mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 14:25 
Cytuj  
Ok, LS Europa to niewypal. Jest w tym sporo mojej winy... nie mialem czasu sie nim zajac :sad: (sesja).
Moja propozycja jest nastepujaca:
Zacznijmy zapraszac europejczykow do CrazyChocobos, cala sztuka z utrzymaniem nowego LSa polega na przekroczeniu pewnej masy krytycznej, po ktorym LS napedza sie juz sam... z naszym LSem nie bedzie tego problemu bo sami stanowimy mase krytyczna.
Mimo ze nie wierze w uzywanie 2ch LSow na raz, to dla wlasnego nacjonalistycznego komfortu moglibysmy powolac do zycia LS "Poland (albo jaka kolwiek inna, mniej pertensjonalna nazwa" i stosowac go do czysto polskich pogaduszek :razz:

W dalszym ciagu podkreslam KONIECZNOSC posiadania wiekszej liczby graczy w naszym LSie... kolene zdania, HNMy, Dynamis... jesli myslimy powaznie o tych sprawach MUSIMY sie otworzyc. Wiaze sie to oczywiscie z koniecznoscia zmiany jezyka urzedowego na angielski (no more sarkastyczne dowcipy :sad: ).

I co wy na to?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 14:38 
Cytuj  
Moja osobista powtarzam osobista opinia jest taka:
po co tworzyc nowy LS do rozmow po polsku skoro i tak tutaj wszyscy mowia po polsku !
Mi sie wydaje ze wlasnie ludzie nie siedzieli na Europe bo woleli porozmawiac sobie we wlasnym LSie !
Caly czas jestem za tym aby kazdy mial jak najwieksze grono friendsow, to jest wg mnie idea :smile:
Osobiscie uwazam ze jest fajnie w naszym LSie duzo humoru zabawy itp Przyjmujac nowych i zmieniajac jezyk zniszczymy to :sad:

Poza tym Xav zauwaz ze wszyscy z CC maja perelke Europe tak tez to tam powinnismy sie umowic ze tam bedziemy dzialac wspolnie z innymi.

Reasumujac mamy:
LS Europe -j.angielski
LS CC - j.polski
a ty teraz chcesz zmienic CC na angielski i tworzy w sumie 3 LS dla rozmow po polsku.
Czy nie wydaje sie ci to troche bezsensu ?

Powinnismy sie jednak skupic na LS juz utworzonym czyli Europe !
Tak ja mysle !

Ale zakrecilem - eeehh bo glodny jestem i czekam aby wrocic do domq na obiadek ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 14:55 
Cytuj  
Nie zrozumiales mnie.
Wedlug mnie LS Europe nie ma szans na zaistnienie. CrazyCHocobos to swietna baza do tego zeby zaprosic wiecej ludzi, ktorzy beda uzywac go na STALE.
A zreszta... ja mam statica :razz:
Swoja droga gdybysmy chcieli zapraszac ludzi do CC to trzeba by zalozyc CrazyChocobo albo jakiegos innego klona bo bez Browara nikt nie moze kickowac :smile:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 15:54 
Cytuj  
Xav ja tylko okreslilem moj poglad wcale nie twierdze ze mam racje ! Sa to tylko subiektywne spojrzenia na ten temat. Masz racje ze trzeba nam wiecej ludzi, przyklad dsam widziales przy ostatnim wypadzie do Castle Zvalh :/ choc i tak bylo calkiem niezle tylko musimy lvl zdobyc wyzszy !

Reasumujac pomysl jest dobry, no i fakt ze nie ma zalozyciela to jest tez czasem klopotliwe bo jakbysmy naganiali nowych to trafi sie jakas czarna owca i nic z nia nie mozna zrobic :sad:

Ogolnie masz u mnie poparcie !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 15:56 
Cytuj  
No z Europa LS jest ten problem że tam nikogo nie ma :grin:
Ja osobiście nie widzę tutaj sensu zmieniania perełki - po prostu nie mam ochoty. Jeżeli miałbym grać to tylko w jednym LS - tak jest wygodniej po prostu!
Zmiana języka na angielski byłaby pewnym problemem ze względu na ograniczony(przynajmniej w moim przypadku) zasób słownictwa - zwłaszcza slangowego i luźniejszego. Sam mam perełkę singapurskiego LS'a gdzie ludzie nawijają po sg ale jak ja wejdę gadają po angielsku.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 16:17 
Cytuj  
Jestem za tym,żeby Crazy Chocobos pozostał LSem na którym mówi się tylko po polsku. Temat zresztą był już przedyskutowany. Była nawet sonda.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 16:31 
Cytuj  
No to niedługo będziemy grać w 10 osób (w tym 6 online) - i będziemy się frustrować, że nie robimy raidów.

ja jestem za tym, żeby przyjmować playerów (dobrych) - powyżej jakiegoś lvlu - i już.

Język można podszkolić...:wink:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 141
Dołączył(a): 28.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 16:57 
Cytuj  
Ja bym się chetnie zapisał. Ale nie mam geriki. Mógłby mi ktoś podeslać płytki i podac adres gdzie cd-kay zamówić?


_________________
AALIYAH R.I.P.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 17:11 
Cytuj  
board/viewtopic.php?topic=6376&forum=43&2

Czemu nie przejrzysz podwieszonych tematow?
Jak jeszcze nie widzisz to http://www.interactcd.com

A jak tam jeszcze nie znalazles to:
http://www.interactcd.com/cgi/PrintDeta ... &from_db=1

_________________
FFXI: Nimloth - TaruTaru - Jobs: BLM 61 / WHM 36 / SMN 8 / WAR 5
* Cooking 53 / Smithing 17 / Goldsmithing 13 / Fishing 27 *
http://ffxi.allakhazam.com/profile.xml?2492

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nimloth dnia 2004-06-29 18:14 ]</font>

*

Posty: 141
Dołączył(a): 28.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 17:21 
Cytuj  
Sorki :sad: nie zauważyłem.


_________________
AALIYAH R.I.P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 18:44 
Cytuj  
Veto z mojej strony nie będzie (nie mam takiej mocy :smile: ). Jak postanowi większość tak będzie.

Mi tam jednak szkoda polskiego LSa...

Jeśli się pojawi dużo obcokajowców to zupelnie straci on swój dotychczasowy charakter, a jeśli mało to i tak prędzej czy później uciekną i nie będą polskiego LSa traktować jako swojego głównego.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: mrynar dnia 2004-06-29 19:47 ]</font>

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 00:48 
Cytuj  
Zgadzam się z przedmówcą.

Taka zmiana całkowicie zniszczyłaby klimat naszego LSa. Popieram więc pomysł 'jak najwięcej ludzi na friendlist'.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 08:02 
Cytuj  
CC neich zostanie polski!

teraz troche zaczynam uwazac ze europa byla chamska bo w sumie jest wielu graczy i spoza niej co graja mneij wiecej w nasych godiznach a odzielibysmy sie od nich juz sama nazwa :|


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2004, 08:07 
Cytuj  
No... zmieńmy więc nazwę na prawdziwą, polską!

SZALONE KURCZAKI


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2004, 09:06 
Cytuj  
Jestem za ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lip 2004, 16:27 
Cytuj  
Jako że Browar do nas już raczej nie powróci proponuje któregoś pieknego dnia się zebrać kupić nowy LS i zmienić nazwę na jakąś czysto polska, oraz jak wykazało doświadczenie z kanadyjczykiem możemy przyjmować obcokrajowców do LS-a, może nie będą oni prawdziwą siła u nas ale zapewne takie honorowe członkostwo nie rozwali harakteru naszego LS-a biorac poprawke na fakt że wiekszość i tak ma swoje LS-y.

PS: nudzi mi sie okropnie w pracy to i sie udzielam :smile:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2004, 20:19 
Cytuj  
A to doswiadczenie z Kanadyjczykiem do pozytywne czy negatywne? :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.