mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 17:55 
Cytuj  
Najwyzsza pora sprawic sobie i innym prezent.

Na sprzedaz konto >> Caspian, Rank 9 Windurstian Taru.
WAR 37, WHM 37, RDM 75, PLD 30, NIN 37, SMN 31, DNC 37, MNK 75, BLM 37, THF 60, DRG 20, SCH 75,

cooking 70, sky access, walka z Diablozem na CoP, oraz z Alexandrem na ToAU.

Alty: Neyah Elvaan MNK lvl 75, Yahne lvl 1 Mithra

Przedmioty: Peacock Charm, Apollo's Staff, Pluto's Staff, Staff Strap, Elemental Earring, Jet Seraweels, Elemental Torque, Penitent's Rope, Prism Cape, Moldavite Earring, Genius Ring, Hale Ring, Merman's Earring x 2, Amemet Mantle +1, Brown Belt, Melee Hose, Melee Gaiters, Destroyers, Fuma Sune-Ate, Enlightened Chain, Royal Cloak, Errant Houppellande, Genie Gages, Warlock's Tabard, Warlock's Boots, Warlock's Tights, Warlock's Chapeau, Warlock's Gloves, Martial Anelace x2, Genbu's Shield, Commodore Bottes, Duelists Gloves, Boreas Testi, Platoon Lance, Temple Crown, Wonder |Clomps, Rogue's Poulaines, Rogue's Armlets, Nomad's Mantle, Rogue's Cullottes, Rogue's Bonnet, Grace Ring, Chicken Knife, Woodsman Ring, Marauder's Knife, Willpower Torque, Mannequin Head, Legs, Feet, Buccaneer's Knife, Temple Cyclas, Temple Gloves, Mycophile Cuffs, Suzaku Sune - Ate, Temple Gaiters, Spike Necklace, Deae Gratia, Assasin's Vest, Wonder Mitts, Wonder Kaftan, Wise Cap, Rogue's Vest, Corsair's Knife, Life Belt, Drone Earring x2, Cobra Unit Gloves, Wonder Braccae, Cobra Cloche, Cobra Subligar, Warrior's Calligae, Antivenom Earring, Kinkobo, Temple Hose, Claymore Grip, Feral Mask, Misericorde, Kirin's Pole, Bugard Strap +1, Elite Beret +1, Jupiter's Staff, Earths Staff, Wind Staff, Aquilo's Staff, Fire Staff, Beak Necklace +1, Water Staff, Qiqirn Sash +1, Desert Boots, Baron's Slops, Argute BRacers, Scholar's Bracers, Scholar's Pants, Scholar's Loafers, Scholar's Mortarboard, Scholar's Gown, Tiphia Sting, Walahra Turban, Kirin's Osode, Optical Hat, Scropion Harness +1, Melee Gloves, Cobra Unit Harness, Ruby Ring, Flame Ring + 1.823.510 gil w kieszeni.

Po wystawieniu sprzedawalnych przedmiotow na aukcje wg serwisu ffxiah wyjdzie kwota: 15.605.519 gili - dane sprzed tygodnia - poczatek grudnia.

Nie dziele konta - sprzedaje calosc. Taka kwota na serwisach internetowych schodzi za ok 400 $, ja sprzedam tanio - czekam na propozycje.

Zainteresowanych prosze o kontakt [email protected]

Pozdrawiam, Caspian :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 21:21 
Cytuj  
Nie żebym miał coś do Ciebie Casp, ale za taką postać to może z 50$ teraz dostał, a jakby komuś konkretnie zależało na jobach to może te 80-90 :D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 21:40 
Cytuj  
Najlepiej by było chyba sprzedać cały ten sprzęt na ah/bazarze i potem gile upłynnić. Raczej mało kto się chce w coś takiego samemu babrać.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 00:30 
Cytuj  
Mogę kupić w całości (z tym sprzętem do spieniężenia) za 300-400zł jeśli nie chce Ci się samodzielnie bawić w opychanie gili. Gile te nie są warte 400$. Bagatela 240$ według obecnego kursu.

Swoją drogą mam do spieniężenia suczkę - jakby ktoś potrzebował WHM75 na ramuhu to oddam za przysłowiową wódeczkę (taką jakąś lepszą oczywiście). Nie wiem co jest na niej i nie pamiętam jakie inne joby były wysoko.

Oczko (doskonałe do zarabiania gili - fishing100) mogę pchnąć za 500zł (Lu Shang w komplecie).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 17:15 
Cytuj  
Poniewaz do bety FFXIV jest potrzebny Square Enix Account i token - jestem zmuszony wycofac sie ze sprzedazy konta bezposrednio zlinkowanego z ta usluga.
Gdyby jednak ktos byl zainteresowany zakupem jakiejs ilosci gili niech mi da znac - dobijemy targu :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 17:59 
Cytuj  
http://egamingsupply.com - po 16$/M skupują. Używaj WU, na paypalu robią przekręty - chyba, że dogadasz się z onerike - gość skupuje tego na masę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 14:38 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Poniewaz do bety FFXIV jest potrzebny Square Enix Account i token


gdzie take głupoty wyczytałes?


_________________
Jast v2.0

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 14:41 
Cytuj  
Samo konto jest potrzebne, a takie można założyć "na miejscu" bez problemów.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.