mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 22:54 
Cytuj  
lekko schrowany z bolacymi pleckami dojechalem wraz z zonka do Warszawy. Tym razem jako gosc nie jako organizator zastanawialem sie "jak to tym razem bedzie " .....

Gospodarze jak i Goscie - nie zawiedli , impreza byla super ! oto wybrane zdjecia :


jednym z nowych honorowych gosci byla Naiku , ktora przyleciala z Anglii specjalnie na ta imprezke . Powitalismy Ja chlebem i sola .... znaczy winem TYPOWO polskim . Naiku twierdzi ze jest nawet smaczne :)

Obrazek

Gal ( ktorego widzialem po raz 1szy in RL ) okazal sie calkiem przyjaznym i wcale nie takim strasznym DARKiem

Obrazek

3cia osoba (ktorej chyba niepotrzebnie najbardziej sie balem/obawialem ) byl Rha , ktory pojawil sie z naleweczka wlasnej roboty . Rha jak widac na zdjeciu pokochal od 1szego wejrzenia suczke Kalci :)

Obrazek

impreza zaczela sie dosc wczesnie , bo o 16 :) okolo 20 wszyscy juz bardzo dobrze sie bawili z pomoca nowego nabytku Saia -- PS3

Obrazek

Singstar - jak zawsze na FFXI party - tym razem w wydaniu Polsko-Angielskim

Obrazek

Zonka pomagala mi w pertraktacjach Relikowych z leaderami DP ( gdzie diabel nie moze , tam babe posle ..... )

Obrazek

mlodzi , 20letni , jak zawsze sexowni ......

Obrazek

wschodzaca gwiazda naszej uber ekipy singstara - KIKOKU RHA SAN w akcji

Obrazek

Prysiu twierdzil ze On nie pije ....jedynie na Imprezach FFXI .... absinthu mialo nie byc , ale ...udalo nam sie znalezc :)

Obrazek

atmosfera robila sie coraz bardziej goraca :) ".....taaaaka impreza !"


Obrazek

Jak juz wspomnialem "This Is Spaaarta " Rhaegal okazal sie calkiem fajnym kompanem do picia ....do pewnego czasu .... w pewnym momencie nawet skill , Relik i cienie nie pomogly ..... nastapilo (prawie ) DC tego NINa .... zniknal w swoim mog housie :)

Obrazek

Sai probowal sprawdzic jak bedzie wygladal w Dreadlockach ....hmmm... kto wie moze za 2 , 3 imprzki przyjedzie z prwdziwymi dreadlockami na glowie

Obrazek

No i ZDJECIE IMPREZY ..... po burzliwych naradach ( 3 rano na tej fotce ) okazalao sie kto wygral w wyscigu do relika .... braaaawo Gal , znaczy Black :)

Obrazek

od okolo 3 do 5 rano nie moglem " wytrzymac ze smiechu ". Gal po wypiciu 2 tequili okazal sie dusza towarzystwa - wraz z Black ( nawet Krzysiu i Sai nie mogli spac gdy Ragnarok siedzial , pil i nie chcial spac

Obrazek

to zdjecie polowy mniej wiecej arsenalu . na niedziel zostalo jeszcz duuuzo alkoholu ale nie bylo juz komu pic :) .

Impreza naprawde super . Kalcia wraz z Vejim zorganizowali super przyjecie - dzieki serdeczne za naprawde milo spedzony czas ..... Warto przylatywac do Polski na taaaaakie imprezki :) hehe


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 22:59 
Cytuj  
Uaaaa jestem tylko na piątym zdjęciu. A raczej moja kontuzjowana noga :P

Niezapomniany tekst: "Gal, schowaj tego Ragnaroka. Masz 300TP." :D:D:D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 23:05 
Cytuj  
lol zdjecie xeta wymiata :D :D :D
a ps3 sie na niewiele zdalo, potrzeba nan party gamesow heh.
W sumie juz w listopadzie singstar ps3 ma sie pojawic, Eye Toy tez niebawem, tyle ze Eye Play jeszcze nie zapowiedzieli, ale beda inne gierki :]
Bylo (jak zwykle) fajnie :P

BTW. Od 13 pazdziernika oficjalna cena ps3 w polsce to 1599zl, a na allegro pewnie jeszcze taniej :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 23:17 
Cytuj  
mnie osobiscie zachwycilo demo gry "Folklore" w ktore gral Pilek .... naprawde ladnie zrobiona gra


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 23:33 
Cytuj  
LOOOOOOOOOOOOOOOOOL no nareeeeeeszcie :D
oplacalo sie czekac do 00:30 rano zeby sie dowiedziedz jak wyglada RL Rha i Gal :lol:
Fajne fotki !!!

p.s. a gdzie Desh i Veji? :P


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 00:12 
Cytuj  
Fajne party ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 06:16 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
oficjalna cena ps3 w polsce to 1599zl

Wersja 40GB, z której "wykrojono" emulator ps2.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 07:11 
Cytuj  
Pucikatowo ; ;


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 07:33 
Cytuj  
oh yeah XDD
genialne opisy do zdjec coldee XD

cold zapomnial dodac, ze w srodku nocy wystapil rowniez mega duet xet&veji, wykonali wiele milosnych kawalkow, jak na boysband przystalo, z charakterystyczna gestykulacja, mimika itd ;p
jako bonus dostalismy mega wydanie "it's tricky", nikt nie powtorzy ^^;;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 08:45 
Cytuj  
Było naprawdę fajniuśnie :D:D

Rha, którego najbardziej się bałam okazał się się poprostu fantastyczny:)

Gal.... "Gal ja Cię nie lubię bo upijasz mnie tequilą którą Cold nam polewa"
:D:D:D

Prysiek okazał się też fajnym chłopakiem :) Cebula też jest super, zwłaszcza jak sobie popije, wteeedy to sie robi rozmowny :D:D i zaczepny

Szkoda, że nie ma zdjęcia jak Gal spał :D:D niezapomniany widok :D a jakich rzeczy się nasłuchaliśmy: "kur&*# ch9*$)# fuck you!"

Dzieki Kalcia za super impreze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 09:14 
Cytuj  
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się Was na pomorze ściągnąć :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 09:25 
Cytuj  
Ekstra atmosfera, super ludzie i wspaniała zabawa. Ciesze się, że miałem okazję poznać część osób, które do tej pory widziałem tylko na fotkach no i zobaczyć ponownie kilka innych, kóre już spotkałem wcześniej :D
Na następnym singstarze postaram się trafić z tonacją w "smoooooke on the waaaateeeeeer" nieco lepiej :D

Legendarna Baba z metra okazała się być super ciastem, jedyne czego żałuje to, że nie było miejsca na więcej niż 2 kawałki. :D

Dajcie spokój z tymi commentami "straszny rha nie okazał się być taki straszny" psujecie mi opinię :P A poważnie, jakby się dało prowadzić dynamis na zasadzie pobłażania wszystkim i wszystkiemu to chętnie bym to w ten sposób robił :wink:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 10:16 
Cytuj  
Ok wstałem już, więc i ja coś skrobnę (choć powinienem to powiedzieć a nie teraz pisać... ale taki już jestem): fantastyczna imprezka. I pomyśleć, że moja kontuzja prawie mnie z niej wyeliminowała (podróż powrotna tak mi nogę wykończyła, że musiałem zdjąć szynę... tak mi noga spuchła :(). Ale Kalcia w piątek powiedziała "masz być :P" i byłem. Jakby mnie nie było to miałbym czego żałować. Z nowopoznanymi Galem i Rha szybko znaleźliśmy wspólny język. Trochę mniej rozmowni ze mną bezpośrednio byli Desiu i Prysiu (Desia poznałem od razu przez fryca. Prysia nie poznałem :P). Nie wiem dlaczego. Z Piłkiem i Munią też trochę mieliśmy dystans, ale są całkiem sympatyczni (nie wiedziałem, że się razem bujają). No i szkoda, że tak mizernie prezentuję się z angielskiego. Chciałem trochę więcej z Naiku porozmawiać, ale jak tak się zastanawiałem jak co powiedzieć to zawsze mi brakowało jakiegoś słowa. I moje plany spełzły na zamiarach.
Jak już Kalci pisałem, dobrze się czuję na imprezach, gdzie są ludzie z jakimś wspólnym zainteresowaniem. I tak też było teraz. Mimo mojego ogranicznika starałem się być tam, gdzie była reszta towarzystwa. Nie lubię siedzieć w miejscu. Aha i kto nie widział Kalci oczka wodnego to niech żałuje. Bardzo ładnie zrobione. Prosiłbym o kilka zdjęć tego miejsca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 11:31 
Cytuj  
LOL fota Gala i BL wymiata


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 11:47 
Cytuj  
Gizmos napisał(a):
p.s. a gdzie Desh i Veji? :P

Stoimy bokiem/tylem na zdjeciu z Prysiem :P

Naprawde super ze tyle ludzi sie zjawilo. Szkoda ze paru zabraklo, miejmy nadzieje ze na nastepnej emoprezie sie pojawia (gdzie by nie byla) :)

Ja serdecznie przepraszam ze wczesny blackout, to ewidentna wina Colda, ktory zadnej kolejki nie chcial polewac bezemnie :P

Tricky i rzewne ballady doskonale pamietam, wszystko bylo jak powinno :P, i tak przy kolesiach z openingu do SingStar Rocks wysiadamy :D moze kiedys sie uda zaSingstarowac na dachu Cepelii w centrum Wawy :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 11:48 
Cytuj  
Jednak zamieścili! ^^
Impreza była naprawdę fajna :) Gratulacje dla Kalci! :D
Miło było poznać parę osób których wcześniej nie widziałem, zwłaszcza Colda i Gosię :) Szczerze mówiąc nie spodziewałem się was tak licznie, gdyż Kalcia zapytana o to ile osób będzie "a z 6-7 !" :D
Zdjęcia są naprawdę fajne(Cold wiesz co! ;) ^^ warto byłoby gdzieś wrzucić wszystkie :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 12:37 
Cytuj  
Nie ma kur... bata. Na nastepna impreze odkladam wsio na bok :evil:


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 13:37 
Cytuj  
Kalcia napisala : ....Cold zapomnial dodac, ze w srodku nocy wystapil rowniez mega duet xet&veji .....

taaa Cold zajal sie polewaniem na calego ... midzy innymi dlatego z 3 wspanialych ( Veji,Gal,Rha ) ktorzy pili jednym tempem zostal do konca jedynie Galen ktory dluugo nie dal spac reszcie (Kris , Sai ) .

Taaa ja juz sie nauczylem ze takie imprezy > kazda z nich > to niepowtarzalne przezycie :)

do nastepnego razu :)


_________________
COLD is BACK !

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 14:38 
Cytuj  
Witam witam ;p
Dużo więcej powiedzieć się nie da :) Imprezka ciekawa, nie spodziewałem się takiej ilości osób ;p
no i nie myślałem, że mam aż tak kompulsywną osobowość >.< (dla niektórych osób musiało być to dość nieciekawe)
Następnym razem proszę najpierw mnie porządnie nakarmić przed wołaniem mnie na każdą kolejkę ;p
No i co ważne ^-^ nawet nie grając w FF'a można czuć się miło wśród Was xD
P.S.
Dla wszystkich ciekawych lokalizacji Jenn ;p
Niestety była zmuszona zostać w domu, z powodu choroby :(


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.


Ostatnio edytowano 8 paź 2007, 14:46 przez Volirion, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2007, 14:39 
Cytuj  
A gdzie na tych zdjęciach Jen?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.