16 lat, reszta byla dorosla.

Lamanie perelek to w ultra demokratycznym CC bylo cos naprawde rzadkiego. Chyba nawet Edwinowi jej nigdy nie zlamalismy, mimo tego ze denerwowal 3/4 LSa.

Jak kogos Iczka bardzo mocno denerwuje to chyba najlepsza jest blista.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:09 
 
Kamilus, dorwałeś się do odpowiedniej postaci i już /dramę robisz? -_-

Nie róbcie z tego ls'a drugiej Polski, gdzie każdy ma tańczyć, tak jak mu zagrają. Ktoś nagminnie przeklina? Przeszkadza Ci? Daj na Black List, po to jest. Robicie dramę nie wiadomo z czego. Tak samo cała ta dyskusja przed kilkoma minutami z Samem. Zamiast probować się jakoś dogadać, zamknąć sie i odpuścić lub zblistować, zaczęły się wyzwiska od "homoseksualistów". No ludzie. Irrie pisał o braku kultury, ale sam jej nie wykazywał, a gdy sytuacja przestała podążać wedle jego uznania, poszedł. Zamiast uciekać, rozwiązujcie konflikty, bo potem będą wiecznie żywe. (pozdrowienia dla Erelena)

Podsumowując. Niepotrzebna /drama i /emo bardziej rozbijają i skłócają LS'a niż Ci, którzy przeklinają.

PS: /nod do posta Krzyśka.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 mar 2007, 00:14 przez Lothlorien, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:11 
 
Huck mi jeszcze perełki nie złamał. Mam dwa Warny od niego. Skończyło się tak dlatego, że interweniowali inni członkowie LSa w mojej obronie. Obydwie sytuacje miały chyba miejsce po 22 (jedna na pewno), gdzie jest to czas (wedle jakiś uchwał czy innych pierdół) dla dorosłych. Jeżeli o tej porze siedzą dzieci to znaczy, że rodzice liczą się z tym i akceptują opcję, że ich pociechy mogą się nauczyć kilku niepożądanych umiejętności.

Kwestia taka, że mój charakter już się mniej więcej ukształtował z doświadczeń jakie wyniosłem z różnych środowisk. Iczki natomiast jest dopiero w początkowej tego fazie. Jest jeszcze dzieckiem i musi się nauczyć co może a czego nie. A PRZEKLINAĆ NIE MOŻE. Ja zaszasta plakietką potwierdzającą pełnoletność to pogadamy.

I jeszcze kwestia przeklinania przy dzieciach. W wielu domach rodzice przeklinają przy dzieciach ale surowo karzą, gdy ich dzieci przeklinają.

"Co wolno wojewodzie..."

I tym miłym akcentem...

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:18 
 
Oczywiscie jak Ciebie slysza tak Ciebie widza...
Tymczasem uwazam ze zlamanie perly za jakis bluzg to az za daleko idace kroki. Skoro jestesmy razem to trzymajmy sie razem zamiast sie wzajemnie wywalac z LS. Zamiast zlamania perelki proponuje ustne ostrzezenie, upomnienie aby kazdy gracz szanowal innego gracza poprzez uzywanie odpowiedniego jezyka. Jesli to nie poskutkuje a gracz celowo i umyslnie bedzie bluzgal wtedy /blist i po sprawie. Nie chcesz sluchac kogos? - to nie sluchaj do tego opcja /blist sluzy. Ale aby odrazu lamac perelke? Bez prze-sadyzmu :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:23 
 
Lothlorien napisał(a):
blablabla

Tak jasne, jak zwykle - PiS zły, pocałujmy w pupkę panów z SLD :P
Wiesz na czym polega demokracja? Na wspólnym dojściu do kompromisu. Ale chyba jeszcze nie dorosłaś by to zrozumieć. Mowa tutaj o Iczce w głównej mierze, a nie o konflikcie Irrie vs. Samotnik, który jest ich prywatną sprawą.

Jakbyś nie wiedziała to dostęp do "odpowiedniej postaci" mam od dawna. I jakoś nigdy nie było problemu żeby kogokolwiek karać - tylko się perły rozdawało. Nie byłaś przy tym jak iczka wiązanki puszczała. Jednak wbrew temu co chciałabyś dowieść - nie mam zamiaru podejmować decyzji "nie wolno i koniec" - tylko właśnie spytać o zdanie społeczność CC. I to ta społeczność podejmie decyzję.

A co do Krzyśka - raz to było jakoś w ciągu dnia, bo byłem akurat przy tym :P Zdziwiłem się wtedy, że Huck o coś takiego awanturę robi, szczególnie, że Desh nie ma 12 lat...
Chociaż jest to mądre podejście do sprawy - skoro rodzice pozwalają po 22 to ich problem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:25 
 
Wszyscy dobrze wiedzą do kogo pijesz kamilus więc po co ta załosna ściema? brak ci cywilnej odwagi? popros irrie napewno razem dacie rade... masz suczke to łam mi perłe napewno sie przejme lol... jak mi za to ze rzucam miesem powinno sie złamac perle to co powinno sie zrobic z toba za to co ojebałeś??? bo kultura to nie tylko to w jaki sposób sie wyrazasz ale tez a nawet bardziej to jak postepujesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:28 
 
Samo, ale z ciebie kretyn. Myślisz, że mnie coś obchodzisz? No LOL.
Przeceniasz się. Twoja kłótnia z Irriem wyrosła już PO założeniu tego tematu, po akcji z Iczka... Weź schowaj swoją propagandę na /tell z loth...

P.S. A w Waszej kłótni obaj byliście żałośni - jeden pedałami, drugi bluzgami... Z takim podejściem do sprawy to cc by nie miało racji bytu gdyby za wszystko łamać perły lol...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 25 mar 2007, 00:30 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:30 
 
lol ale sie podzialo w CC heh widze ze moje /emo to pikus


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:37 
 
tczewiak napisał(a):
Desh nie ma 12 lat...


I R małolat <.<


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:42 
 
polecam 5 klasę podstawówki gdzie uczą czytać ze zrozumieniem:)

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:44 
 
Samotnik napisał(a):
łam mi perłe napewno sie przejme lol...
Chodz do pixies! ;D


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:47 
 
kiedy ja napisalem ze ten temat jest zalozony z powodu kłutni z irrie? dobrze wiem o co ci chodzi tchórzu... to nie ja nie mialem odwagi powiedziec co mysle tylko ty i to nie ja na /t do ludzi na ciebie gadalem tylko ty a to ze Loth mnie zna lepiej niz ktokolwiek tu i powiedziala mi ze gadasz na mnie na /t do niej to nie jest powod zeby sie teraz do niej przypierdalal [ojej kolejne przeklenstwo zlam mi perle please] bo sie z toba nie zgodzila (jak smiala przeciez twoje zdanie jest niepodwazalne a decyzja ostateczna) wiec wez idz kopnij psa albo w sciane jak slabszych znalesc nie mozesz, ja na twoim miejscu juz nic bym nie pisal co najwyzej dal mnie na blist skoro czyms cie tak obrazilem(swoja nie mylic z czyjas), sam sobie nawet odpucilem ze wzgledu na Freyah i cala ta sytuacje post w twoin drama co niby odchodziles ale jakos odejsc nie mozesz, ale teraz juz mnie wkurwiles. tak ja bluzgalem on z pedalami wyjechal ale i tak zaden z nas ci nie dorównał śmieciu... idz zaloguj sie na czyjas postac i mnie zblistuj moze ci ulzy... a poza
tym zrob najpierw choc 70 lvl jak chcesz decydowac o sprawach ls bo to ze kupisz 10 kont to jeszcze nic nie znaczy

dobra mam cie gdzies nie po to jestes jedyna osoba na mojej blist zebym sie mósial twoim gadaniem wkurwiac

skonczylem i nie mam zamiaru tu wracac ide spać

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 00:56 
 
Przestań kłamać kanalio.
Moja wypowiedź do loth:
"powiedz mi co powiedzial ci samotnik, bo jestem ciekawy co gada" - to byla cala moja gadka z loth o tobie, bo nie chciala mi odpowiedziec. NIC Jej nigdy na Ciebie czy o Tobie nie mowilem.

A my z LOth sie tak od zawsze klocilismy jak tylko stara sie robic prymitywne najazdy na PiS :D

P.S. Nie schlebiaj sobie, że temat powstał z twojego względu. Może jesteś za głupi by korzystać z zegarka, ale twoja dyskusja z irriem wynikła już po powstaniu tematu...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:05 
 
Tu chyba jest potrzebna
Obrazek
Sędzia Anna Maria Wesołowska


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:07 
 
Bierze popcorn.... Rha chcesz trochę? :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 01:21 
 
potrzebuje perle CC. jak najszybciej


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.