mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 00:21 
Cytuj  
nasza nacja sobie nie radzi BO SIE OBIJAMY ! :grin:
Musimy sprawe wziasc powaznie bo bedize coraz gorzej... towaru mniej... sprzetu za CP mniej... mniej miejsc do hp i teleportu... i wogole WSTYD !!!
Musimy zarzadzic jakas mobilizacje i zrobic chociaz z jeden EF dziennie ! Damy Rade ! :grin:

Nie jestem expertem ale z tego co wiem to w zasiegu mamy dwa rodzaje: ~20lv(cap25) i ~25lv(cap30)
Sporo ludkow od nas ma juz ok 25lv wiec mysle ze jestesmy w stanie powalczyc! Jesli ktos przekroczyl juz 25 niech sobie potrzyma jeszcze z tydzien starszy sprzet by gdy dostaniemy capa nie latali na golasa :smile:

Jestem bardoz ciekaw jaki bylyby wyniki gdybysmy sie przylozyli przez ten tydzien :grin:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 00:54 
Cytuj  
Za kazdym razem zglaszam chec wziecia udzialu... i a kazdym razem jest nas 2-3 osoby :sad:
Mimo to nadal jestem chetny!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 08:17 
Cytuj  
Ja oczywiście też zawsze do dyspozycji.
Z tego co pamiętam z wykładu Suczki na temat EF :smile:, to capa na sprzęt nie ma. Zresztą i tak powyżej 21 lvl dla MNKa jest strasznie mało sprzętu i nie da się robić tak częstych upgradów jak w wypadku WARa. Ma to oczywiście jeden plus - oszczędność kasy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 10:38 
Cytuj  
Biorac pod uwage ze jest cap na lvl to jest i cap na sprzet.

Druga sprawa, zdaje sie ze probuje namowic nas od XXXX czasu do tego bo :
1) Duzo CP ( info by (c)Suczka 3-4 k)
2) Dostajemy sprzet odpowiedzni do pochodzenia typu bastokan sword or somth.
3) Mozemy sie zgrac zeby robic inne misje/questy

PS : Jestem chetny do zabawy pod warunkiem ze odbedzie sie w normalnych godzinach 18-22 w tygodniu, w weekend nie mam ograniczen


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Posty: 33
Dołączył(a): 13.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 11:35 
Cytuj  
Ja jestem oczywiście zawsze za :razz:

Maldi 27 Warrior/Monk

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 11:36 
Cytuj  
Kiedy jestes delevelowany (do capa) itemy ktore masz na sobie a ktore przekraczaja cap zostaja z ciebie "zdjete". Trzeba wiec miec na sobie itemy ktore odpowiadaja capowi danego terenu...

juz.

PS. Ja tez sie pisze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 13:02 
Cytuj  
Jeszcze tylko jedno slowo o CP.
Cp ~= Exp kiedy zdobywa sie Exp wtedy zdobywa sie CP. Normalnie kiedy dolaczamy sie do grupy badz kiedy twozymy grupe nikt nie sprawdza narodowsci jednak nalezy pamietac ze duuuuzo wiecej CP jest genrowane w grupach jednego Panstwa kiedy party expuje razme :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 14:27 
Cytuj  
No taaaaak bo o team tak latwo ze mozemy sobie przebierac i wybrac team z nasza narodowoscia....

Ale duza szanse zdobywania cp upatruje wlasnei w tych EF chyba ze..... jesli mimo wszystko cp sie bedize dostawalo w stosunku do realnego lv a nie capnietego to ... lipa

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 15:13 
Cytuj  
Generalnie Conquest points sa zwiazane z rankingiem jaki dodajesz expujac wiec nie wiadomo - po pierwszym testowym EF sie okaze.

Ten tekst odnosnie narodowosci nalezy traktowac jako informacje nie jako przymus, pozatym zwroc prosze uwage jak malo jest graczy na odpowiednim lvl w stosunku do potrzeb.

Przyklad z wczoraj w Khazam bylo 35 osob z czego 3 z flaga LFG reszta w grupach lub nie wiadomo co robila - grup widocznych bylo z 5 tak wiec doskonale zdaje sobie sprawe ze jako takie mozliwosci wyboru grupy sa ograniczone niestety :(

co nie zmienia faktu ze zrobilem ok 500 cp grajac w grupie 5 polakow robiac THF a ogolnie od lvl 1 do lvl 15 zdobylem tych punktow ok 2 k wiec ogolnie sie oplaca .......


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2004, 13:53 
Cytuj  
Ok mam wolny wieczor i zglaszam sie do EF... Thf26/War13

Potrzeba jeszcze 5 osob: whm rdm blm i 2 warriorow wszyscy lv~25 lub wiecej :smile:

Ustalcie tylko godzine bo nie moge calego wieczoru przy kompie spedzic :smile: ale dostosuje sie do waszej decyzji


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2004, 17:42 
Cytuj  
Ja dzisiaj także z chęcią przystąpiłbym do walki :wink: Więc jakby co pisze się.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2004, 21:57 
Cytuj  
No to sie udalo nam zebrac i to tylko z qh opoznieniem :smile: ale to co sie potem dzialo nie bylo juz tak zorganiowane...

Jak ktos to przemysli niech wysunie jakas strategie a potem rozpocznie sie dyskusja bysmy za drugim razem choc jedneog mobka ubili :smile:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2004, 03:55 
Cytuj  
Ja jakimś super strategiem nie jestem, ale bym postawił na bicie np. pierwszego moba z prawej, odrazu przy fladze przez 4 postacie ofensywne (2xWAR, MNK, THF) z wcześniej ustalonymi renkei i oczywiście odpaleniem 2H. Magowie muszą siedzieć jak najdalej się da, jeden powinien leczyć, a drugi usypieć czy bindować moby z lewej.
Jak się uda zabić 2 moby i przeżyje WHM to dalej już powinno być z górki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2004, 10:17 
Cytuj  
Czyli dla mnie nie ma juz miejsca :sad:

A tak serio, to pomyslcie jak zalatwic sprawe aggro - bo mobki zuca sie na WHM na 100% - w chwili kiedy zacznie leczyc a mobki nie beda zwiazane provoke z warem poleca na niego

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.