mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 06:17 
Cytuj  
http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/ANNM

static prawdopodobnie nie bedzie oparty na konkretnych godzinach i terminach chociaz moze sie to zmieni jesli sie okaze ze wiekszosc grupy bedzie miala taka ochote. Mysle ze jednak beda to spontany typu naszych misji TOAU i ACP.
DROPY:
Augmentowe itemy - albo punkty, albo bedziemy sie bardzo dobrze dogadywac co jest komu najbardziej potrzebne.
Money dropy - split.

Potencjalnie mozna naprawde sporo zarobic i zyskac sporo ciekawego equipu. Jeden ANNM moze dropnac nawet 3 skrzynki, a dropowac moga np imperial wootz ingoty. Mozna robic do 3 ANNM dziennie kosztuje to 7,500 AN, ale oczywiscie nie bedziemy tego robic codzinnie ale jesli okaze sie w praniu tak profitable jak w teorii to napewno w miare czesto.
Jako ze nie sa to jakos super latwe walki i czesto z duza iloscia przeciwnikow to potrzeba konkretnych jobow.

Prawdopodobnie od czasu do czasu machniemy tez bcnm z acp dla keyow :D

1. Atoreis DD
2. Tokimu COR,BLU ( w ciemno )
3. Maxii RDM,NIN ( w ciemno )
4. Katsu BRD,RNG,SMN,BLM
5. Coldee WHM,RNG
6. ??? PLD

No to potrzebujemy dobrego PLD z /rdm i mamy bardzo dobry zestaw i pod ANNM gdzie wiekszosc walk polega na sleepga + horde addow i wybijaniu jeden pod drugim a PLD kituje NMa i pozniej sie bije NMa, a takze idealny sklad pod BCNMy w ACP. Ewentualnie jesli nikt sie nie zglosi to ja zmienie priority i najpierw skoncze pld a pozniej thf, ale mam nadzieje ze jednak sie jakis pld zglosi np. Lesiu :P


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 13 kwi 2009, 10:43 przez Bartelius, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 06:28 
Cytuj  
Na zachete

z Key 60
Obrazek

z ANNM

Obrazek


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 07:47 
Cytuj  
Ja mogę jako brd pomóc.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 08:26 
Cytuj  
Ja chetnie pochodze. Wlasnie farmie ANy he he expiac THFa powoli :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 10:28 
Cytuj  
PISZE SIE ! o ile miejsce jakies jeszcze jest .


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 10:35 
Cytuj  
Katsu ofc, Coldee ofc, Galakar hmmm... problem polega na tym ze to trzeba byc w grze codziennie i DUZO, bo Pixies ma eventy SW ma eventy Maxii i Tokimu sporo maja do roboty My z TTokiem zasowamy TOAU i jak skonczymy to mamy tez plany i runy beda pewnie na spontanie wszscy w grze siedza wiec walne tell i jedziemy 30 min i po zabawie. Raczej wykluczam umawianie sie na godziny bo kolejny staly event wpasowywac w plany SW i Pixies + salvage assaulty i Bog wie co jeszcze to porazka, wiec Gal jesli nie bedziesz wiekszosc czasu w grze lub pod telefonem gotowy sie zalogowac to nic z tego nie wyjdzie. Nie bede ukrywal ze to juz podchodzi pod No life, no ale coz XD


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 14:10 
Cytuj  
Ja chętnie dołączę okazyjnie aby zużyć trochę AN i dorobić jakąś kasę. Z tego co wiem można walczyć w party lub więcej a AN mam jakieś 150.000


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2009, 14:46 
Cytuj  
Spoko Rhae, ale okazyjnie to bedzie ciezko z dropami, split money dropow bedzie latwy ale jak wypadnie cos fajnego z augments a bedzie jakis system punktowy to nie wiem :D Ale oczywiscie zapraszam, a jesli chodzi o AN to nie problem bo trigger to 1,5k w swojej nacji i 3k w innej. Bedziemy pewnie robic z 2 x po 3 walki w tygodniu jakos to 15k to w miare latwo sfarmowac w tydzien.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.