mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 12:41 
Cytuj  
Mam problem - nie mogę zaistalowac sterowników do kotrolera na Windows 7 tak, aby działaly - początkowo chciałem zainstlowac wireless controler ale jak tego się nie udało kupiłem normalny z kablem i też nie działa - jak ktoś wie czemu to może nie działac to plz pomóżcie - na xp normalnie ze sterownikami WCXB wireless działał - tu nie działają a do kablowego XBCD nie dzialaja.

PS kontroler dziala - problem jest z dolnymi triggerami (te co makra odpalaja)

HELP ME OUT !

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 18:42 
Cytuj  
Jaki pad? Mnie pad od xpudla dziala normalnie.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 08:44 
Cytuj  
Wireless mam od xboxa a nie wireless mam saitek czy jakoś tak. Jakie masz sterowniki że to działa ?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 15:35 
Cytuj  
Zassalem bodajze ze strony m$, jak bede w domu to dam ci link do tej paczki.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 10:25 
Cytuj  
Po długich (1.5 miesiąca) bojach udało się sprawić że triggery działają (x360wc dla wireless) - ale problem dalej mam bo po aktualizacji FFXI w momencie gdy z POLa przechodzi na Finala robi mi się black screen i kręci się to kółeczko oczekiwania Windows 7. Jedyne wyjscie to CTRL + ALT + DEL i manualne zamknięcie dziadowstwa. Co ciekawe jak zrobie manager zadań i go zminimalizuje to jest jakieś okienko POL + tetra master że online resource is not available ale nic na nim nie można kliknąć bo jest zwieszone. Czy ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać?

PS. Nienawidzę PCtów najgorzej, kupiłem go również aby pograć w FF a ta cholera nie chce działać...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 14:58 
Cytuj  
Moze glupie pytanie, ale sciagnales ze stronki ten POL przeznaczony dla Visty i wyzej?

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 15:35 
Cytuj  
Jak napisałem POL działa, mam wersję Vista / WIN 7, (wersja XP nawet się nie ładuje, jest napisane że nie może się połączyć z netem) i to nawet EU bo innej nie rozpoznaje VD Collection - przechodziłem przez to. Zasadniczo wszystko jest ok do momentu aż się powinno przełączyć na FFXI (już po zaktualizowaniu wersji Finala, okienko POL się zamyka i otwiera FF) - robi się black screen.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.