mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 10:53 
Cytuj  
W najbliższą niedzielę o godzinie 19 OSy prawdopodobnie zorganizują run Divine Might.
Osoby spoza OS, którym ta walka jest potrzebna proszone są o zgłoszenie się w tym temacie wraz z listą jobów 75.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 16 lis 2007, 11:50 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 11:25 
Cytuj  
HA !!! Jedna z trudniejszych walk ! Super, totalny wipe murowany ! M.D. K. !
O ktorej gadzince planujecie run ? I czy macie braki kadrowe, bo choc dawno nie gralem to moze sie przydam :))


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 11:40 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W najbliższą niedzielę o godzinie 20 OSy prawdopodobnie zorganizują run Divine Might.

Stok o 20, Kamil napisal to w pierwszym zdaniu :D Czyli w niedziele nie robimy godow?


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 11:46 
Cytuj  
Robimy. DM przed GODami.
Zdecydowałem się na "przed godami" aby każdy z naszych na gody miał już kolczyk :D
W sumie to zmieniam godzinę. DM o 19.

Wipe? LOL
Przecież ta walka jest megaprosta. No w sumie może być wipe z wygraną, ale przegranej raczej nie przewiduję.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 14:25 
Cytuj  
DRK, BST, WAR Yes, Please

Ok niewazne full moon dopiero w poniedzialek wiec nie mam jak :///////


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 16:44 
Cytuj  
Full Moon był dzisiaj w nocy. Czatowałem z budzikiem do 3:40 żeby triggery dostać.

A tak btw. Chciałem zauważyć jedną rzecz. Jako, że już mogę w miarę normalnie chodzić to weekendy spędzam u mojej kobiety. Ja także mam trigger na tę walkę (a raczej dwa triggery, gdyż potrzebuję na oba konta). Ktoś sobie wymyślił bez konsultacji ze mną, że walka jest w niedzielę przed Godami. A może ja nie będę mógł siąść wieczorem do kompa? I nie będzie mnie ani na Godach ani na DM? To czy siądę w niedzielę wieczorem do kompa okaże się w niedzielę. Także nie lepiej ustawić ludzi na wolny wtorkowy termin, gdzie będę na 100%? Wiem, że może ktoś z Pixies będzie chciał tę walkę, ale no coś trzeba wybrać.

Jednej rzeczy nie czaję. Na wiki jest napisane, że wystarczy jeden trigger na 18 osób. Ale czy każdy kto chce kolczyk musi mieć trigger? Jeżeli tak to się Bart nie martw. Jeżeli będę robił w niedzielę DM to i tak będę musiał to zrobić drugi raz. Koniu też nie ma triggera a potrzebuje tę walkę. Gizmos chyba też.


Ostatnio edytowano 16 lis 2007, 16:52 przez Krzysiek2099, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 16:51 
Cytuj  
Jeden trigger na cały alliance :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 16:54 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Jeden trigger na cały alliance :)


Czyli jak Bart nie ma kolczyka to wystarczy, że dotknie Unmarked Target w Shrine of Ru'cośtam, ale triggera nie musi robić a kolczyk i tak dostanie, tak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 19:28 
Cytuj  
Chwila chwila, bo ja czegoś tutaj nie rozumiem. czy ja muszę z Tobą ustalać kiedy, jaki event OSowy będzie? Tylko Ty potrzebujesz tego kolczyka? No kuzwa LOL...

Tego typu runy nie będą organizowane w dni triggerów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 19:46 
Cytuj  
Chyba czegoś tu nie czaję? Ja mam trigger czy Ty? Chyba, że ktoś jeszcze ma gdzieś w MH, gdyż w nocy to jednak chyba tylko ja z OS byłem w Ro'Moave. Jeżeli jednak tylko ja mam trigger to jednak chyba należało się spytać czy dam radę być w niedzielę. Ale jak już napisałem... jak macie trigger to nic nie stoi na przeszkodzie, by nawet bez mojej osoby ta walka się odbyła.

A wtorek jest dniem wolnym jak narazie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 19:49 
Cytuj  
Na tą walkę trzeba mieć ekipę. Nie zbiorę wystarczającej w nieweekend.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:00 
Cytuj  
Drama tralalalala :P

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:03 
Cytuj  
o jak fajnie;) będzie co czytać;)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:05 
Cytuj  
Niedoczekanie Wasze :) Ja co miałem powiedzieć to już powiedziałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:06 
Cytuj  
Sobota - niedziela to zdecydowanie najlepsze dni na DM.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 23:04 
Cytuj  
mi nie chodzi o trigger na walke tylko o trigger na kolejna walke czyli ta cala zabawa z light ore, ten trigger musi miec kazdy, ktory chce PONOWNIE zdobyc earring musi mic osobny key item i kazdy musi miec dla siebie.


A dałoby się powtórzyć w next niedziele ? :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 14:27 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
A tak btw. Chciałem zauważyć jedną rzecz. Jako, że już mogę w miarę normalnie chodzić to weekendy spędzam u mojej kobiety. Ja także mam trigger na tę walkę (a raczej dwa triggery, gdyż potrzebuję na oba konta). Ktoś sobie wymyślił bez konsultacji ze mną, że walka jest w niedzielę przed Godami.


hehehe pamietaj Krzysiek ze my mamy caly LS do ogarniecia... jak zaczniemy z kazdym indywidualnie ustalac kiedy im pasuje run to nigdy nic nie zdzialamy... jednemu pasuje taki termin innemu nie... takie jest zycie... nikt nie bedzie robil wszystkiego pod kątem jednej osoby... a co do wtorkow to zazwyczaj na LSie jest tylko kilak osob wiec i tak nic nie zrobimy... a co do triggerow to obstawiam ze napewno ktos ma, wiec nie ma problemu

Bart nie bedziemy DM robic co weekend :D , bo to i tak rozwali imo nasz god run, bo zanim ludzie sie zbiora, a zawsze zbieraja sie dlugo to walke skonczymy kolo 22 z hakiem pewnie


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 17:11 
Cytuj  
no trudno ; ;


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 20:22 
Cytuj  
Maras już dawno wiadomo, że generalnie w weekendy mnie nie ma zazwyczaj. Gracie od wczoraj czy jak? W październiku byłem dostępny, gdyż leżałem w domu i chodzić nie mogłem. Ale teraz już jakoś mogę i nie siedzę w domu. Zresztą jak ktoś inny ma trigger to na co ja?

Po drugie:
Cytuj:
Sobota - niedziela to zdecydowanie najlepsze dni na DM.

Cytuj:
Bart nie bedziemy DM robic co weekend


A ja potrzebuję tę walkę dla dwóch osób. I mam dwa triggery. I co zorganizujecie mi walkę dla jednej postaci a drugą olejecie, gdyż nie będziecie robić walki co weekend?

Reasumując: ludzie do pomocy to ludzie do pomocy. Ale na co organizować walkę, jak na nią nie wejdziecie? Zamiast się kulturalnie spytać "Kris mamy ludzi na niedzielę na DM. Będziesz czy mamy ich odwołać?". A nie stawiacie mnie przed faktem dokonanym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 22:03 
Cytuj  
Ale kto powiedział, że to event DLA CIEBIE?
Myślisz, że tylko Ty nie masz kolczyka? >.>
Wielu ludzi tego kolczyka potrzebuje. To nie jest zwykły "triggered NM" run - gdzie może iść kilka osób. Tutaj trzeba dobrze złożonego alliance'a.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.