mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 02:16 
Cytuj  
mialem dzis rozmowe z BAZem ( CAE ) na temat wyzwisk i innych "gówien" na temat CAE na kampach .....


przedstawilem mu sprawe ( byla to bardzo spokojna i ciekawa rozmowa na tellu ) , opisalem mniej wiecej kiedy zaczely sie problemy miedzy CAE a PIXIES ......

mysle ze wiekszosc z WAS jest dorosla i potrafi sie zachowac na spocie ( widzialem nieraz , ze jestescie spokojni , nie ma >> RACZEJ << zadnych problemow ) .

wczoraj na spocie cerba oprocz CAE byl Ogon . Nie bylem osobiscie tam > ale slyszalem ze na 100% nikt od nas nie zaczal bluzg w strone Ogona czy P.

za to Ogon ,,,,,,, popisal sie jak tylko potrafil.

nier chce wnikac w szczegoly .... moze juz pora zeby obie strony zaczely byc "Normalne" wobec siebie ???

nie prosze o zadne szczegolne rzeczy , nie musimy byc mili dla siebie > po prostu nie badzmy chujami ( sorry ) .....

ja o to samo poprosilem leaderow CAE ...mysle ze powinno sie poprawic z naszej strony >>> WY zrobcie to samo

Pokazcie ze CC > czesciowo Pixies potrafi byc kulturalne rowniez

mam juz dosc wysluchiwania ze CAE to chuje ; wszyscy w CAE sa skurwysynami ...... zawsze ja tego wysluchuje .

Pewnie > /blist by pomoglo , jednak nie uzywam /blist i nie mam zamiaru zaczac .

Przemyslcie to prosze i zastanowcie sie nad tym .

Odrobina kultury


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:04 
Cytuj  
pożyjemy, zobaczymy. nie my zaczęliśmy tę wojnę ale my możemy ją skończyć. swoją drogą samo CAE zasłużyło sobie na taką reputację. Ogon nic nowego nie powiedział. CAE nie potrafi niczego zabić. jakimś cudem zabili Nida, kiedy wszedł w fazę SSJ. dogryzanie na spocie Tiamata i próby MPK to na pewno nie powód, żeby kochać CAE, kiedy ze swojej bezradności próbują przeszkadzać innym.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:12 
Cytuj  
zawsze mnie wkurzało to że wszędzie gdzie się tylko da gracze wymigują się zbiorową odpowiedzialnością

podajcie nicki graczy a nie nazwy LSów, nie ma znaczenia w jakim LSie kto jest tylko kto jaki jest, jeśli chcecie kogoś negatywnie oceniać to najlepiej oczywiście pisać Wszechświat -> Droga Mleczna -> Ziemia-> ffxi->polak/hindus/niemiec/włoch/szwed -> ???? (Ogon???)

dziwna sprawa, możecie pokazać palcem wskazującym tych których wam wygodnie pokazać a o tych durniach o których nie chcecie pisać to nie piszecie już tak łatwo
wazelina jest jeszcze w sklepach ?!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 07:22 
Cytuj  
Coldee ja sie na tym spocie nawet slowem nie odezwalem, ale nazywanie Pixies "Eurotrash" to lekka przesada. Jezeli ktos z naszych zaczyna przekamazanie z CAE to tylko, zeby im lekko dogryzc. Twoi liderzy "wyzej sraja niz dupe maja". Uwazaja sie za niewiniatka i wielkich uber-graczy, ktorym nie mozna zarzucic nubostwa. NIKT z Pixies NIGDY niekogo z CAE obrazil, za to ze strony CAE padlo wiele nieprzyjemnych slow. Szkoda tylko, ze nadal grasz z nimi Cold :) Bylo by uber-zajebicie gdybys dolaczyl do nas.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 08:57 
Cytuj  
Tad, Pixies bez przerwy obraza CAE i vice versa. Napisalem co o tym sadze na forum Pixies... jak dla mnie to zwykle gówniarstwo a bryluja tu niestety liderzy zwłaszcza Pala, ktory jak dla mnie jest lekko psychicznie niestabilny, drze ryja, botuje i wyzywa innych.
Moja propozycja jest taka, niech kazdy zajmie sie sprawami swojego LSa, a to ze ktos na /say poleci do ciebie z mega biednym tekstem nie oznacza ze trzeba mu sie rewanzowac. Odpowiadajac sprowadzamy sie do poziomu dzieci plujacych na siebie w piaskownicy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:16 
Cytuj  
True Strike Xav... wykażcie się inteligencją... nie bądzcie głupi jak Ci co na Was gadają. Przez kabelek to każdy kozak a stanąć ryj w ryj to mało chętnych. Nie pozostaje nic tylko olać pedała.

Pala... w ffxi niema polskich znaków ale może to miał być... Pała :wtf:


Ostatnio edytowano 22 cze 2007, 09:19 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:18 
Cytuj  
obawiam się, że nie wszyscy w Pixies są tak zrównoważeni psychicznie jak Xav 8)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:19 
Cytuj  
Gliz dobrze, ze jestes swiadomy swojej wady :lol:

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:21 
Cytuj  
To, że CAE nie potrafią nic ubić to nie znaczy, że trzeba po nich jechać. Upośledzone dzieci na ulicy też obrażacie (no offence Coldee... oceniam LSa po tym co sam mówisz)?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 09:29 
Cytuj  
Jak to jest, że najwięcej narzekają ci, którzy sami wywołują pyskówki? No ale cóż, najwyraźniej skoro sami już nic nie potrafią zabić (go go team up z japońcami co fafnira, go go wipe na cerberusie) to nagle te same epitety, których uzywają w stosunku do innych LSów zaczynają ich boleć najbardziej. Niech sobie bluzgają na say, nic innego im nie zostało do robienia w endgame.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 10:24 
Cytuj  
95% endgame'u robi się praktycznie w izolacji z innymi LSami i nie ma nawet tam możliwości współpracy czy bluzgania
pozostałe 5% praktycznie możnaby sobie odpuścić po X latach grania w endgamie, tylko niestety dla większości prawdopodobnie skończyłoby się to skończeniem grania w ffxi lub "męczarniami" do których nigdy by nie przywykli


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:38 
Cytuj  
Dla mnie wytykanie siebie nawzajem palcami to mega-dziecinada. A argumenty, że "ale on zaczął" do mnie w ogóle nie przemawiają. Mądrzejszy nie da się sprowokować. A przez wzajemne prowokacje i inwektywy pod adresem LSów będą ciągle sie pojawiać. Więc najprostsza metoda: /shutdown your mouth.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:39 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
obawiam się, że nie wszyscy w Pixies są tak zrównoważeni psychicznie jak Xav 8)


Poza tym - czy to ty Glizdus nie sterujesz Ogonem?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 12:51 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Poza tym - czy to ty Glizdus nie sterujesz Ogonem?


Gokulo napisał(a):
Gliz dobrze, ze jestes swiadomy swojej wady :lol:


:wink:

nie ja zacząłem tą słowną utarczkę na Cerbie. po czym Rycian albo Hoonhorn (nie pamiętam dokładnie) komentując mój angielski poleciała z tekstem "Eurotrash" no i się zaczęło. z mojej strony nie padło żadne wyzwisko. tylko stwierdzenie suchych faktów w jakiej sytuacji znajduje się teraz CAE.

ale spoko. po tym apelu Colda, ja i Ogona zatkamy mordę do póki nie zostaniemy sprowokowani ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 13:08 
Cytuj  
Mądry człowiek to taki, który śmieje się z idiotów, a nie ten, który zniża się do ich poziomu. Nie ważne kto zaczyna - ważne kto potrafi zakończyć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 13:27 
Cytuj  
Nie probuj walczyc z idiota bo sprowadzi cie do twojego poziomu i pokona doswiatczeniem. ;]

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 13:29 
Cytuj  
Zmienic nazwę topica na "Mądrości Ludowe - wczoraj, dziś i w mmorpgach"? :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 13:34 
Cytuj  
ciesze sie ze odpowiedzieliscie .

rozmawialem z tymi "normalniejszymi" , a oni tez obiecali ze zrobia wszystko zeby bylo lepiej / kulturalniej . nie wszystkich bawi to wieczne bluzganie .... moze niektorzy sa normalni nawet w moim LSie ?


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 13:56 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
doswiatczeniem

Doświadczeniem ;)

And lvlup for me :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2007, 14:31 
Cytuj  
Prawda jest taka, że ludzie chętnie walą kijem w innych, ale sami już nie lubią obrywać. Przezwie Cię ktoś? Co z tego? Najedzie na ego? OMG, przecież nie umrzesz. Co najwyżej go nie raisniesz jak będzie potrzebował lub nie telepniesz, lol. Im mniejszy pies tym więcej i głośniej szczeka :] <yay dla zmiany nazwy tematu XD>


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.