mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 14:44 
Cytuj  
http://www.playonline.com/ff11us/addon/
http://blog.square-enix.com/ff11/

Cytuj:
News Flash: Three New Expansion Scenarios Announced at Vana'diel Festival

Vana'diel Festival 2008 was held today in Tokyo, with a multitude of spirited fans bringing the JCB Hall venue to life. None of those in attendance were able to hide their surprise and delight as the announcement was made for the confirmed development of three new expansion scenarios. In addition to this delicious piece of news, fans were treated to an appetite-whetting preview of the upcoming December version update, and much, much more. We have taken the liberty of preparing a detailed summary of all the exciting events that took place at this year's festival for the benefit of those who were unable to attend.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 15:18 
Cytuj  
Cytuj:
The first installment, A Crystalline Prophecy – Ode of Life Bestowing, is slated for release for all languages and platforms in Spring of next year. Subsequent installments will then follow, being released in intervals of every few months.
These expansions packages will only be available through online purchase via PlayOnline. The projected cost for each installment is around $10.00.

Unlike its predecessors, such as Treasures of Aht Urghan and Wings of the Goddess, this original series of expansion packages will be distributed exclusively as online add-ons.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 15:29 
Cytuj  
na zart to raczej nie wyglada :)

Target Levels?
Though the quests can easily be started by a solo player somewhere in the vicinity of level 30, they will tend to become more difficult as the storyline progresses. By the end, completion of the quests will likely require a party of level 75 characters, with the rewards being geared towards high-level players as well.
Players can engage in these new storylines simultaneously with any of the missions from preceding expansions without conflict.

MOAR :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 15:46 
Cytuj  
■Version Update Plans
・When a Level Sync designee levels up, party members will no longer lose the effects of beneficial statuses such as Protect, nor will they lose their TP. Charmed pets will also no longer be released, even if they are of a level higher than the player controlling them. In addition, “evasion,” “enmity,” and “HP/MP recovered while healing” will be added to the list of equipment attributes which will remain active and be adjusted by the Level Sync system. While keeping both the gear for certain level ranges and their attributes in mind, we plan to continue to carry out modifications to make both Level Sync and level-restricted areas as smooth and enjoyable as possible.


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 15:51 
Cytuj  
Ooo przyjemnie :)

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 18:35 
Cytuj  
Jeszcze troche i znowu ff zainstaluje ;]

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 19:42 
Cytuj  
Wyglada ze beda to tzw mission packi ktore oprocz storyline niewiele wnosza. Po promathii doskonale wiemy ze chocby nie wiem jakie bylo dobre storyline - nuzace walki zmecza graczy predzej czy pozniej i zniecheca do kontynuowania. Pomysl zakupu przez siec dobry i tu mam stracha. Jestem z Polski mam wersje US - obym mial mozliwosc zakupienia mission packa US bedac w Europie >.<


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 19:44 
Cytuj  
Hehe, wydaje mi sie, ze zakup fizycznego expansion jest trudniejsze niz wersji internetowej w takim wypadku :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 19:57 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Po promathii doskonale wiemy ze chocby nie wiem jakie bylo dobre storyline - nuzace walki zmecza graczy predzej czy pozniej i zniecheca do kontynuowania.

Bzdury gadasz. Tylko mięczaki wymiękają :P

Cytuj:
Pomysl zakupu przez siec dobry i tu mam stracha. Jestem z Polski mam wersje US - obym mial mozliwosc zakupienia mission packa US bedac w Europie >.<

Tak samo jak z ToAU dla wersji US - wchodzi do playonline, wyciągasz kartę, wpisujesz numerek i masz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 20:55 
Cytuj  
Hardcore fight przeplatane dobra fabula i chocby bieganiem miedzy npcami jest jak dla mnie wporzo. Takze cos w stylu copa bardzo chetnie. Natomiast cos pokroju toau to lepiej niech sobie daruja takie dodatki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 21:32 
Cytuj  
Cytuj:
ak samo jak z ToAU dla wersji US - wchodzi do playonline, wyciągasz kartę, wpisujesz numerek i masz.


Jaka karte jesli dodatek fizycznie nie istnieje? :)
Ja uwazam, ze SE chyba najlepiej zrobi jezeli to bedzie na zasadzie kupywania Content ID od razu w POLu, bez innych zbednych zabaw.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 12:24 
Cytuj  
Ja osobiście nie mogę się doczekać A Crystalline Prophercy, nareszcie poznamy historie Aldo i jego siostry :)) Przynajmniej to oni wydaja się byc na posterze :)

No i z jajem zapowiada się expansion A Moogle Kupo d'Eta :) "Zaczęło się od przeciekającego dachu w Mog House" :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:42 
Cytuj  
Ja najbardziej nie mogę się doczekać A Shantotto Ascension


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 23:18 
Cytuj  
Hmmm... może wrócę do FF, bo zmiany zapowiadają się fajnie :D No, ale wpierw trzeba napisać te 3 prace, przygotować debatę... ech ><


_________________
Obrazek

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 18:35 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Hmmm... może wrócę do FF, bo zmiany zapowiadają się fajnie :D No, ale wpierw trzeba napisać te 3 prace, przygotować debatę... ech ><

no mnie też czasem kusi ale potem przypominam sobie ile czasu musiałem poświecić żeby cokolwiek sensownego zdobyć i jakoś mi się odechciewa...
btw czy jest jakiś limit czasu po którym usuwają konto?

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 19:26 
Cytuj  
niby 3 miesiące, ale ludzie po roku przerwy mają jeszcze konta i postacie, a po za tym można napisać maila do se i przywracają usunięte.

Edit:

Cytuj:
It feels like these scenarios are taking the place of an expansion, but do you plan to release a full expansion disc in the future?
Tanaka: I’d like to put down “no comment” to that.

Will there be no more expansion discs?
Tanaka: That gets a “no comment” as well. (laughs) These add-on scenarios have never been done before. The reason we used disc media until now is because the infrastructure was not there previously to distribute such large amounts of data without great difficulty. Now, we have an environment where data can be easily distributed online, so we think we should charge forth and take advantage of it to distribute new, mid-scale content.


:wtf: czyli nie będzie więcej nowych "normalych" dodatków?


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.