mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 16:20 
Cytuj  
Dzisiaj poswiecilem 30 min, zeby poszukac czegos do ulatwienia sobie zycia w FFXI. W sumie nie potrzebuje tego, bo mam 2 kompy obok siebie ;o. Moze komus sie przyda.

Zaznaczam, ze jeszcze tego nie testowalem, ani nie daje zadnych gwarancji bezpieczenstwa konta czy kompa. Tylko to znalazlem.

Najpierw poczytaj tutaj:
http://boards.ign.com/Final_Fantasy_XI/ ... 158940/?23

Soft powinien byc tutaj:
http://governmentissue.net/GILaunch.aspx

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 16:30 
Cytuj  
Przeczytajcie posty... podobno kwadratowi strasza ze beda banowac...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 19:15 
Cytuj  
Niby strasza, a niby nie. Jest taki tekst, ze jak kogos zlapia na 3rd party to kasuja mu postacie (nie wiem ile w tym prawdy).

A potem jest sprostowanie, ze Square nigdy nie bedzie kasowal postaci graczy, tylko niektore 3rd party kasuja. Smieszne to jest, bo jak niby 3rd party na kompterze klienckim na dobrac sie do danych na serwerze... strachy na lachy :razz:

EDIT: Zmeczony jakis jestem...
_________________
I believe in dragons, good women, and other fantasy creatures.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2004-02-10 19:16 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2004-02-10 19:17 ]</font>

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2004, 18:20 
Cytuj  
Bump! Ktos szukal tego posta i nie mogl znalezc.

Ja odpalilem i musze przyznac ze znalazlem dwa powazne problemy:
1. Program bardzo zaciemnia kolory (i zadne gamma corection ze srodka gry nie pozwalaja rozjasnic)
2. Nie dziala, w dodatku w sposob niedeterministyczny: dwa razy jak uruchomilem, to nacisniecie F10 powodowalo wyjscie do windowsow, ale do gry worcic juz sie nie dalo, a raz F10 spowodowalo ze pojawial mi sie desktop na ok 0,5 s i samo wracalo do gry.

Komus udalo sie moze pokonac te problemy?

Muminus


_________________
Pandorka 45 BRD/ 31 WHM

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2004, 18:28 
Cytuj  
Sprobuj ruszyc gamma w sterownikach graficznych, albo directx. Sa tam ustawienia dla roznych trybow, chociaz sam sie na tym nie znam. Programu nie uzywalem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2004, 23:38 
Cytuj  
Progza używałem wcześniej bez najmniejszych problemów - ale przed patchem. Teraz nie mogę tego zrobić gdyż gra wywala mi jakiś error i nie jest to ten który mówi o utraci Full Screen Mode'a. Zaś oprócz przyciemnienia program powoduje takie dziwne przycinki w grze a po zminimalizowaniu nie można w windzie używać double clicka :smile:
P.S. Jeżeli ktoś usłyszy o czymś podobnym a działającym lepiej niech napisze tutaj!! :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.