mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 14:30 
Cytuj  
Dzis rozmawialem sobie z Vejim na gg i cos mnie tknelo zeby sprawdzic na ffxiah jak tam sobie radza pimpy. Oczywiscie Minidragon ze swoimi 6 relickami i sprzetem typu full abju+1 czy av gear wymiata ale najbardziej mi sie spodobal koles na drugim miejscu Jackyl. PLD z Ninurta's Sash, Mars ring, Ares Cuirass i najwazniejsze Burtgang + Aegis. Koles jest Taru wiec ma sporo mp i w zwiazku z tym jestem ciekawy co taki PLD moze solo w rekach dobrego gracza... aha i wcale mnie nie ciagnie spowrotem do ffxi :P


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 15:53 
Cytuj  
Nudzi ci sie w RL Ato? :P


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 19:01 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Dzis rozmawialem sobie z Vejim na gg i cos mnie tknelo zeby sprawdzic na ffxiah jak ..........


................ aha i wcale mnie nie ciagnie spowrotem do ffxi :P



sam sobie zaprzeczasz :p a tak na serio :) zawsze w mniejszym lub większym stopniu będzie cię ciągnąć do FFXI :p ( look on Glizda :p )


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 19:35 
Cytuj  
Spójrzcie na to: http://nineinchninjas.com/forums/viewto ... =42&t=8307 :) Podoba mi się zestawienie jobów :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 20:01 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Zawsze w mniejszym lub większym stopniu będzie cię ciągnąć do FFXI :p ( look on Glizda :p )


Niestety dobrze prawisz, niby od sierpnia mam odwyk powinno byc ok a krece sie coraz czesciej po forum, ssie do tego zeby plytki wrzucic w naped ale poki co to sie ostro bronie. ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 20:05 
Cytuj  
Wracaj Zang! Przydasz mi się :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 22:13 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Wracaj Zang! Przydasz mi się :D

/vote yes ! :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 04:59 
Cytuj  
Kyuubi napisał(a):
Nudzi ci sie w RL Ato? :P


Akurat teraz to mi sie nie nudzi, ale w negatywnym znaczeniu... sesja zaraz :)
Tak poza tym też mi się nie nudzi. Zaczynam trenować Capoeira i Akrobatykę. Niedługo już muszę zacząć myśleć o pracy inżynierskiej no i czekam na powrót ze Stanów mojej przyszywanej siostry, z którą zamierzam pozwiedzać trochę Polskę i może Europę.

Coldee napisał(a):
sam sobie zaprzeczasz a tak na serio zawsze w mniejszym lub większym stopniu będzie cię ciągnąć do FFXI ( look on Glizda )


Jak gadam z Vejim to rozmowa siłą rzeczy zawsze w końcu zejdzie na FFXI :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 07:08 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
zawsze w mniejszym lub większym stopniu będzie cię ciągnąć do FFXI :p ( look on Glizda :p )


hehe. gierki na PS2 się skończyły. co było do przejścia z RPG to przeszedłem. zacząłem się nudzić :] choć niedawno wyszła Persona 4 no i w końcu kupiłem sobie gitarkę do Guitar Hero, więc możliwe, że znów zniknę na trochę :lol:

@ Ator. ten topic jest poświęcony E-pinowi polaków. mnie osobiście nie obchodzi jakiśtam Minidragon, więc nie zaśmiecaj topica pls. a jak nie masz komu pomarudzić, to zaloguj się do FF i pogadaj sobie z kimś na /tell.

swoją drogą gość, który do /NIN zakłada Shield Torque. lekkie nieporozumienie. no chyba, że dla tych HP+7 :]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 07:48 
Cytuj  
Glizdus chyba masz zly dzien lol. Po pierwsze w nazwie topica nie ma e-peen polakow. Po drugie w tym topicu nie ma jakiegos wiekszego ruchu, który bym blokowal moim postem. Po trzecie to chyba nie jest jakis straszny OT jak w topicu e-peen napisze o e-peen swiatowym i mozna sobie bedzie porownac gdzie stojimy na swiecie :). Po czwarte robienie do tego osobnego topicu to by byla glupota. Po piate. ze Ciebie cos osobiscie nie obchodzi to nie jest jeszcze wytyczna dla mnie co mam pisac ( mozesz nie czytac i nie odpowiadac). Po szoste jakbym chcial pomarudzic to mam znajomych w RL nie musze sie logowac do FF :P. Po siodme nie widze w moim poscie nic co by wskazywalo ze to marudzenie. Po osme Minidragon jest duzo bardziej doswiadczonym od Ciebie PLD bo gra po 12h dziennie i podchodzi do tej gry bardziej powaznie niz Ty do pracy w RL pewnie, a PLD to jeden z jego main jobow, wiec jesli zalozyl shield torque to napewno mial w tym jakis cel. Po dziewiate skoro Cie jakis minidragon nie obchodzi to po cholere sprawdzasz jego konto na ffxiah i zastanawiasz sie po co cos nosi i jeszcze o tym piszesz na forum XD. na koniec po dziesiate to ze sie gry na ps2 skonczyly i ze wyszla Persona i ze sobie kupiles gitare do guitar hero to jest znacznie wieksze zasmiecanie topicu niz to ze ja napisalem o swiatowym epeen w topicu epeen. Thxbye


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 08:07 
Cytuj  
10 przykazań bożych, lol XD
< Sadpanda, ze nie mam PS2 a akademiku bo tez bym sie juz cieszyl nowa persona ^^ Nie wspominajac, ze skonczylbym w koncu trojke wpierw :D
Anyway, grats Kapitana ekipko ;)

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 09:03 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
[bla bla bla]...Po dziewiate skoro Cie jakis minidragon nie obchodzi to po cholere sprawdzasz jego konto na ffxiah i zastanawiasz sie po co cos nosi i jeszcze o tym piszesz na forum XD.


sprawdzałem czym się tak bardzo podniecasz.

Bartelius napisał(a):
po dziesiate to ze sie gry na ps2 skonczyly i ze wyszla Persona i ze sobie kupiles gitare do guitar hero to jest znacznie wieksze zasmiecanie topicu niz to ze ja napisalem o swiatowym epeen w topicu epeen. Thxbye


nie wiem, czy zauważyłeś, ale Cold poruszył temat powrotu do FF i wspomniał moje imię, więc to chyba uzasadnione, że podałem powód powrotu. a że przy okazji usprawiedliwiłem powód prawdopodobnego zniknięcia to już tak przy okazji. więc Ator idź marudzić swoim RL przyjaciołom :roll: :]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 09:14 
Cytuj  
Ja juz nic nie napisze do ciebie zeby rzeczywiscie nie zasmiecac topica poza jednym. Jedyna osoba która marudzi to Ty :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 09:29 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
...Jedyna osoba która marudzi to Ty :)


kurczę coś w tym jest. wczoraj to samo mi Zjawcia powiedziała. chyba na stare lata robię się zrzędliwy :lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 10:57 
Cytuj  
Ator wracaj do finala i nie marudz ! :lol: :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 15:59 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Ator wracaj do finala i nie marudz ! :lol: :lol:
Dla mnie zeby wrocic do Finala to musza byc spelnione 3 warunki przynajmniej
(które w sumie sie ze soba wiążą)
1. Brak obowiązków, które gra może zakłócić.
2. Duzo wolnego czasu
3. Brak zajec/hobby które koliduja z gra

U mnie zaden z tych warunkow nie jest spelniony wiec.... jesli sie zobaczymy w grze to nie w tym roku.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 17:25 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Wracaj Zang! Przydasz mi się :D

Sora napisał(a):
Erelen napisał(a):
Wracaj Zang! Przydasz mi się :D

/vote yes ! :D


que? a po co ja wam potrzebny?? a tak na serio to niewiele brakowalo do reaktywacji konta ale wypadly bardzo nieprzyjemne problemy i musze to odwlec

Ato --> capoeira jest wporzo, jezeli kiedykolwiek opanujesz tzw "kopniecie na trzecia noge" wrzucaj na youtube, chetnie obejrze ;];];]

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 17:58 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
que? a po co ja wam potrzebny??

Galakar potrzebuje jeleni by wdrożyć swój plan opanowania Vana'diel, Pinky. 8)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 21:35 
Cytuj  
Zang co to dokladnie jest to kopniecie? Tornado Kick?


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 09:30 
Cytuj  
Tak najprosciej to kopiesz noga z ktorej sie wybijasz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.