mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2004, 09:10 
Cytuj  
Chodzi mi to konkretnie o tzw combat spam, czyli obwieszczanie calemu swiatu (a przynajmniej party) ze wlasnie rzucilem mojego Cure1 na <t>.

Ja raczej nie obwieszczam, wychodzac z zalozenia, ze ten, co go wyleczyli i tak sie o tym dowie, a nie ma co zasmiecac i tak mocno przepelnionego okna tekstowego... Jedynie mam automatyczny tekst przy Foe Lullaby (usypianie).

Natomiast zauwazylem, ze czesc kolezenstwa uzywa informowania na /p o czarach - i mam pytanie, zwlaszcza do tankow, ktorzy w wiekszosci sa odbiorcami takich komunikatow: czy uwazacie, ze cos takiego jest uzyteczne? Czy raczej przeszkadza?

Muminus


_________________
Pandorka 45 BRD/ 31 WHM

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2004, 09:51 
Cytuj  
Moim zdaniem combat spam przeszkadza. Liczbę komunikatów trzeba ograniczać do minimum, bo to utrudnia np. renkei. Szczególnie jestem przeciwnikiem różnych śmiesznych komunikatów, bo one są może śmieszne przez pierwsze trzy razy, a potem poprostu wkurwiają.
Niektórzy potrafią podawać TP HP i MP co parę sekund...

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2004, 10:15 
Cytuj  
Ja sadze ze takie komunikaty maja sluzyc bardziej innym magom (czytaj WHMom) w druzynie, zeby nie powielac leczenia tego samego goscia np: Cure2 czy 3 ...
Jednak z 2 strony dobry WHM sam zauwazy, ze kolega mag z druzyny juz cos takiego rzucil.
Osobiscie nie uzywam.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2004, 11:07 
Cytuj  
Jako tank moge ci doradzic ze komunikaty nie wnosza nic pozytywnego do walki. Jak ktos mnie leczy to i tak pojawia sie komunikat, ja przestalem juz dawno komunikoac provoke itp. Jedyny komunikat to WSy jesli jestem w renkei.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2004, 12:49 
Cytuj  
Jedyna pozytywna rzecz przy Cure spamie, to jak ktos podaje ile % MP mu zostalo. Wtedy mniej wiecej widac jak idzie walka. Czy szybciej ginie potworek, czy gracze :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2004, 14:14 
Cytuj  
ja pozbyłem się informacji
"xxxxxxx hit yyyyyyy for zzzz damage".
Więc widzę tylko specjale, + spam z ls-a i party channel + eewentualen telle.
W ogóle nie przeszkadzaja mi jakieś komentarze na party channel.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2004, 16:18 
Cytuj  
mi komuniakty nie przeszkadzaja o ile ludzie nei przesadzaja :smile: za to wnerwiaja mnie calle... powinny byc tylko przy kluczowych komunikatach i WSach....
komunikaty o pullowaniu, cure, statusie mp/tp, skillchain czy jakis dziwnych manewrach jak convert czy escape sa jak najbardziej na miejscu..

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lut 2004, 09:20 
Cytuj  
No tu trza przyznac racje Saiemu :grin:
Juz nie raz sie przestraszyl on czy Stok jak Convert uzylem ^^;

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.