mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:04 
Cytuj  
Czesc ludziska ! ^.^/

Tak to ja, zyje... :o I mam sie w miare okey. Mam sporo do napisania, nie wiem od czego zaczac, czesc rzeczy zostawie sobie tez na pozniej.

Jesli dobrze kojarzycie to zniknelem (co zdarzalo mi sie coraz czesciej, ale...) w okolicach wrzesnia/pazdziernika zeszlego roku. Zeby nie owijac w bawelne i nie wdawac sie w szczegoly (ktore beda przeznaczone tylko dla wybranych, sorry folks :P ) powodem mojego znikniecia byly problemy finansowe. POWAZNE problemy. Byl to taki grom z nieba, ze nawet nie zdazylem nikogo powiadomic, kiedy bylem najpierw chyba miesiac z zablokowanym kontem finala, potem wreszcie z zablokowanym internetem i telefonem. Niestety nic nie dalo sie wtedy zrobic.
Staralem sie z tym pogodzic, nastawiac sie tez na to, ze moze wogole nie bede mial mozliwosci wrocic do finala, dlatego tez chcialem sie calkiem od tego swiata odciac...Najbardziej jednak bolalo mnie to z powodu Galenrosa i Zjawci, ktorzy do mnie pisali pytajac sie co sie dzieje i upominajac sie tez o to co jestem im winny. Nie martwcie sie pamietam o swoich dlugach i jesli tylko pokaze sie mozliwosc zwroce wam wszystko. Przepraszam tez, ze nic wiecej wtedy nie powiedzialem, ale myslalem, ze tak bedzie mi latwiej.

No i w sumie tak mi jakos lecialo pierwsze pare miesiecy bez net'a (takie zycie naprawde jest mozliwe :) ) i rzeczywiscie jakos tak upchnelem finala w jakis ciasny kat mojej pamieci bo nie moglem sobie pozwolic wtedy na to zeby nawet myslec o powrocie. Po jakims jednak czasie zaczelem odwiedzac kuzyna i u niego zasiadac na kompie, na poczatku unikalem forum, ale w koncu wpisalem ten magiczny adresik i zaczalem przegladac te wszystkie nowe topici. Lezka sie czlowiekowi w oku malo nie zakrecila :roll: Wtedy tez pomyslalem, ze co by nie bylo ale chce kiedys wrocic. Myslalem tak sporadycznie, potem jednak sytuacja znowu sie troche pogorszyla i porzucilem to. Wiecej nawet, zaczelem myslec o tym, czy nie sprzedac konta, bo i pewnie tak nie bede mogl wrocic, a taka kasa sie przyda. Dreczylem sie z ta mysla bardzo dlugo.

Jednak sytuacja sie do dnia dzisiejszego odmienila. 2 dni temu odzyskalem wreszcie swoj phone i net i wszystko sie jakos ustabilizowalo. Potrzebowalem jednak jeszcze tych 2 dni zanim cos napisalem. Chcialem sie zastanowic co wreszcie zrobic. Pewnie, ze chcialbym wrocic. Jest na to spora szansa, jeszcze nie dokladnie teraz, moze w przyszlym miesiacu (mimo, ze to nienajlepszy moment w zyciu na wracanie do grania online - matura ^^;). Teraz jeszcze moze byc jeden problem. Czy uda mi sie odzyskac konto... Wiem, ze normalnie nie byloby problemu bo juz wczesniej zostawialem konto na 3 miesiace i bylo ok. Teraz jednak po odzyskaniu neta znalazlem w skrzynce mail z POLa, ze mam zaleglosci platnicze(to chyba ten ostatni miesiac jak bylem bedzie) juz ponad 3 miesiace i ze zwlekanie moze sie skonczyc skasowaniem konta. Prawda jest taka, ze juz wczesniej takiego meila otrzymalem, wlasnie wtedy gdy mnie nie bylo 3 miechy, ale potem je odblokowalem i bylo ok. Teraz nie wiem jak bedzie... dlatego tez napisalem, ze te dlugi zwroce w miare mozliwosci :( Jesli sie rzeczywiscie okaze, ze stracilem konto, mysle, ze i tak zaczne grac od nowa. Albo chociaz pojawie sie z nowa postacia na troche zeby jakos normalnie przygode z FF zakonczyc wtedy. Ale badzmy dobrej mysli. :) Moze wszystko sie jeszcze ladnie rozwiaze.

Btw. Normalnie jestem z was dumny chlopaki ^.^ Jeszcze jakis czas temu myslalem, ze wiekszosc polakow nie bedzie miala szansy zobaczyc Cerba, Jorma itp iid... a tu taka niespodzianka! Czytajac o Pixies naprawde cieszylem mieche jak nic. Mam nadzieje, ze ucieracie nosa wszystkim ;) I tepicie RMT :P

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:10 
Cytuj  
hej Gok. je jeszce chyba nigdy nie skasowalo nikomu konta z powodu zaleglosci platniczych wiec jak tylko bedziesz mogl wrocic to wracaj;p


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:10 
Cytuj  
LOL Gokulo. Super znów widzieć tego Avatara. Dobrze, że coś zaczyna się układać ale nie zapędzaj się, bo możesz znów się potknąć. Ale wracaj do nas :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:12 
Cytuj  
Dzieki, dzieki ^^
W pierwszej chwili, rzeczywiscie chcialem sie rzucac odrazu i szukac jak sie dostac do gry, ale szybko mi to przeszlo. Taki efekt odzyskania neta po pol roku przerwy. Malymi kroczkami i ta sprawa sie zajme jak reszta :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:24 
Cytuj  
to uzaleznia na dlugo ( jak nie na zawsze ) :)

pamietam jak wylecialem do IRL i moglem tylko " myslec " potem czytac forum ... :)

ciesze sie ze wracasz Goku :)


btw ... moja zonka wyslala ci koncert na DVD ??


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:26 
Cytuj  
Tak dostalem plytke. Podziekuj jej ode mnie bardzo :)

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:30 
Cytuj  
Gok da się. Ja swoją postać odzyskałam, więc chyba nie powinno być problemów. Jeżeli chodzi o samą postać, to musisz znać datę i godzinę zawieszenia Content ID tej postaci <jak masz maila o tym informujacego jeszcze, to by Ci sporo pomogło>. Najlepiej sobie poczatuj z kimś od SE lol.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:45 
Cytuj  
Omg! Gokulo!

Niedawno o tobie myslalem. o tym jak ci sie udalo zniknac na tak dlugo. :D

Pixies jest jednym z wiekszych LSow teraz, naszych ludzi widac na kazdym kroku.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:45 
Cytuj  
Wreszcie :)
Lets party :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:49 
Cytuj  
Gokulo - wracaj! :))

I spiesz się - bo teraz "Goku" to Gokuryahacośtam z Pixies - skradł ci skrót nicka! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 14:07 
Cytuj  
Dobrze, ze juz wszystko OK.
Fajnie, ze wracasz :)

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 14:34 
Cytuj  
BTW. Nie wiem kto gra moim kontem, ale dostalem miala ze ktos zalega platnoscia :)

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 14:50 
Cytuj  
dziwne bo Nim jest aktywny i oplacany na bierzaco caly czas


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 16:48 
Cytuj  
Gok !!!!
martwilam sie o Ciebie :(
wracaj jak najszybciej :D nadal brakuje nam RDMa na towarzyskie wypady wiec bedzie akurat :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 16:55 
Cytuj  
Welcome back Gok :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 17:04 
Cytuj  
Witaj z powrotem :)
Jak wpadniesz do gry to pogadamy albo się na GG odezwij :)
P.S. Długi lol :D Myślisz że ja pamiętam ;D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 17:07 
Cytuj  
hehe choroba Finalowa się ujawniła. wracaj Goku. miejsce w szeregach Pixies masz zapewnione :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 00:00 
Cytuj  
wb :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 00:07 
Cytuj  
Welcome Back :)


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 10:17 
Cytuj  
Goku, mordo kochana :D
Wracaj to moze i ja sie zaloguje hehe


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.