mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 18:04 
Cytuj  
Powiem szczerze ze nie rozumiem Was :sad:
Kazdy ma jakas manie dotyczaca kluczy, dziwi mnie np stwierdzenie urazy do pewnych miejsc ?
A zeby nie byc goloslownym to przytocze tu autopsyjny przyklad:
- Szlismy zdobyc papirus (Eldieme Necropolis) zginalem 2-3 razy
- Szlismy zdobyc coffer key (Eldieme Necropolis) zginalem 2x (o drugim razie nawet nie bede komentowal)
- Szlismy do Garliage Citadel zginalem 4x (co prawda 2x w swoim interesie)
- szlismy na DSa zginalem

Reasumujac mimo tych wielu zgonow nie mam zadnych uprzedzen :smile: Nadal jak ktos bedzie chcial ppojsc w te miejsca to pojde !

No i nieszczesna sprawa kluczy, ja chetnie pomoge w miare mozliwosci i mojego samopoczucia, ale mi niestety nikt nie pomoze bo macie dziwne urazy akurat w miejscach, w ktorych mam coffery :sad:
(no nic pogodzilem sie z tym nie mam do Was zalu :smile:) i nie musze miec wszystkich cofferow, a na tym co mi najbardziej zalezalo - na rekawiczkach bo daja nezlego kopa - juz posiadam i wystarczy, reszte albo uzupelnie czym innym albo jak znajde ludzi bez urazow psychicznych to pojde zdobywac :]

Natomiast ja postaram sie mimo wszystko pomoc wszystkim bez psychicznych urazow !!! Mozecie na mnie liczyc !!! :smile:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 18:47 
Cytuj  
Bodziu - ja w Eldemie zginąłem z 10 razy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 19:23 
Cytuj  
No ja miałem to szczęście że padłem 0 razy :smile:
Zaś co do kluczy to chyba najuczciwiej będzie na nie chodzić naszym staticiem gdyż nie będziemy narażać nikogo z poza naszej grupy, a druga sprawa to taka że przy tych samych levelach da się tam zdobywać nawet sensownego expa :smile:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 19:55 
Cytuj  
Bodziu --> mimo wszelkich fobii i urazów psychicznych :smile: mam nadzieję, że do końca sierpnia wszyscy będziemy w full afach. :smile:

Na 58 lvl będę miał spartan cesti i zrobimy młyn z kościotrupów. :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 20:31 
Cytuj  
He he !!!
Opiekun milo ze maszz pewne pozytywne perspektywy ale ja niestety nie mam takowych a juz na pewno po ostatnich postach kilku z Was, ale coz macie prawo miec takie a nie inne odczucia i nie winie Was za to :smile:
Ja wiem jedno to jest tylko gra, expa mozna odzyskac natomias satysfakcji w pomocy innym nie :/
Ja bede pomagal jak tylko bede mogl, oczywiscie bezinteresownie, bo po co sobie zbyt wiele obiecywac i potem sie tylko zawiesc :/
Bede pomagal chocbym mial zginac, jak to Xav mowil:
"liczac sie z pomoca trzeba tez liczyc sie z porazka (w tym sensie nawet ze zgonem)" - podoba mi sie to i wzialem to do serca :smile:

Jakby co to dajcie znac chetnie pomoge chocbym mial zginac !!!


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.