mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 03:27 
Cytuj  
Gal nie ma chyba tematu odnosnie naszych runow wiec go tworze.
Mam propozycje mysle ze wszyscy sie zgodza. Nie ma sensu robic 1 runu na tydzien bo to stanowczo za malo jednak proponuje robic na poczatek w piatek 2 runy jeden po drugim. Quiet wczoraj zapomnial ale na 100% chce chodzic wiec mamy zgrana ekipe 7 ludzi proponuje jeszcze jednego MNK przyjac, ja robie THF niedlugo i na farm moglbym chodzic THF Ty BRD Yaku WHM Murz RDM Quiet SAM Gifted SAM Koniu MNK i mmowiles cos o Dio MNK. Ewentualnie chcialbym tez 3 runu w jakis inny dzien tygodnia. Sprawa z salvage wyglada tak ze 2-3 runy albo w tym roku nie zobaczymy dropu a nie chce szukac drugiej grupy salvage i sie rozdwajac a bede musial to zrobic jesli bedziemy robic 1 run na tydzien. Nie wiem tylko czy Koniu podola wiecej niz 1 run tygodniowo, bo zdaje sie ze chodzi z Kamilem 2x w poniedzialek i chyba w czwartki jeszcze, wiec mozna znalezc jeszcze jednego mnk i wtedy Koniu bedzie chodzil z nami raz na jakis czas jak bedzie mogl, albo znalezc jakiegos THF i wtedy ja bede perma MNK, to juz zobaczymy w praniu. Co Ty na to? Jak narazie spytalem Gifted i On jest za.

Pytalem tez quiet On mowi ze moze codziennie chodzic, poza tym sie okazuje ze Gifted ma th4 THF wiec
Ator MNK
??? MNK (Dio?)
Koniu MNK (1run tygodniowo)
Quiet SAM
Gifted THF
Galakar BRD
Murz RDM
Yaku WHM

I jest w sumie perfekt sklad bez Konia mozna farmowac, a z Koniem robic bossy i/lub farmowac.

Po jakims czasie (2-3 tygodniach) jak sie zgramy pomyslimy o 3 runie w inny dzien.

Co Ty na to Gal?


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 21:04 
Cytuj  
Hmmm, potrzebowałem czasu by się zastanowić. Ale przejdźmy do odpowiedzi:
1) Nie było tutaj topicu bo po to mamy osobne forum, aby wszystkie sprawy tam dystkutować.
2) Spytałem się pozostałych, zobaczę co odpowiedzą.
3) Pojawia się problem, kiedy robić ten drugi run. W piątek? Raczej mogę zagwarantować, że Ja, Gifted, Murz i Yaku nie będziemy w stanie siedzieć do 3 online. Koniu wiadomo, że odpada. Inny dzień? Patrząc na same eventy w SW: wtorek - limbus, środa - dynamis, piątek - limbus, sobota - ein + coś tam, niedziela - dynamis. Poza tym nawet nie wiemy jak inni mają eventy.
4) Jeśli już będziemy robić to w tygodniu, to musimy zaczynać wcześniej (jeśli wychodzę z domu o 8 czy 9 nie będę siedział do 1 online, to samo pewnie tyczy się reszty normalnych osób co mają pracę bądź szkołę).

Jako podsumowanie: podałem informację na forum, zobaczymy co z tego wyjdzie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2009, 09:08 
Cytuj  
Statik potrzebuje jeszcze jednej, dwóch osób, które byłyby w stanie regularnie chodzić. Start w piątki około 22:30 ~ 23:00. DD są więcej niż mile widziani.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2009, 14:22 
Cytuj  
i r no dd, ale termin mi bardzo pasuje, bo w piątki mam czas na granie. PLD i BRD jeśli muszę przypominać. WAR może kiedyś wyekwipuję.

jedynie z czym mógłby być kłopot to AP, ale z pomocą jakiegoś SMN można z powodzeniem farmować AP na mimicach.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2009, 21:44 
Cytuj  
pld usless troche a brd musi duzo wiedziec o salvage bo ma tam spora odpowiedzialnosc, wiec musialbys sporo poczytac i sie nauczyc.


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2009, 10:27 
Cytuj  
Brd-zi: Galakar, Murzade, Yaku, Freyah, Gift ma chyba na Sunly brd-a. Moim zdaniem, nawet kiepsko wyekwipowany war, byłby dużo bardziej przydatny niż brd. Nawet kiepsko wyekwipowany war, mając tylko broń, zrobi większy dmg niż: brd, whm i rdm.


_________________
Obrazek

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2009, 11:13 
Cytuj  
Albo BST pana M.? :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 12:59 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
pld usless troche a brd musi duzo wiedziec o salvage bo ma tam spora odpowiedzialnosc, wiec musialbys sporo poczytac i sie nauczyc.


Obrazek


a na poważnie, to na tą chwilę mógłbym kupić Maneater'a i Hauberk, ale część sprzętu musiałbym pożyczyć. w miarę upływu czasu kupowałbym swoje zabawki.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 13:04 
Cytuj  
A na poważnie to pld jest bezużyteczny w salvage, nie robi bazowo żadnego damagu, potrzebuje dużo cellsów i equipu aby jako tako działać i nie robi niczego unikatowego czego mnk, sam, nin, drk, drg czy war by nie potrafił.
Bard zaś musi wiedzieć gdzie i co pullować, w jakiej kolejności no i musi się trochę spinać jeśli poza pullowaniem ma zamiar grac piosenki dla drużyny.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 13:12 
Cytuj  
WAR w sumie bardzo by nam odpowiadal, tylko raczej gaxe. Axes WAR bez ridilla nie ma sensu imo.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 13:23 
Cytuj  
jako, że WARa bardziej traktowałem jako job do meritowania a niżeli do eventów, to Gaxe traktowałem "po macoszemu". spoko. dzisiaj zainwestuję w Hauberk i dokupię ringi i jakiś sprzęt na WS swap + odcursnę n.head i pójdę skillować Gaxe WAR/DNC :) akurat beastmani mają Eldieme S, więc można bez końca pakować w Fortification :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 13:33 
Cytuj  
Glizda, wiesz, nie musi wszystko być na raz :) jak już mówiłem, nawet nie najlepiej wyekwipowany war robi lepszy damage niż brd (których mamy za dużo) czy whm-i.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 14:00 
Cytuj  
co do Ridilla, mam Joya, zawsze lepiej niż axe/axe, do TP build lepszy od Gaxe imo, ale nie jestem ekspertem w salvage.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 15:37 
Cytuj  
tyle styknie na początek?:

Obrazek


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 16:23 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
tyle styknie na początek?:

Obrazek


Ale co to? bo polowa wyglad ajak tp gear a polowa ws gear :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 18:30 
Cytuj  
to jest to, na co nie w tej chwili stać. nie mam 3m, na dream-team sprzęt. Galakar powiedział, że "średnio" wyekwipowany. pytałem, czy to jest średni sprzęt.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 19:08 
Cytuj  
Powiem: wystarczy. Jak mówiłeś, że nie masz gearu to się spodziewałem Glizda biegającego w AF :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2009, 00:35 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
to jest to, na co nie w tej chwili stać. nie mam 3m, na dream-team sprzęt. Galakar powiedział, że "średnio" wyekwipowany. pytałem, czy to jest średni sprzęt.


nie bulwersuj sie ale. Chodzi mi o to ze nie bedziesz chyba Tp robil z 12% slow co?


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2009, 06:30 
Cytuj  
Przecież ma turban do zmiany heca :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 02:37 
Cytuj  
Napisalem strategia na nastepnego Bossa na emoon.yoyo.pl Jest to najlatwiejszy z bossow i jesli na nim Magowie nie opanuja podstaw czyli cure i paralyna to reszty bossow mozemy nie probowac ^^ Sa tam uwagi do wszystkich wiec przeczytajcie.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.