mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 00:20 
Cytuj  
Enoikos zlamal mi perle bo nie przyszedlem na SW. Bylem na walce w La value[s] walka typu BCNM 30 minut. Nie mialem nawet jak przyjsc po tym jak Ekmet napisala ze SW popnal. Nie wiedzialem ze SW popnal bo pozedlem na bcma zaraz po limbusie i mialem perle Eventowa. Byl ze mna Saitou. Jesli jutro sprawa sie nie wyjasni, i rzeczywiscie zostane wywalony to quituje, mam nadzieje ze jednak stanie sie inaczej.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 00:39 
Cytuj  
Quitniesz tylko dlatego, ze Ci perłę złamali? :roll:
hmm...

<ok, nie wtrącam się już...ale powód imo kiepski>


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 01:00 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Quitniesz tylko dlatego, ze Ci perłę złamali? :roll:
hmm...

<ok, nie wtrącam się już...ale powód imo kiepski>


ta gra bez mozliwosci walki z HNMami i robienia rzeczy typu dynamis itp. w gronie przyjaciol nie ma dla mnie sensu. 98% ludzi ktorzy znam ingame sa w Pixies, wiec jesli nie bede w Pixies to nie chce mi sie grac dalej. Jedyny powod dla ktorego poczekam dzien lub dwa i zobacze czy sie sprawa nie wyjasni to Wortie ktory bardzo nalega zebym zostal z powodu salvage, nyzul i assaultow.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 01:26 
Cytuj  
wydaje mi sie ... powtarzam : wydaje ( nie jestem pewien ) ze powinienes robic LOGOUT gdy wychodzisz GDZIES W RL . Z tego co wiem postac zostawiasz ingame z commentem - lub z trybem away - i to niektorych pewnie drazni ....

ale moze sie myle - w kazdym razie - mam nadzieje ze sprawa sie wyjasni ... nie mam nic przeciwko tobie i mysle ze aktywny jestes .


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 01:41 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Quitniesz tylko dlatego, ze Ci perłę złamali? :roll:
hmm...

<ok, nie wtrącam się już...ale powód imo kiepski>

No nie wtrącaj się, bo nie masz różowego pojęcia co to znaczy liznąć HNM i to stracić :P
Myślę, że nikt z HNM LSów nie chciałby nagle zostać unpearled i zacząć ganiać z noobkami z braku laku.

Ato - pogadaj z Eno o powodach, bo było ich kilka. Dzisiaj mnie też pytał czemu jestem online, a nie pojawiam się na HNM.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 02:02 
Cytuj  
Nigdzie nie mówiłam, ze to fajnie być wywalonym z ls'a, zwłaszcza renomowanego. IMO szkoda rzucać grę z powodu czegoś takiego. Rozumiem, ze chodzi o "przyjaciół", ale czy wszyscy przyjaciele są w Pixies i czy to oznacza koniec robienia z nimi czegokolwiek? Nie ma innych ls'ów? No, jeśli nie, to sorry, quituj - choć pewnie i tak Ci oddadzą perłę. Good luck.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 02:04 
Cytuj  
proszę się nie kłócić z decyzjami Eno !!!!!
to jest jedyny gracz na Ramuhu który zawsze chodzi na wszystkie eventy/popy, NIGDY nie jest AFK ani przed, ani w trakcie ani po eventach, nigdy nie strzela foch i się nie wylogowuje w trakcie eventów itd., ZŁOTO a nie expendable
przynajmniej tak o nim wypowiadają się w poważnej prasie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 02:06 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Nie ma innych ls'ów?

Nie, nie ma.
Nie dla osób, których kręci tłuczenie HNMów, einherjarów i sprawne zabijanie mobków na dynamisach.
No ewentualnie NA time... Ale to dla prawdziwych hardcorowców, którzy nie śpią w nocy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 02:25 
Cytuj  
... tylko świry nie śpią w nocy , tylko grają ....


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 07:34 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
proszę się nie kłócić z decyzjami Eno !!!!!
to jest jedyny gracz na Ramuhu który zawsze chodzi na wszystkie eventy/popy, NIGDY nie jest AFK ani przed, ani w trakcie ani po eventach, nigdy nie strzela foch i się nie wylogowuje w trakcie eventów itd., ZŁOTO a nie expendable
przynajmniej tak o nim wypowiadają się w poważnej prasie


ROX!!!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 08:06 
Cytuj  
nic dziwnego ze sie wylatuje z HNMLSa jak na prosby kilku osob o przyjscie na HNMa odpowiada sie na tellach "fuck off"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a tak w ogole to powinienes sie tlumaczyc na forum pixies i na tellach do liderow a nie tutaj


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 08:38 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
nic dziwnego ze sie wylatuje z HNMLSa jak na prosby kilku osob o przyjscie na HNMa odpowiada sie na tellach "fuck off"



hahahahaha kto Ci to napisal?
:DDD

Jesli chodzi o Dexego to ja mu napisalem fuck off na limbusie bo napsial ze jestem afk jak nie bylem afk i napisalem mu "Fuck off im not afk" lol fajna plotka gratulacje powtarzania jej....


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 08:40 
Cytuj  
i odpowiadanie kilku osobom? O czym Ty mowisz NIGDY w zyciu nie napisalem "fuck off" nikomu jak mi mowil chodz na hnma lol Zjawcia gratuluje inteligencji i sluchania bzdur i powtarzania dookola teraz to ja sie nie dziwie ze wylecialem ...


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 08:48 
Cytuj  
Z Pixies sie nie wylatuje za nieprzyjscie na jakis event. Nie ma czegos takiego jak obowiazkowa obecnosc.

Stawiam, ze przyczyna lezy gdzieindziej.

Eno jest Emo i ostatnio zdaje sie ma znowu gorsze dni (zabral mi dostep do strony), ale raczej stara trzymac sie rulesow.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 08:52 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Z Pixies sie nie wylatuje za nieprzyjscie na jakis event. Nie ma czegos takiego jak obowiazkowa obecnosc.

Stawiam, ze przyczyna lezy gdzieindziej.

Eno jest Emo i ostatnio zdaje sie ma znowu gorsze dni (zabral mi dostep do strony), ale raczej stara trzymac sie rulesow.
powody byly takie ze niby czesto skipuje eventy, tylko skoro skipuje eventy to czemu mam 100+ punktow w zeszlym miesiacu ( co mnie plasuje w pierwszej polowie gdzies ) , a jesli na serio wedlog niego skipuje za czesto campowanie sw/di to jest freeze list ktora powstala chyba po to. Zreszta napisalem to na forum pixies


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 09:03 
Cytuj  
Z poczatku polskawy LS stworzony dla polakow wymyka sie Wam spod kontroli - interesujace...


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 09:05 
Cytuj  
Z chęcią złamał bym perełkę zjawci :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 09:30 
Cytuj  
e tam :)

Ator jest zly bo Enoikos odwazyl sie zlamac perle jego wysokosci "SAGE ATOR"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 10:49 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
e tam :)

Ator jest zly bo Enoikos odwazyl sie zlamac perle jego wysokosci "SAGE ATOR"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ciebie to juz naprade ostro pojebalo jesli Ty na serio wierzysz w cala te plotki o mojej wyzszosci itd. Ladnie Ci mozg wyprali gratulacje


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 10:57 
Cytuj  
za bardzi sie przejmujesz :D
dla relaksu i odpoczynku Ato zalecam ci stworzenie wlasnego LSa - BST LSa, bedziesz mogl wyprobowac w praktyce swoja teorie VRTRA vs 18 BST z cactuarami :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.