mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:58 
Cytuj  
Nigdy nie spodziewalbym sie takiego rozwoju sytuacji ale stalo sie. Po trzech dniach bycia sam na sam z "Oczkiem" na LS CC stwierdzam ze CC padlo... Dostal potezny cios od strony graczy z Pixies (nie mam wam NICZEGO za zle, szanuje Was przez wzglad na stare czasy i wspolne przygody ktorych nigdy nie zapomne), oraz ostatnio cios zadany zupelnie niespodzianie przez Old Starsow.
Kochani nowi i starzy gracze - pozostalosci po CC. W mysl zasady: "umarl krol niech zyje krol" cala reszta zadomowila sie na znanym LS o nazwie PROVOKE.
LS jest Polish Only. Takie osoby jak Pudzian, Szarlej, Dionizos, Koniu czy chociazby ja - Caspian chetnie damy nowa perelke.
Jesli ktos z Was bedzie online - zagadajcie do nas i witajcie w nowej spolecznosci ^^ Stokrotka, Hucksterthief, Brok - chodzcie do nas!!!
Prosilbym takze aby osoba ktora moze wystawic LS TOPIC na CC poinformowala o przeprowadzce do Provoke, gdyz nie zawsze ludzie odwiedzaja forum i wiedza co sie dzieje.
Topic ten ma wylacznie charakter informacyjny w szczegolnosci dla NOWYCH zagubionych graczy i tych starszych nie bedacych z roznych powodow w Pixies - nie widze sensu podejmowania jakiejkolwiek dyskusji na ten temat ^^
Do zobaczenia na LS Provoke (*@_@*)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 22:03 
Cytuj  
Chętnie wpadnę po perełkę :) Sorka Caspian, że ostatnio mnie nie ma, ale wiesz, studia... będę grał napewno w soboty i niedziele rano, a w inne dni się zobaczy :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 22:13 
Cytuj  
CC umierało od pewnego czasu i trzeba na to pozwolić.
Jak będę online, to dam znać.

Er wpadłbyś sam-wiesz-gdzie, Twoje fanki tęsknią :lol: i jesteś w ankiecie ^^'v


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 22:19 
Cytuj  
Lol... no coś ty... przynajmniej dwie kobiety "tam" chcą mnie zabić, wolę nie :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 22:57 
Cytuj  
Dziwnie sie zadzialo z CC, ale perle zostawiam na pamiatke, w koncu jest to znak rozpoznawczy Polakow na ramuhu.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:01 
Cytuj  
Taaa sporo graczy widząc perełke CC wie, że z Polski jestem

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:06 
Cytuj  
Widziałam tyle tych zielonych pereł, że już przestałam zwracać uwagę. Kolor miała straszny. CC padło, gdy powstało Pixies, a pogrzeb był kwestia czasu.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:15 
Cytuj  
Kurcze, naprawdę szkoda. Zawsze będę miło wspomniał spędzone na CC czasy, kiedy duża grupa Polaków zaczęła grać po EU premierze...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:55 
Cytuj  
CC będzie wiecznie żywe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 01:07 
Cytuj  
Nom Kami, bo nie ma juz main-shella zeby go polamac XD XD XD


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 01:39 
Cytuj  
O już na tym martwym LSie od ponad roku już nikt nie siedzi?
Nie ma co ukrywać, nie ma już polskiego LSa (tak naprawdę żadnego bo jakieś podróbki nie mają sensu), co było i tak wiadome, ponieważ polaczki to cipasy i nie potrafią egzystować razem ^^ bez dram i chorych akcji.
Szkoda tylko, że standardowo jak w większości gier wszyscy rozleźli się po international, gdzie tylko jest szansa zrobić cokolwiek:)
Szkoda, bo było fajnie z paroma osobami pograć i czasem pogadać.

PS. Heheh to już właściwie śmierc FF jeśli chodzi o nowych graczy z polski:P

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 01:52 
Cytuj  
Zajebiscie bylo w CC - znalazlem pare starych fotek - stare dobre czasy :D

1szy BCNM:
Obrazek

CC Hunters:
Obrazek

1szy Dynamis:
Obrazek

Wyprawa z kuzynem po Vahzl-Gate-Crystal:
Obrazek

1szy CoP Run:
Obrazek

Garrison:
Obrazek

Eventy:
Obrazek

Obrazek


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 09:07 
Cytuj  
Tia, też trochę tego mam:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 09:52 
Cytuj  
CC nie umarlo poki sa gracze, ktorzy maja sacki.

CC nie umrze od tego, ze Caspian odszedl do Provoke (sorry Caspian).

Dawno temu umarla idea powstania polskiego HNM LSa CC - stad powstal Pixies (biore za to calkowita odpowiedzialnosc, zdajac sobie sprawe, ze to byl bolesny cios dla CC).

Mysle, ze jeszcze nie raz sie spotkamy na CC, zeby sobie pogadac po polsku. Ten LS wiele razy miewal okresy, kiedy tak bylo pustawo (po odejsciach ludzi do SW, DH, RB, OB itp). Calkiem niedawno zajrzalem pare razy na nasz pierwotny LS i bylo tam wiecej memebersow niz w Pixies w danej chwili.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 10:20 
Cytuj  
Nie wiem za bardzo kiedy CC zaczelo padac, jednak widze jak tu bylo w czerwcu rok temu zanim quitnolem (/slap yourself) a widze jak bylo jak wrocilem w lutym tego roku.

Irrie dobrze pisze ze przez dramy ludzie sie porozlazili po roznych lsach (jednak nie wyciagajmy teraz tych tematow, nie ma to sensu) szkoda ze nie potrafili mimo wszystko siedziec na jednej perelce. Osobiscie dziwnie sie czuje gdy widze ze polak jest w innym lsie z powodu mega dramy. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 11:04 
Cytuj  
Dla mnie polskim LSem zawsze będzie CC i gdy ustabilizuje się sytuacja w OS (czyt. inni liderzy zaczną się częściej pojawiać) to sam na łono CC wrócę. Bez urazy chłopaki z voke (sporo z Was siedzi u nas w OS ;) ), ale RM => BC => V to nigdy nie będzie to czym było CC. No i śmieszne jest by CC rozstawiał po kątach gość z innego serwera, który ma jakieś dziwne emo odchyły ostatnio (z urazą lub bez urazy Casp, ale ostatnio swoim wywodem o "Neyah" mnie wkurzyłeś).

Ja tam byłem za jednoczeniem się Polaków w jednym LS - z naciskiem na CC, gdyż CC to historia i wielkie wspomnienia. Jest to marka, z którą kojarzeni są Polacy i nie będą się jakieś freaki z Fairy o tym wypowiadać :P

Notabene - ma ktoś kontakt z browarem? Może udałoby się sacka wskrzesić w grze...

No wyżyłem się, bo się wkurzyłem ;)
CC members - stay on CC ;) Fakt faktem o 20 zaczyna się social lifei eventy na OS, do tego całodobowa działalność Pixies, ale CC jest miejscem gdzie membersi obu LSów mogą spotkać się przy yagudo drinkach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 11:20 
Cytuj  
Nie widzę sensu w siedzeniu na CC, ze względu na jakieś wspomnienia lub, żeby CC nie padło. Na CC zrobiło się niezdrowo (i TAK, napiszę to) imo przez Kamilusa. Szczerość zaczęła być piętnowana i jeśli kogoś nie lubiłeś i śmiałeś to publicznie okazać, zaczynała się drama. Pamiętam dramę o głupie FFVII i nie wmawiaj mi Kamilus, że to nie było poważne, bo plułeś się nieźle. Ostatnim razem, gdy odwiedziłam CC było z 7 osób. 6 bodajże miało razem w tym czasie jakis run i zamiast to obgadywać na /party, męczyli ls. Posiedziałam, posiedział znajomy i stwierdziliśmy, że nie mamy po co siedzieć, bo nawet na "cześć" "co słychać" nie było odpowiedzi. Mówicie: przetrzymajcie dramy. Po co męczyć się na ls'ie na którym ktoś nie czuje się dobrze, na którym nie bywa, bo wkurza go kilka osób i na którym albo jest martwa cisza, albo drama z byle powodu? Gra ma sprawiać przyjemność i jeśli ja sprawia, i ktoś siedzi sobie na miłym, towarzyskim, niekłótliwym ls'ie, to chyba dobrze, nie? Uberzy, którzy odeszli do Pixies nagle sobie przypominają o CC i go bronią. Ale CC nie jest tym samym ls'em co 2 lata temu. Nie możecie przyjąć do wiadomości, że CC padło (pada lub padnie, whatever). W pewnym momencie trzeba coś zamknąć i zacząć coś nowego, a nie gnuśnieć na siłę. Nie nabyłam się na CC przez swoja szczerość i niechęć do późniejszego "lidera". Osoby, które chcą ze sobą utrzymywać kontakt, dalej będą go utrzymywały, przecież to nie oznacza końca świata.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 11:28 
Cytuj  
Loth prosilem bez rozgrzebywania tematu pt "dlaczego"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 11:35 
Cytuj  
jezeli poproszi mnie o pomoc jakis nowy gracz i poprosi mnie o pomoc gracz z perelka CC pomoge naszemu . Nowi gracze moga wciaz sie utozsamiac z CC . CC nie przestanie istniec b, bo Coldee byl w CAE jest w Pixies i nie pokazuje sie na CC . CC i jego istnienie ZALEZY od wciaz naplywajacych / wracajacych graczy . Taki gracz ma prawo wybrac miedzy starym dobrym Polskim lsem czy nowym powstalym z /emo - obrazonych na "cos" graczy.

Jezeli jest problem z Kamilusem > ktory ma sacka > to rzeczywiscie w zaistnialej sytuacji bez Lidera CC moze byc klopot . Jezeli ktos posiada Sacka powinien w jakis sposob byc przykladem a nie powodem do dram ( ktore zawsze byly,sa i beda na kazdym LSie ) .

Wybor powinien miec kazdy > ale skonczcie piep...... ze CC umarlo. cale "archiwa" ,topiki - powstaly dzieki CC i z jego pomoca .


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 11:39 
Cytuj  
Wybacz. Jak się zacznę rozpisywać, to mnie ponosi. ^^'

To w takim razie z innej beczki, coby może ciut rozładować atmosferę.
Co zamierzacie zrobić (obecni "rządzący i byli CC, a teraz uberzy, co maja inne rzeczy do roboty), żeby CC nie padło? Jestem osobiście ciekawa. Obiecać brak dram? Postawić na otwartość i szczerość? Pomagać noobkom w zdobywaniu czaszki na subjoba i innych takich, których już setki zrobiliście?
Nie ma idealnych ls'ów powiadacie, cóż ja widziałam kilka niezłych i "chcieć, to móc". Jeśli uberzy z Pixies i innych HiLS'ów wykażą odrobine inicjatywy to kto wie.

Cold. Miałam na myśli, ze CC za Twoich, Opiekuna, Zjawci etc. czasów był zupełnie innym ls'em i śmiem zauważyć, że bardziej nastawionym na kontakt, niż zdobywanie dóbr. Ale mogę sie mylić, nie nabyłam się, takie a nie inne wrażenie odniosłam. Współczesne CC to inni ludzie, inny klimat i inne priorytety imo. Dlatego opustoszał.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.