mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 17:30 
Cytuj  
Chciałbym się dowiedzieć czy są chętni na te buty. Otrzymuje się je za 20k punktów z Mamool Ja Assaults. Jak będą chętni to napiszę co i jak.

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:50 
Cytuj  
ekhhhmmm.... na buty ? czy na MAMOOL assaulty ? > jesli na assaulty > patrz statik > AMATERU > i sie dopisz :) .... do nas :)


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 78
Dołączył(a): 14.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 23:58 
Cytuj  
dobrze, dobrze - streszcze sie do Amateru.


_________________
Awangarda (Ramuh).


Ostatnio edytowano 21 gru 2008, 04:56 przez Adam First, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 00:40 
Cytuj  
Na buty. Szukam ludzi chętnych na te buty. Punktów na Salvage mam jeszcze coś okolo 28k. I narazie nikogo nie dopisuję. Chcę zobaczyć jakie jest zainteresowanie tymi kaloszami. Jak będzie to zrobimy ekipę Assaultową tylko na Mamool Ja Training Grounds. Planuję trzaskanie Assaulta z PFC... planuję :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 00:57 
Cytuj  
Aef musiałbyś się zdecydować, albo to albo assault static. Kris nie lepiej zwykły assault static? No chyba, że masz już FL i na tym ci tylko zależy :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 03:38 
Cytuj  
Miałem static przez jakiś czas. Fantastyczna ekipa. To dzięki nim mam jeszcze ponad 28k punktów na Salvage. Ale przez ten cały czas zrobiłem tylko ponad 3k punktów z Mamool Ja. Niestety team się rozpadł między innymi przez mój break dlatego nie chcę ludzi mamić jakimś długoplanowym staticiem, gdyż w moim przypadku nigdy to się nie udało (byłem w staticu Stokrotki ze 3 lata temu, ale zrobiłem break na kilka dni przed startem, CoPy, Assaulty... no tu utrzymałem się najdłużej). Zależy mi na tych butach i szukam ludzi... ok szukam ludzi chcących te buty lub chętnych do robienia Mamool Ja Assaultów. Chociaż dla punktów jest wiele innych łatwiejszych dlatego nie widzę sensu zawracania ludziom gitary czasochłonnym assaultem tylko dla głupich punktów. Jeżeli będziemy trzaskać 7 assaultów tygodniowo to 20k punktów robimy w miesiąc. Jeżeli 4 to w 7 tygodni z haczykiem. Zakładam robienie assaulta PFC (700 punktów przy 6 osobach), PSC jest pojebany jak lato z radiem a na SP baaaardzo przydatny jest SNM. Do PFC akurat dobre będą joby mogące używać te buty + jakiś healer by się przydał.

Chyba wszystko jest jasne i nic nie muszę dopisywać.

P.S. Co do statica Amateru... poniedziałek mam Salvage (19 lub 21), wtorek, środa, niedziela Sky (20-22 siedzę). Meritum. Pracuję zmiennie. Jednego dnia 12h drugiego 4h (średnia 8h). Jeżeli w poniedziałek mam zmianę 4h to mam ją zawsze w godzinach 7-11. Jeżeli 12h to w godzinach 7-19. Powrót do domu zajmuje mi około godzinę, ale zdarza się, że kierownik mnie podrzuci... wtedy zajmuje mi około 35 minut. Ale zawsze zakładam godzinę na powrót, gdyż ostatnio często bywa, że siedzę dłużej w pracy (szczyt paczkowy... robię w DHLu). Dalej pozostałe dni tygodnia (wtorek - piątek)... jeżeli mam zmianę 4h to pracuję 15-19. Jeżeli 12h to patrz poniedziałek. W czwartki nic nie robię wieczorem, w piątki gram w piłkę nożną od 21:30 do 23.

P.S.2. Złapałem grypę i na 99% nie pojawię się w pracy do 2 stycznia (mam zamiar iść do lekarza w poniedziałek a w dniach 29-31 grudnia ma urlop). W najbliższym tygodniu nie mam Sky (w niedzielę lotujemy kasę tylko). Przez dwa najbliższe piątki nie mam hali. Także teoretycznie mogę robić assaulty, ale co... jestem dostępny teoretycznie przez 2 tygodnie... a co później?

*

Posty: 125
Dołączył(a): 9.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 04:06 
Cytuj  
tego assaulta da sie zrobic w 3 osoby, nie potrzeba 6 (wiem, bo sam zbieralem pkty na te buty) 2heavy DD i ogarniety RDM. trzeba wiedziec gdzie sa moby i jak robic pulle. ew. NIN, DD i RDM. gut lak.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 12:18 
Cytuj  
No lol... a gdzie ja napisałem, że szukam 6 osób?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.