mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:08 
 
Witajcie,mam mały problem...Od wielu lat jestem fanem gier typu FF ale od kąd mam neta zakochałem sie w MMORPG i nigdy nie dawało mi to spokoju ze mozna grac w FF przez internet.Mam wiec pytanie co musze zrobić by dołączyć do tego wspaniałego światu?Słyszałem o abonamencje wiec jesli tak jest zostane przy grach tego typu ale darmowych poniewaz nie jestem zbyt bogaty i tak ciesze sie tym ze moge sie oddawac mojej pasji przez internet.Bardzo pragne przeprosic wszystkich jesli owy temat juz był na forum ale prosze takze o odpowiedz co zrobic by grac??

Pozdrawiam! :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:15 
 
Dominiczek napisał(a):
Mam wiec pytanie co musze zrobić by dołączyć do tego wspaniałego światu?Słyszałem o abonamencje wiec jesli tak jest zostane przy grach tego typu ale darmowych poniewaz nie jestem zbyt bogaty i tak ciesze sie tym ze moge sie oddawac mojej pasji przez internet.


po pierwsze kupić gre
po drugie założyć konto in-game, i mieć konto w banku- wiem że Inteligo i mbank działa, abonament wynosi 12,95$ +1$ za każdą kolejną postać, więc nie tak dużo. Przy rejestracji zaznacz ze chcesz placic w dolcach , bedziesz placil mniej niz w euro

Cya in game


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:17 
 
po trzecie - http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14726&start=0
po czwarte - http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10011 !

eh


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:21 
 
okej to ja jednak musze zostac przy lineage 2 bo niestety nie stac mnie na takie granie ale sam sobie na powiem na pocieszenie ze w FFX nie macie ze mna szans.Bardzo przepraszam ze nie zobaczyłem tamtych tematow wczesniej

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:22 
 
Dominiczek napisał(a):
sobie na powiem na pocieszenie ze w FFX nie macie ze mna szans.


Pozdrów Wakke


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:23 
 
eee tam wakke pozdrowie Yune i Rikku :P


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:23 
 
EEE tam Wakke pozdrowie Yune i Rikku :P


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:34 
 
nie nie to sie tak nie da jednak postaram sie do Was moi mili dołączyć jak najszybciej sie da...


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:37 
 
nie nie to sie tak nie da jednak postaram sie do Was moi mili dołączyć jak najszybciej sie da...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 19:55 
 
Dominiczek napisał(a):
okej to ja jednak musze zostac przy lineage 2 bo niestety nie stac mnie na takie granie
A odkąd to L2 jest darmowe :roll: :roll: Poza tym rozpowiadać na największym polskim forum mmo, że się gra na piracie jest totalnym idiotyzmem :har: Zresztą pirackie serwy to syf nad syfami... ale z takim nastawieniem raczej tego nie poznasz... A bogaci ludzie to są zajęci pomnażaniem kasiory i na granie w mmogi nie mają czasu. W mmo grają normalni ludzie - jedni zamożniejsi, drudzy biedniejsi i to oni stanowią trzon tej społeczności. Te 50zł miesięcznie to nie fortuna, nawet ucznia szkoły podstawowej stać na uciułanie takiej kwoty raz na miesiąc. Wkurwia mnie trochę takie pierdolenie jakie nam zaserwowałeś, szczególnie, że jakoś było Cię stać na kupno PS2 aby grać w FFX...... Jak ja nie miałem kiedyś kasy to kosiłem trawniki sąsiadom i sprzedawałem z kumplem złom... więc jak się chce to można... Nie rób z siebie męczennika jak większość ludzi dzisiaj, tylko pomyśl jak możesz zarobić te 50zł miesięcznie na abonament i grać w FFXI, które tak Cię podobno strasznie ciągnie... Samą grę można kupić bardzo tanio przy odrobinie szczęścia - ktoś zagra >> nie spodoba mu się >> sprzedaje grę... Zresztą rób jak uważasz, ale takie podejście jakie masz obecnie, raczej dobrze nie rokuje na Twoją przyszłość. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem tą szczerą wypowiedzią, bo nie taki był mój zamiar. Powodzenia.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:05 
 
a) Piratom (= złodziejom) mówimy NIE. Polska, kraj złodziei, tylko za darmo, byle się nie wysilić. Nie kupuj durnych gazet, słodyczy, piwa, papierosów i tego wszystkiego, bez czego możesz przeżyć, a kasa sama się znajdzie. Jakbyś naprawdę chciał grac, to byś zarobił.

b) "w FFX nie mielibyście ze mną szans". Porobiłam trochę opisów do FFX. Jest to tak banalna część, że nie masz się czym chwalić. Idź się ślinić do Yuny i Rikku i nie zawracaj nam głowy swoją piracką osobą.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:05 
 
stary ja powiedziałem jak mam ale choćby ..... na ..... stawał to sobie i tak w to zagram na własnym koncie dla Ciebie to moze nie jest sporo ale dla mnie troche jest i co z tego ze gram na piracie jak jestes taki kozak to graj we wszystkie mozliwe gry i plac abonament !

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:06 
 
Jak jesteś taki kozak to idź i zarób, a wpierw naucz się interpunkcji, bo Twoich wypocin się czytać nie da.

Niech jakiś mod zamknie ten denny temat.


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:07 
 
eh znaleźli sie Ci co sie piratow nie tykaja wiec sie nie tykajcie ale mnie to akurat nie interesuje bo ja chce tylko dobrze sie bawic tak samo jak około 500 osob z polski.Aha to tak dla Waszej wiadomosci nie pale i nie pije


Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:08 
 
eh a ja myslałem ze miło bedzie ale coz są ludzie i co....?? wy oczywiscie

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:14 
 
Tak sa ludzie, którzy kradną i sa tacy, którzy uczciwie zarabiają. Nie chcesz zarabiać? Spadaj. Proste i logiczne.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:22 
 
http://sjp.pwn.pl
http://praca.wp.pl

Grasz "na piracie" - jesteś złodziejem. Proste i logiczne.

P.S. Co do płacenia w dolarach - nie da się jeśli rejestruje się na Europę. Kiedyś się dało. Teraz nie - trzeba płacić w euro. Stare konta nadal płacą w dolarach (jupi).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 28 kwi 2007, 20:23 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:23 
 
kurde ale ja temat załozylem bo chciałem sie dowiedziec czegos nt.FFXI nie zaczynajac przy tym sub-tematu o pieniadzach ,jako ze jestem kulturalny pragne wszystkich urazonych PRZEPROSIC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:26 
 
Przed "ale" stawiamy przecinek. To samo przed "bo" i "że". Przed przecinkiem nie stawiamy spacji, natomiast po przecinku owszem. Zdanie rozpoczynamy z dużej litery, a kończymy kropką.

Edytka: Ten "kozak" podał Ci prosty przykład jak możesz zarobić. Posiadając komputer możesz także dorabiać przepisując teksty. Po co jednak się wysilać? FFX pewnie także masz kradzione? Bo te 70zł za oryginał to jakieś zdzierstwo i rozbój w biały dzień dla "fana serii"...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 28 kwi 2007, 20:29 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 42
Dołączył(a): 28.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 20:27 
 
kur.a jaki z cienie koles ja akurat na tego typu forach nie matrwie sie o interpunkcje i bede pisał jak chce ,najwidoczniej swiadczy to tylko o mnie co nie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.