mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 10:53 
Cytuj  
The Square Enix Security Token, previously announced here on Topics, will be available for purchase via the PlayOnline Viewer on Tuesday, April 7th, 2009. The token greatly increases the security of PlayOnline accounts by requiring users log on using a constantly changing one-time password that is displayed on the token.


Also set to debut alongside the release of the Square Enix Security Token is the new "Square Enix Account" system. Square Enix Accounts will be compatible with FINAL FANTASY XI and PlayOnline, as well as other future online services. Users must first register a Square Enix Account, which is a free service, in order to make use of the security token.

Click here for more details.

Square Enix Account

Registration Launch: - April 7, 2009 (Mon)
Registration Location: - Square Enix website
Compatible Services (Initial): - FINAL FANTASY XI, PlayOnline

Square Enix Security Token

Release Date: - April 7, 2009 (Mon)
Price: - $9.99(Includes tax and shipping)
Where to Purchase: - Available for purchase via the PlayOnline Viewer
Bonus with Purchase: - The ”Mog Satchel” will be included as an in-game bonus for FINAL FANTASY XI players who purchase a security token(*1). The “Mog Satchel” will provide up to 80 additional inventory slots and can be accessed anywhere whether the player is in the Mog House or out adventuring in Vana’diel®. (*2)

*1 It is required for the PlayOnline ID to be linked to the Square Enix Account that has a security token associated.
*2 The space provided by the Mog Satchel is equal to the character’s Gobbiebag capacity.

http://www.playonline.com/cis/us/

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 11:13 
Cytuj  
mnie to bardziej to dodatkowe inventory interesuje niż ten cały token


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 11:21 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Bonus with Purchase: - The ”Mog Satchel” will be included as an in-game bonus for FINAL FANTASY XI players who purchase a security token(*1). The “Mog Satchel” will provide up to 80 additional inventory slots and can be accessed anywhere whether the player is in the Mog House or out adventuring in Vana’diel®. (*2)

*1 It is required for the PlayOnline ID to be linked to the Square Enix Account that has a security token associated.
*2 The space provided by the Mog Satchel is equal to the character’s Gobbiebag capacity.

http://www.playonline.com/cis/us/


Ciekawe dlaczego wiekszosc graczy kupi ta pierdole :P

Edit: heh ktos mnie wyprzedzil z teoria. Swoja droga SE mimo tego ze ma abonamenty probuje zarobic jak w pseudodarmowych mmo. Ciekawe kiedy sami zaczna sprzedawac Osode.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 11:26 
Cytuj  
Tokeny istnieja juz w innych platnych mmo. Plus, jest to bardzo dobre zabezpieczenie przed RMT.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 11:31 
Cytuj  
Mnie ciekawi jak dla starych graczy, co zamówili amerykańskiego finala (Goku, Gal, Opi, Huck, Xav, Zet, ja etc.) w praktyce to będzie wyglądało. Wiem, że z tej ekipy gra nas już niewiele ale z tego co pamiętam to część z nas podawała adres pewnego sklepu z Pasadeny. :)
Skoro zakup będzie przez POL to ciekawe czy pozwolą nam podać nowy adres gdzie należy dostarczyć przesyłkę, czy też będziemy musieli jakoś wejść w posiadanie EU POL i tam dokonać zakupu. A wtedy nie wiadomo, czy nasze EU POL Id będzie pozwalało na używanie tokena z US POL id naszego handle'a.

Nudzi się komuś na tyle w pracy aby zagadać do jakiejś Magdaleny na POL chat support i wyjaśnić tą sprawę?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 11:35 
Cytuj  
Tez wlasnie sie nad tym zastanawiam. Ja mam jakis adres z Texasu czy cos XD Z tego co wiem to sie zamawia na adres wlasnie podany z POL i nie mozna zmienic czy cos... Moze jest szansa ze wszystkie tokeny sa takie same i wtedy ktos z EU moze zamowic wiecej sztuk XD.
Bo niestety, zamawianie nawet z NA wiazalo by sie z wrednymi kosztami :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 12:34 
Cytuj  
Juz dla tych 80 inventory warto wydac te 10 baksow :wink:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 13:44 
Cytuj  
ja bym to chetnie zamowil jak sie da wlaczyc i wylaczyc pozniej a 80 inv dostac. bo jako ze dziele konto z brokiem nie ma opcji na ten token dla mnie.


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 14:16 
Cytuj  
czyli teoria jakie to itemy będą potrzebne do Gobbie Bag IX upadła xD

swoją drogą te 10$ w przeliczeniu na gile, to marna suma, za którą pewnie nie kupiłbym całości materiałów na quest, więc bez wahania wydam te 10$ dla tych +10 inventory slots.

poza tym cieszy fakt, że to +10 a nie jak w queście +5.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 14:23 
Cytuj  
Glizdus ^^;
Gobbiebag quest bedzie nadal. I bedzie normalny.
Ten token daje Ci calkiem nowa torbe, ktorej ilosc slotow odzwierciedla to ile masz w gobbiebagu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 14:25 
Cytuj  
Ja tam nie wiem jak ty Glizdus, ale ja wydam 10$ na 80 dodatkowych miejsc ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 14:27 
Cytuj  
:o :o :o

więc mój English skill jest too weak ;)

w takim razie interesuje mnie w jaki sposób będę decydował do którego "inventory" będą trafiać itemy.

fajnie byłoby gdyby Satchet "aktywował się również w momencie, gdy zabraknie miejsca w plecaku. no i w końcu mógłbym nosić cały sprzęt dla PLD/BRD/WAR i może jeszcze coś na low-level, który aktualnie expie ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 14:35 
Cytuj  
Ciekawe co będzie gdy zgubimy tokena:P

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 14:39 
Cytuj  
ja pewnie zgubie XD

i ciekawi mnie czy będę mógł itemy z satchetu pod macro podpinać


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 15:05 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Mnie ciekawi jak dla starych graczy, co zamówili amerykańskiego finala (Goku, Gal, Opi, Huck, Xav, Zet, ja etc.) w praktyce to będzie wyglądało.


No ja pojechałem po bandzie i mieszkam na Beverly Hills 90210 :) więc znając SE musiałbym wybrać się do LA :P

Swoją droga nie wiadomo czy SE dla mieszkańców USA nie wysyła jakiś pakietów lojalnościowych, reklamówek, zaproszeń na konwenty czy innych spamów - wtedy na BeverlyHills szły by minimum 3 paczuszki (Ja, Xav i Huck) i pewnie parę na sklep w Pasadenie :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 15:22 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Where to Purchase: - Available for purchase via the PlayOnline Viewer
Bonus with Purchase: - The ”Mog Satchel” will be included as an in-game bonus for FINAL FANTASY XI players who purchase a security token(*1).

*1 It is required for the PlayOnline ID to be linked to the Square Enix Account that has a security token associated.


Jezeli zakup bedzie przez POLa to albo dodadza mozliwosc podania adresu wysylki albo bedzie niezly kibel dla EU/NA kont. No i z tego co rozumiem pod *1 to Satchel dostanie konto z ktorego zostanie zamowiony item a nie na ktorym bedzie uruchomiony.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 16:54 
Cytuj  
zet napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Mnie ciekawi jak dla starych graczy, co zamówili amerykańskiego finala (Goku, Gal, Opi, Huck, Xav, Zet, ja etc.) w praktyce to będzie wyglądało.


No ja pojechałem po bandzie i mieszkam na Beverly Hills 90210 :) więc znając SE musiałbym wybrać się do LA :P

Swoją droga nie wiadomo czy SE dla mieszkańców USA nie wysyła jakiś pakietów lojalnościowych, reklamówek, zaproszeń na konwenty czy innych spamów - wtedy na BeverlyHills szły by minimum 3 paczuszki (Ja, Xav i Huck) i pewnie parę na sklep w Pasadenie :D


Kurna Zet - to jesteśmy sąsiadami! Ja też taki adres podałem! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 20:00 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
zet napisał(a):
Targaryen napisał(a):
Mnie ciekawi jak dla starych graczy, co zamówili amerykańskiego finala (Goku, Gal, Opi, Huck, Xav, Zet, ja etc.) w praktyce to będzie wyglądało.


No ja pojechałem po bandzie i mieszkam na Beverly Hills 90210 :) więc znając SE musiałbym wybrać się do LA :P

Swoją droga nie wiadomo czy SE dla mieszkańców USA nie wysyła jakiś pakietów lojalnościowych, reklamówek, zaproszeń na konwenty czy innych spamów - wtedy na BeverlyHills szły by minimum 3 paczuszki (Ja, Xav i Huck) i pewnie parę na sklep w Pasadenie :D


Kurna Zet - to jesteśmy sąsiadami! Ja też taki adres podałem! :)


Huck! To spotkajmy się dzisiaj na Rodeo Drive - to rzut beretem - wiesz tam kolo tego pomnika nagiej laski bez głowy - punkt 22 - nie spóźnij się :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2009, 17:57 
Cytuj  
a co jesli mi sie taki token zniszczy, zepsuje albo go zgubie?


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2009, 07:46 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
a co jesli mi sie taki token zniszczy, zepsuje albo go zgubie?


Shantoto powie: "O ho ho ho ho!"


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.