mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 11:53 
 
Może trochę za późno na takie pytania xD ale... zamówiłem FF XI Vana'diel Collection 2007 z usa. No i pytanie... czy będę mógł grać na serwerze Ramuh, i w ogóle na europejskich serwerach ? Jeśli nie to trochę lipnie, bo fajnie jest pograć sobie z rodakami ;-)


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:04 
 
Bez problemu będziesz się mógł na Ramuh wbić.

p.s. Dreamcast FTW! :D


_________________
B.B.B.T.D. King

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:07 
 
nie ma czegoś takiego jak "europejskie serwery". choć szczerze mówiąc to żałuję ;). na Ramuhu grają EU/JP/NA/inni


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 12:19 
 
No to spoko :P Niedługo zapewne dołączę do CC... Dzięki za odzew ;-) A właśnie żeby nie tworzyć nowego tematu... Najlepszy do magów jest Taru Taru nie ? Hmm na początku da się wybrać tylko 6 basic jobs, a dopiero od 30 lvlu następne ? Hmm jakie radzicie kombinacje ? Chciałbym być m.in Blue magem, a jak główny job Red Mage albo Black Mage.... Aha i jeszcze.... kto z was ma perłę do linkshella ? bo podobno takie coś jest potrzebne żeby sie porozumiewać na kanale CC :P Heh prawdę mówiąc boje się że się nie połapie w tym wszystkim :P Ale jak przetrwam trudne początki, na pewno wciągnę się na dobre ;P Bo gra myślę że spodoba mi się bardziej od WoWa... Grałem na trialu trochę i powiem że fajny, ale spodziewałem się że będzie fajniejszy (czyt. taki że zaraz po trialu kupie org.) xD


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 20:41 
 
Taru ma najwiecej MP (tzw many a wiec jest uwazany za najlepszego mage - joba). Grasz jednak tym kim chcesz i tym ktory najbardziej odzwierciedli Twoje alter-ego.
W porownaniu z WOW-em bedziesz mial tu do czynienia z prawdziwym MMORPG z OGROMNYM naciskiem na gre wspolna w party - bo jak wiemy w WOW-ie wlasciwie druzyna sie sklada na instancje i raidy a reszta to solo...
Suczka powinien miec perelke sprawdz liste graczy w pewnym innym topicu na tej stronce i przez opcje /tell staraj sie do kogos zagadac!!!
Do zobaczenia ^^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 21:07 
 
Taru maja masę mp, ale należy pamiętać, ze odbija sie to w hp... choc to mała cena, za ciut lepsze statsy ;) No i tarusie sa słodkie pod kazdym względem XD


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 21:43 
 
Caspian napisał(a):
W porownaniu z WOW-em bedziesz mial tu do czynienia z prawdziwym MMORPG z OGROMNYM naciskiem na gre wspolna w party - bo jak wiemy w WOW-ie wlasciwie druzyna sie sklada na instancje i raidy a reszta to solo...


odwrotnie, w porównaniu z WoW-em gra solo w FFXI nie istnieje, w WoWie jest równowaga jak chcesz grasz solo, chcesz grasz w grupie 2-3-osobow, chcesz w 5-osobowej, chcesz w 10-osobowej, chcesz w 15, 20, 25, 30, 40-osobowej. Więc to nie WoW jest ograniczony do gry solo, a FFXI jest ograniczone do gry tylko i wyłącznie w grupie.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 23:01 
 
Tez sie chcialem do tego dojebac, Mareczek mnie uprzedzil :<


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 23:39 
 
Mark24 napisał(a):
Caspian napisał(a):
W porownaniu z WOW-em bedziesz mial tu do czynienia z prawdziwym MMORPG z OGROMNYM naciskiem na gre wspolna w party - bo jak wiemy w WOW-ie wlasciwie druzyna sie sklada na instancje i raidy a reszta to solo...


odwrotnie, w porównaniu z WoW-em gra solo w FFXI nie istnieje, w WoWie jest równowaga jak chcesz grasz solo, chcesz grasz w grupie 2-3-osobow, chcesz w 5-osobowej, chcesz w 10-osobowej, chcesz w 15, 20, 25, 30, 40-osobowej. Więc to nie WoW jest ograniczony do gry solo, a FFXI jest ograniczone do gry tylko i wyłącznie w grupie.


Trauma genkai/coffer keyów nie minęła jeszcze po 3 latach? Uuu ciężki przypadek :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 00:09 
 
Brak lepszych zajęć w wakacje to pora na kolejne dramy na forum FFXI?

:roll:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 00:24 
 
Kontrargument ? Prosze bardzo, Beastmaster = Solo, Summoner = Solo, ninja = Solo, itd, kwestia pozostalych jobow jest inna, jedne maja latwiej inne troche gorzej co nie zmienia faktu ze mozna solowac. Poza tym jak mozna porownywac tak od siebie dwie rozne gry ? Wspolne to one maja tylko i wylacznie >> MMORPG - nothing else :P

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 01:13 
 
playerbase tez maja rozne, w FFXI graja kretyni zainteresowani Japonia i tymi bajeczkami, osoby psychicznie niestabilne, osoby nazywajace sie Opiekun (swoja droga dobry nick dla pedofila), itd..


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 01:23 
 
Mark24 napisał(a):
Caspian napisał(a):
W porownaniu z WOW-em bedziesz mial tu do czynienia z prawdziwym MMORPG z OGROMNYM naciskiem na gre wspolna w party - bo jak wiemy w WOW-ie wlasciwie druzyna sie sklada na instancje i raidy a reszta to solo...


odwrotnie, w porównaniu z WoW-em gra solo w FFXI nie istnieje, w WoWie jest równowaga jak chcesz grasz solo, chcesz grasz w grupie 2-3-osobow, chcesz w 5-osobowej, chcesz w 10-osobowej, chcesz w 15, 20, 25, 30, 40-osobowej. Więc to nie WoW jest ograniczony do gry solo, a FFXI jest ograniczone do gry tylko i wyłącznie w grupie.


Haha ale bajka jak się chce to można solo expić każdym jobem pozatym jest sporo rzeczy co się robić da solo... No i po co znowu wyjeżdżacie z porównaniami WOWa do FFa to dwie różne gry. Nie będe sciemniał sam czasem grywam w WoWa dla odmiany i pewno jakbym nie miał wiecej czasu to bym grał w WoW bo FF jest czasochłonny...
Każdy gra w to co lubi a porównania sa śmieszne to tak jakbyś psxfanbojowi wmawiał ze x-pudło jest lepsze bo cośtam ja pierdole jak małe dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 01:53 
 
Smashie ty masz jakieś odciski na psychice przez to, że jesteś "ładnym chłopcem"? Naprawdę zadziwia mnie to, że ty jeszcze nie otrzymałeś tutaj bana. Może jesteś niezłą dupą dla kogoś, a może po prostu uznano cię za nędzne dziecko neostrady, które i tak powróci nawet gdy mu jedno konto zablokują.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 02:42 
 
Smashie napisał(a):
playerbase tez maja rozne, w FFXI graja kretyni zainteresowani Japonia i tymi bajeczkami, osoby psychicznie niestabilne, osoby nazywajace sie Opiekun (swoja droga dobry nick dla pedofila), itd..


Pozostaje mi sie domyslac, ze playerbase wow'a jest na poziomie twoich postow ? Jak tak to wspolczuje.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 10:01 
 
Smashie żal mi Ciebie, chłopcze. Wchodzisz na forum, które ma Cię głęboko w poważaniu, i ktore Ty też masz zapewne głęboko w dupie i wyzywasz ludzi, którzy nic Ci nie zrobili, od kretynów. Nic tylko Ci współczuć, że spędzasz wakacje robiąc dramy na forum internetowym. Poziom graczy WoW na pewno Ci odpowiada, jeśli jest na Twoim poziomie, ktory zbyt wysoki nie jest. Pożyj, idź na piwo z kolegami, jesli posiadasz, albo idź graj w WoWa czy cokolwiek innego i daj ludziom odpocząć od Twoich nędznych wrzut.
A może to nowy sposób werbowania graczy do WoW? Popatrz nowy, wyzywamy tych ludzi, bo ich gra jest głupia, chodź do nas, u nas jest lepiej i jesteśmy bardziej kulturalni... Cóż.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 10:11 
 
Blokuje temat ale postów nie usuwam. Wysłałem do admina prośbę o usunięcie użytkownika "Smashie" z forum (wraz ze stosownym screenem).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.