mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 11:20 
Cytuj  
mam prośbę do liderów w naszym LSie żeby pomyśleli o wrzuceniu do kalendarza i nagłośnieniu wszędzie gdzie się da naszych przyszłych eventów nieSKYowych typu: rostrumy, uggalepih, DM, Einherjar, Soboro Sukehiro , Swift Belt, merit party itd., to są eventy które jesli zostaną zrobione na pewno wzmocnią power i doświadczenie LSa w trudnych sytuacjach
niedługo skończą się jedne wakacje, potem drugie i ludzie zaczną sypać wymówkami o godz. 20 że muszą odrobić lekcje czy iść spać więc fajnie by było najpierw i jak najszybciej zrobić najprostrze runy typu rostrumy i uggalepih do końca wszystkim potrzebującym
DM będzie wymagał prawdopodobnie pomocy i ja bym się nie zastanawiał żeby złożyć się lub z funda kasę wydać na help nawet dla polaków z innych LSów (bo i tak każdy byłby w stanie zapłacić za blmowe rozwiązanie DM z własnej kieszeni)
Kirin będzie wymagał pomocy i głupio by było żebyśmy zaczęli walkę i ryzykowali gdy nie będziemy mieli pewności i składu, też bym był za tym żeby opłacić pomoc z funda i ewentulanie obdarować po zabiciu kirina sprzedawalnymi itemami
merit party byłby dobrym pomysłem dla tych którym ciężko jest expować na 75 z wiadomych względów, oczywiście za to też powinny być punkty bo jak widać lepiej mieć exp, punkty i mieć komfort w uczestniczeniu w eventach niż frustracje X osób
Einherjar nie wiem czy jest realny teraz, za mało ludzi jest za słabo wyposażonych w sprzęt i merity chyba żeby to robić

ja myślę że takie jednorazowe (lub dwu) eventy jak DM, rostrumy, uggalepih, swift niezależnie czy robione spontanicznie czy nie zawsze dadzą w efekcie prostrze i krótsze przyszłe wszystkie walki

jestem za tym żeby liderzy w rulesach napisali na co mogą iść i w jakich sytuacjach gile żeby nie było wątpliwości i żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony (np. otrzymując po walecznej walce item rare/ex który byłby wart X mln )

jestem za tym żeby liderzy przemyśleli sprawę rekompensaty za np. toolsy + death tanków którzy gineli/giną na eventach za dużo razy bo po prostu albo za mało ludzi jest na danym evencie albo za dużo za słabych zawodników, sporo rzeczy przyczynia się do śmierci tanków o których życie ma dbać 5-10-15 osób i wg mnie tankowie powinni być wynagradzani za ich pracę SZCZEGÓLNIE że prawdopodobnie w tym Lsie nie będą mieli nigdy szansy zdobyć uber itemów do tankowania


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 12:32 
Cytuj  
No to to rozumiem, trzeba to szybko ustalic a nie na szybko w trakcie eventow wymyslac i wprowadzac w zycie... kazdy musi poznac wczesniej zasady


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 13:15 
Cytuj  
Ja moge isc na DM, na merit pt tez pewnie na rostrumy tez na ugglepiah tez zawsze fun bedzie. co do zwracania kasy itd. to juz sprawa liderow nie bede sie rzadzil :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2007, 15:12 
Cytuj  
Dajcie znac co i jak z DM pls.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 08:20 
Cytuj  
ja mogę również pomóc w DM i Kirinie dla funu :) o ile tryb pracy i RL mi pomoże. sam też skorzystałbym z pomocy przy Swift Belcie, ponieważ ostatni event z Pixies przegapiłem.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 08:43 
Cytuj  
Kirin jest realny w niedziele około 19-20, jeszcze gdyby parę osób by się zgłosiło to stałby się realniejszy, gdyby liderzy ustalili stawkę za help może by się więcej osób zgłosiło do pomocy, każdy byłby mile widziany ale nie mnie decydować o strategi działania LSa
DM byłby realny np. w środę około 19 lub przed kirinem w niedziele około 19-20, ale nie mnie decydować o terminach i stawkach za help
jak ktoś czuje się oburzony że trzeba płacić za pomoc w tych czasach niech pomoże za darmo :)
nie liczę na to że DM da się zrobić w składzie z LOLm dlatego pomoc byłaby bardzo potrzebna, miejmy nadzieję że ktoś ma triggery i znajdzie się tyle odpowiednich osób do pomocy żeby wygrać tą megabanalną walkę, kwestia organizacji i strategi to odzielny temat, teraz jesteśmy na etapie : nie ma ludzi -> nie ma strategi -> nie ma walki


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 08:47 
Cytuj  
Mam trigger.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 08:48 
Cytuj  
DM jest realny w LOLm pod warunkiem , ze ustali sie go przed Godami w niedziele czyli wtedy gdy najwiecej osob sie pojawia . Jak byl po Godach to ludzie sie po prostu zmyli .

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 09:34 
Cytuj  
realnie w LOLm bylibyśmy w stanie jedynie zacząć walkę
ten hardcore wymaga doświadczonych zawodników (np. tanków i ich supportu) i megaskupienia a nie armi graczy którzy mają problem z dojściem w sky na prawie każdy camp + armi magów która wiedząc doskonale że w sky wszystko agruje na magie ...
nie da się DM wygrać przypadkiem
dobrze by było jakby LS zakupił rr piny i jakieś medsy, ale ja nie decyduję o tym więc nie liczę żeby LOLm wygrał walkę w której na 100% zginie ktoś kluczowy bez rr jeśli ktoś tego nie będzie pilnować


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 10:12 
Cytuj  
Moge potankowac kiriny za w.legs :P


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 11:38 
Cytuj  
Simi DM robilem 2 razy w przypadkowym skladznie z ludzmi w srod ktyrych moze ze 3 z 18 osob wiedzialy co robic no i byly ze 3 osoby ponizej 70 lv i ze 20 na 72 chyba... pierwszy raz wygralismy na 3 min przed czasem( mam z niego kolczyk) i 2-gi wygralismy jeszcze szybciej i to bez problemow byli sami ludzie na 75 lv bez rewelacyjnego sprzetu, bylem tam dla funu bo im ludzi brakowalo... wiec LOLkowie dadza rade bez wiekszych problemow imo, tyle ze musi byc 18 osob

Rha wysoko sie ceni:D ale w. legs to chyba zostanie dla naszych tankow, przynajmniej z pierwszego kirina o ile dropna


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 12:26 
Cytuj  
Ymmm ja wiem ze sie podniecam ale po tym patchu to DM to pestk.
2K + steel cyclone? 4 WAR/SAM i co 3 minuty cos ginie lol.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 13:30 
Cytuj  
Marass napisał(a):

Rha wysoko sie ceni:D ale w. legs to chyba zostanie dla naszych tankow, przynajmniej z pierwszego kirina o ile dropna


Rha to najlepszy tank na ramuhu, normalne ze sie ceni. :)

Tez wam moge w czyms pomoc, zadowole sie gotowka. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 13:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Marass napisał(a):

Rha wysoko sie ceni:D ale w. legs to chyba zostanie dla naszych tankow, przynajmniej z pierwszego kirina o ile dropna


Rha to najlepszy tank na ramuhu, normalne ze sie ceni. :)

Tez wam moge w czyms pomoc, zadowole sie gotowka. :D


Same here. Chyba, ze D.body rozdajecie.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 13:46 
Cytuj  
Ja mogę się przejść na Wasz kolejny rostrum run czy DM. W sumie na Kirinie też mogę pomóc.
A co do Rhae... w.legs to niska cena za jego usługi... Kto chodzi na dynamisy i obserwuje Rhae ten wie...

Rhae - jakie szanse na ten mini guide dla NINów? :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 13:46 
Cytuj  
D. Body... Taaaa.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 14:02 
Cytuj  
decyzja o zapłacie należy do decydentów oczywiście
watpię żeby rare/ex wchodziły w grę
gdyby to ode mnie zależało to pewnie że bym dał Rha w.legs (jeśli tylko Kirin by to dropnął) za tankowanie 10 Kirinów, pomoc w DM , rostrumach i uggalepih runie, dorzuciłbym toolsy,Reraise Hairpin i 100k gili

DM z punktu widzenia DD który całą swoją uwagę skupia na 1 mobku i nie jest w stanie kompletnie nic zrobić niż wygenerować dmg na tym mobku zawsze bedzie prostrzy niż z punktu widzenia maga który musi zrobić 10 róznych rzeczy w 2 minuty na 5-8 różnych targetach uwzględniając recasty, ustawienie się, nieporuszenie się w trakcie castowania i czytanie loga na którym widzi że zaraz będzie zagrożony itd. itd. itd.


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 14:03 
Cytuj  
zaraz kazdy quitne z lsa bo wyjdzie na to , ze ludzie pomagajacy beda dostawac i kase , i dropy z kirina , to po co byc w lsie :lol:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 14:08 
Cytuj  
naif napisał(a):
zaraz kazdy quitne z lsa bo wyjdzie na to , ze ludzie pomagajacy beda dostawac i kase , i dropy z kirina , to po co byc w lsie :lol:


jak quitną z Pixies to zawsze mogą złożyć aplikacje do LOLm :roll:

chyba nikt nie sądzi że w tych czasach ktoś za darmo będzie pomagać ?
jest tyle eventów i tak mało czasu w endgamie że zapewnienie podstawowego poziomu sprzętowego naszym w LOLm graczom zajmie albo za dużo czasu albo odbędzie się za dużym kosztem frustracyjnym bo zawsze może komuś odbić jakaś focha i możliwość zdobycia czegoś podstawowego zakończy się ....

ja za udział w DM żeby zdobyć kolczyk zapłaciłem mimo że byłem blm w armi blmów, potem byłem 10x i za pomoc nie dostałem nic i nie dziwię się ludziom którzy robili np. 10x DM że szybko zamykają post wspominający o tym więc wypadałoby by im za pomoc tradnąć przynajmniej gile

jeśli będziemy w stanie zrobić DM w gronie LOLm to super, tylko czy na prawdę chcą tego ludzie z LOLm ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 14:38 
Cytuj  
Jako odrebny event czyli poza dniami , w ktore bijemy trigery lub gody nie ma najmniejszych szans , zeby ludzie przyszli . Znaczna wiekszosc leje na wszystko oprocz sky , wiec takie non-sky eventy moglyby jedynie wypalic jakby kazda osoba pomagajaca dostawala z 10pkt za jeden run a i to moze nie wystarczyloby zeby skusic co niektorych .

Inna sprawa jak taki run ustali sie przed godami , gdy wiekszosc sie pojawia . Zazwyczaj na god runach zjawia sie okolo 20 osob . Bedzie trzeba jedynie kupic icarusy , opop , RR i rozdac przed walka , kupione za kase z funda naturalnie .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.