mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 18:57 
Cytuj  
Tak sie zastanawialem czy i jakie mage joby jest sens robic na Galce?
Slyszalem ze BLM mimo braku mp mozna byc w miare dobrym. Elvaani maja mniej INT a BLM sa wiec to chyba nie problem. BRD to moze nie mage job ale chodzi mi tu glownie o zakladke meritow magic skills wiec dlatego tez BRD. Galka ma malo CHR ale za to zywotnosc ogromna i moze spokojnie pobiec w "ogien" zarzucić te swoje piosenki i spadac. Jednak BRD zdaje sie jesli ma byc na powaznie to powinien miec 8/8 w string i wind? Ogranicza to ilosc mage jobow. RDM to nie mam zielonego pojecia, ale napewno brak mp by mocno ograniczal ten job. SMN podobnie chociaz na eventach i tak jakis refrsh zazwyczaj jest i czesto by pewnie wytrzymywal. BLU no tu raczej Galka ze statsow nie bylby zly szczegolnie pod cannonball ale solo itp. to raczej odpada z powodu mp znowu. WHM odpada bo odpada i juz :) Pominalem cos? Wspomne tez ze wolalbym zostawic w hp/mp meritach 8/8 hp pod katem chociazby souleater na drk, ale jak sie nie bedzie dalo to trudno

Sprawa wygla tak

BLM + RDM
Merity:
MP8/8 lub nie
enfeebling 8/8
elemental 8/8

BLM + BLU:
mp 8/8 lub nie
ele 8/8
blu 8/8

BLM + SMN:
mp 8/8
ele 8/8
smn 8/8

BLM + BRD
???
???
???


Jak widac BLM raczej bym chcial miec ale niekoniecznie jesli ktos wymsli jakis inne combo.
Moje pytanie to jakie wedlog Was najlepsze combo i jakie merity pod nie?
Bardzo bym prosil o nie pisanie i po co Ci to jak i tak nie zrobisz itd. (Wiem ze Desh i tak napisze :) ) ale raczej o jakies wypowiedzi na temat i najlepiej z wlasnego doswiadczenia. Dzieki.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 01:25 
Cytuj  
jest sens robić Galką mage joby wtedy kiedy :
- wie się że będzie szybszym z curowaniu tanka i yellow/red melee od dotychczasowych magów
- wie się że będzie się szybszym w hastowaniu + paralyna, blindna, sliena itd. od dotychczasowych magów
- skuma się po co i kiedy stosuje się bary i będzie się przekonanym że będzie się je stosować
- będzie się wiedziało że mag nie może ryzykować swojego HP i zawsze ma mieć FULL HP
- będzie się miało taki macro set który nie będzie stwarzał problemów w użyciu tylko zawsze pomagał
- będzie się miało wyczucie kiedy jest najwłaściwszy czas żeby użyć 2h a tym bardziej JA nie marnując ich niepotrzebnie
- będzie się wierzyło że niezależnie od tego że robi się maga zawsze w plecaku do użycia MUSI być i MA BYĆ stack echo dropsów, antidote, silent oil i powdesów
itd.
itd.
itd.

MP, int, mnd, chr , tona meritów , windy, stringi itd. itd. są tylko bonusem który NAWET nie wiadomo czy się przydaje do zabawy w ffxi, sporo ludzi nawet to ma a i tak nie widać tego :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 02:16 
Cytuj  
A tak sobie przegladalem forum z nudow....i jak Ci idzie lewelowanie mage jobow ? :roll:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 02:32 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Bardzo bym prosil o nie pisanie i po co Ci to jak i tak nie zrobisz itd. (Wiem ze Desh i tak napisze :) )


Nic nie napisałem, a ty i tak nic nie zrobiłeś :roll: :roll: :lol: :roll:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 02:36 
Cytuj  
ciesze sie ze tak sie mna martwicie :D

Dawno bym zrobil mage job ale wtedy mi nie dadza chodzic melee nigdzie i wtedy ta gra nie spelnialaby podstawowej funkcji czyli dawania przyjemnosci z gry.


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 31 maja 2008, 02:38 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 02:38 
Cytuj  
raczej śmiejecie a nie martwicie ; p


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2008, 09:34 
Cytuj  
Simi napisał całą prawdę o grze magiem. :)
Ja co najwyżej mogę dopisać abyś popatrzył na Humpego, który mage-jobów ma kilka i radzi sobie całkiem dobrze.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.