mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 08:22 
Cytuj  
A wlasciwie dwa:
1. Czy mozna zdezaktywowac konto w inny sposob niz z PlayOnline? Wlasnie odkrylem, ze kwadratowi sciagneli mi za maj 26 baksow, czym mnie zdziebko zdenerwowali i stwierdzilem ze za taka cene to nie bede oplacac konta na zasadzie ze moze kiedys wroce...
2. Jesli nie, to skad mozna sobie sciagnac instalki PO? Bo reinstalowalem system i teraz mi sie FF nie odpala, a moj kompakt nr2 jest spieprzony...

Muminus

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 09:05 
Cytuj  
Wiem tyle:
do ich supportu nie ma co pisać gdyż odpisuje automat w stylu:
"....ble ble ble, read FAQ, ble ble, ble...
greetings
Squaresoft"

Tyle dostałem na odpowiedź o wyjaśnienie transakcji nr (nr z wyciągu karty kredytowej) i wyjaśnienie całego sposobu opłacania konta (czemu ponad 25USD). FAQ nie chciało mi się już czytać :/

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2004, 08:45 
Cytuj  
E... mozecie wyjaśnić co się stało?
Tak od pały sciagneli większą kasę czy nie graliście jakiś czas a potem jak wróciliście to pobrali za "zaległe" miesiące?

Zetoriush

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2004, 09:05 
Cytuj  
mi chyba ściągają co 2 miesiące.
Z wyciągów mam, że ostatnio płaciłem w kwietniu dwa razy po 13USD.
W maju nic nie płaciłem, teraz pewnie zapłacę dwa razy bo dwa razy od nowa musiałem wpisywać numer karty kredytowej.

Zresztą, sądzę, że w grę wchodzi zbyt duży element losowości by cokolwiek przewidzieć. Chyba, że po prostu mają burdel i sami się w tym nie łapią :/

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2004, 07:40 
Cytuj  
Ja gralem sobie caly czas normalnie, poza tym, ze gdzies tak pod koniec kwietnia znudzilo mi sie i przestalem grac, ale nie deaktywowalem konta.

Przesledziwszy wyciagi mojej karty, stwierdzam ze:
-w marcu pobrali mi $13
-w kwietniu mi nic nie pobrali
-w maju pobrali mi $26
pojecia nie mam dlaczego tak.

Muminus

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2004, 08:46 
Cytuj  
a mi zablokowali konto niewiadomo dlaczego:( kasa na koncie problemow nigdy nie bylo, a teraz dupa. obrazily sie skosnookie na mnie i nie dadza pograc:( Tak wiec gdyby postanowili mi nie odblokowywac konta to milo mi sie z wami gralo:(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2004, 10:13 
Cytuj  
Wpisz dane karty jeszcze raz Neo.

juz.

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2004, 09:31 
Cytuj  
To że w jednym miesiacu nic nie jest pobrane z karty a w drugim za 2 miesiace to nic nadzwyczajnego. Wynika to poprostu ze nie zawsze obciazenie konta przez karte pojawia sie szybko. Mi sie kiedys zdarzylo ze Visa obciazyla moje konto po prawie 40 dniach. Wiec nie ma sie czym stresowac :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2004, 19:56 
Cytuj  
Zrobilem to i nadal nic:( chyba juz sobie nie pogram.:sad: zaczynam byc rasista....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.