mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 10:20 
Cytuj  
Możliwość łamania pereł jednym kliknięciem myszki


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 10:44 
Cytuj  
Opisywania tuningu chocobo!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 10:46 
Cytuj  
Cytuj:
- Czy potrafisz zainstalowac i skonfigurowac proste aplikacje bazujace na jezyku PHP i bazach SQL?

Wolę pisać swoje.

Cytuj:
- Czy dysponujesz kontem z obsluga PHP i SQL?

Kontami, serwerami...

Cytuj:
- Ile osob znajduje sie w twojej gildii

0 - nie mam swojej gildii.

Cytuj:
- Czy twoja gildia posiada swoja strone

Gildia nadal nie istnieje

Cytuj:
- Z jakich popularnych skryptow korzysta twoj guildsite

nie istnieje...

Cytuj:
- Adres strony

...

Cytuj:
- W jaka gre mmo grasz (jesli grasz w wiecej niz jedna to podaj nazwe tej przy ktorej spedzasz najwiecej czasu)

Zmieniąjący mózg ff11...

A tak całkiem na poważnie - w ffxi mamy 2 polskie LS'y. CC raczej nie będzie zainteresowane płaceniem za coś z czego i tak nie korzysta, podejrzewam iż podobnie będzie z BC. Oba LS'y to sociale.

Pixies, LimbusyAlpha/Beta i Dynamis Project natomiast to międzynarodówki i korzystają z guildportal.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 10:54 
Cytuj  
Wybacz... nie jestem elozajebisty :(

Ja tym muszę zarabiać na życie :(

I przepraszam, że odpowiedziałem Ci konkretnie, iż wśród finalowców chętnych nie znajdziesz, gdyż mamy zwarte community, a specyfika gry nie wymaga tego typu rozwiązań... Zachowałem się jak gówniaż...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 3 kwi 2007, 10:55 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 10:59 
Cytuj  
Skoro nie chcesz żeby kupili to po co tutaj piszesz? Żeby pokazać jaki to fajny jesteś, bo znasz php? lol
W CC chyba siedzi już dwóch programistów wp.pl i kilka/naście sztuk innych speców od klepania w klawiaturę + kilku ukrywających się, bo to wstyd być programistą. PHP prawdopodobnie zna każdy z nich - serio - gdyby było tego typu zapotrzebowanie to dawno już sami byśmy sobie to napisali...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 11:00 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I przepraszam, że odpowiedziałem Ci konkretnie, iż wśród finalowców chętnych nie znajdziesz, gdyż mamy zwarte community, a specyfika gry nie wymaga tego typu rozwiązań... Zachowałem się jak gówniaż...


well tu sie troche mylisz. masz tu roball linka do naszej gildii. gulidportal jest hmm nie jest zly ale brakuje mu paru rzeczy. ma bardzo małe mozliwosci konfiguracji stron. postowanie newsow to koszmar, nie mozna dodawac swoich okienek np z licznikiem mogow jakie zabilismy. mozna sobie to tylko to napisac recznie. nie znam sie na projektowaniu stron to ci nie pomoge zbytnio ale mozesz looknac

http://pixies.guildportal.com/Guild.asp ... ID=1043848


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 11:00 
Cytuj  
to mozgu moze pospierdalasz z tym tematem do pogawedek albo tech boardu a nie smiecisz w dziale, ktory z twoim badziewiem nie ma i nie bedzie mial nic wspolnego?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 11:07 
Cytuj  
roball - gdybyś nie chciał flame tylko zobaczyć co się dzieje na site'ach ff'owych "gildii" to byś wszedł na guildportal i spojrzał. Ludzie się nie oderwą. Jak mi to kiedyś Opiekun odpowiedział - "guildportal to prestiż". Mimo, że sam w sobie jest syfiastym rozwiązaniem - to zebrał już ogromną rzeszę użytkowników i tam prowadzone są nabory, system informacyjny pomiędzy różnymi LS'ami. Na tym etapie FFXI - nie ma szans na wprowadzenie "konkurencyjnych" rozwiązań.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 11:12 
Cytuj  
Czyli jedynym sposobem na to zeby nie zostac zfaleowanym jest... nic nie pisac hue hue hue :)

GP ma praktycznie wszystko czego trzeba do takich prostych spraw jak LS. I tak z polowy ficzerow liderzy nie korzystaja (np. kalendarz).

PS
Roballu, sprawdz prosze PMa ^^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 11:24 
Cytuj  
Roball, ale co się dziwisz, że odrazu masz atak jak co chwile ty i parę osób co im się nudzi robi śmietnik na forum. Nawet twoi super koledzy już się udzielili w pierwszym twoim poważnym temacie. lol :)

PS. chyba ci moderatorzy temat usunęli w dziale WoW :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 11:30 
Cytuj  
jak dla mnie atak jest bo itemhunting>all dla ludzi z ffxi i nie tylko
cała reszta jest nieistotna i gdyby nawet nie istniał GP to 1 link do xls'a załatwiłby wszystko w opanowaniu zarządzania gildią/lsem w ffxi, szkoda by było tylko ograniczonego rozsiewania propagandowych sukcesów w formie obrazków ...
ja bym chciał żeby mój ls/gildia mogła wszystkim pochwalić się eventami i frekwencją każdego membera bez żadnych tajemnic, robienie tajemnic i cały system przyznawanych uprawnień jest bez sensu skoro chce się być uczciwym, jesli nie to możnaby stworzyć generator całych gildi z wymyślonymi wszystkimi rzeczami i pokazać jakim się jest superherosem z wypasionymi itemami ...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 12:28 
Cytuj  
- Czy potrafisz zainstalowac i skonfigurowac proste aplikacje bazujace na jezyku PHP i bazach SQL?

- nie

- Czy dysponujesz kontem z obsluga PHP i SQL?

- nie

- Ile osob znajduje sie w twojej gildii

- 70-80

- Czy twoja gildia posiada swoja strone

- tak

- Z jakich popularnych skryptow korzysta twoj guildsite

nie mam pojecia :)

- Adres strony

http://pixies.guildportal.com

(zeby cos zobaczyc na stronie musisz sie zalogowac jako member, jak chcesz moge ci dac uprawnienia na krotki czas)

- W jaka gre mmo grasz (jesli grasz w wiecej niz jedna to podaj nazwe tej przy ktorej spedzasz najwiecej czasu)

FFXI

Guildportal wystarcza do wiekszosci rzeczy potrzebnych do prowadzenia LSa (gildii), ale nie ma np. wbudowanego prostego arkusza, ktory by zliczal punkty z eventow. Mozna tam ustawic punkty za rajd, ale to w FFXI sie kompletnie nie sprawdza.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 08:42 
Cytuj  
Roball,

Z pewnością jest rynek na produkt typu "guildportal", co pokazuje sam GP. O tym ile "tortu" uda Ci się pozyskać dla Twojego rozwiązania uda Ci się pozyskać zależy nie tylko od jakości softu, który napiszesz (wiele elementów składających się z zakresu funkcjonalności, dostępności, usability itd) ale również od marketingu (nie będę o tym pisał bo jak się zabierasz za taką pracę to z pewnością wiesz o co chodzi).

Rozwiązanie musi być ponadprzeciętne, bo inaczej nie skłonisz wiele osób do zmiany "stajni". Super ważne jest również stworzenie odpowiednich warunków do stworzenia społeczności (będziesz musiał zweryfikować swoją formę i swój styl wypowiedzi na forum, bo Twój styl jest częścią społeczności, ale takim stylem będzie Ci bardzo trudno animować i wspierać społeczność).

Na zakończenie odnośnie opłat. Namawiam Cię do tego abyś nie próbował stylu - najlepsze rozwiązanie do prowadzenia gildii - kosztuje X zł/$.
Zrób najlepsze rozwiązanie, udostępnij je za darmo (pozwoli Ci to znacznie łątwiej pozyskać użytkowników) i stwórz kilka unikalnych funkchonalności czy dodatkowych udogodnień, które dadzą użytkownikom większe możliwości, włądzę, prestiż itp - i za nie pobieraj opłatę jako dobrowolnych opłat od użytkowników.

Postrzeganie takiego rozwiąznai jest całkowicie odmienne od użytkowników a i w dużej masie juzerów którzy przyszli na darmowy portal dużo łątwiej znajdziesz zainteresowanego płaceniem.

Monetaryzacji użytkownikó niepłacących poszukuj w reklamach (sieci reklamowe, google adwords, tradedoubler itd).

Życzę powodzenia i wiele ciężkiej ale satysfakcjonującej pracy
ZET


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.