mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 09:36 
Cytuj  
Mission Imposible ?? :O
Chyba nie, ile czasu na to potrzeba ? Nie mam pojecia, wiem że do 1 zadania potrzeba 2 x party lv 65+, a drugie to bcnm. :evil:

Czy możemy sie jakoś konkretnie umówić ? :oops:

Wpisujcie sie na liste społeczna oczekujących, i ci co chca zrobic i ci co moga i chca pomoc innym. 8)

Jak będzie lista podam terminy [ jakies dowolnie wybrane ] i kazdy poda kiedy mu pasuje.

A tu takie male info o zadaniach :

7-1
Ro Maeve Clear the area around (L-7), Target ???. 2 NM Golems pop. Defeat them and check ??? again and get a cut-scene. The ??? moves as time goes, So it will be at somewhere different than the first ??? for the golem pop. For us, it appeared on the ledge just behind where the golem pop was. When you are traveling in Ro Maeve, have silent oil. More than 2 party of level 60 is recommended when clearing weapons and popping up mobs during NM fight. Many mobs target Spell casting, so take oils

7-2 [ lv 65 party lub jeden wysoki lvl tank ]

1. Mission are received.
2. Talk to President.
3. Talk to Hilda in Port Bastok Steaming sheep, She is ono the ledge at the top of the restruant,
she can be talked to from below, or by waiting on her to come down the steps.
4. Palborough Mines -> Waughroon Shrine -> BC

Go'Bha Slaughterer : Dark Knight @ Kill third
Sa'Nha Soulsaver : White Mage @ Kill first
Da'Shu Knightslayer : Red Mage @ Kill second
Ku'Jhu Graniteskin : Warrior @ Kill last

Knightslayer - nice RDM ability ;)

A noo i nie zapominajcie o revardzie ^^ 60k No za taka kase to chyba warto troche sie pomeczyc ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 10:01 
Cytuj  
.... oczywiscie pojdziemy jak statik sie zbierze...
jako ze od 2 tygodni nic chyba nei zrbili a w planach maja pierw BCNM i exp to mysle ze termin za miesiac jest dosyc realny..


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2004, 12:39 
Cytuj  
Ta misja jest w naszych najbliższych plana. Dziś mam nadzieję zrobimy BCNM, więc przy następnym spotkaniu (gdzieś za miesiąc) możemy się wybrać. (brak głupich uśmieszków nie jest przypadkowy bo to nie jest śmieszne).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 07:14 
Cytuj  
"Static II" to grupa 6 Polakow z naszego LS-a, czy jeśli mnie zabraknie, albo zabraknie kogos innego to cały LS nie robi nic i czeka na mnie czy na ta inna osobe ? Tego typu misje sa powtarzalne, zawsze mozna isc znów, nie ma lvl cap, jak dojrzeje jakas osoba to zrobi topik i sie pomoże [czy nie pomagamy już jak ktos sie nie zalapie na gruppen sex 8) ?]

Przestańcie traktować zebranie "całego" statica jako konieczność żeby cokolwiek zrobic razem jako ls, zacznijmy robić coś jako ls a nie jako static + inni ktorzy zeruja na nich :roll: . Jeśli Zetoriusha, Opiekuna Galena czy kogos innego nie ma to trudno :cry: , sądze że kogos uda sie złapać spoza ls-a na miejsce brakujacej osoby :evil: . Prośba o pomoc i zebranie sie tyczy się głownie ludzi ktorzy już to maja zrobione, dodatkowo powiem że Kyash nam ostanio ładnie urusł z lvl i moża by zoragnizować jakis Rank 6 dla kazdego kto potrzebuje oraz dodatkowo jesli Masakra dojrzał mentalnie Rank 7 dla obu [ choć on sie jakos ostanio przestał pokazywac na ls-e, ale dalej jest polakiem ]

Oczko i Idril a wy jak z rankiem bo nie pamietam ?
:roll:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 07:26 
Cytuj  
Jeszcze jedna mała uwaga, udział wiekszej grupy ludzi jest potrzebny z tego co widze wyłacznie w Ro'Mave. Prośba o info ludzi ktorzy to już maja za soba o tym jak to wyglada i jaka taktyka wskazana. Czesc druga misji może kązdy robić we własnym zakresie, bo to i tak party task a nie aliance.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 07:51 
Cytuj  
czesci ludzi (profesji) nie da sie poprsotu zastapic zastapic... ale fakt ze mozna to zrobic na raty skoro zebranie sie wszystkich razem sprawia tyle trudnosci...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 07:58 
Cytuj  
Wiem o tym Saitou. Są profesje bardzo potrzebne w tej czy innej walce, i nie mam zamiaru testowac nowatorskiego podejscia do tematu.

Zwracam sie z prosba narazie do Ls-a jako do społecznosci polskiej z ktora mi sie przyjemnie gra ze wzgledu na brak bariery jezykowej, godzin aktywnosci itd. Ale jak pokazało moje prywatne doświadcznie czasem trzeba poprostu isć i zrobić coś poza ls-em. Zreszta wiesz o tym ty, wie Xavery nimloth i edwin.

Ostannio zamiast mieć fun ze wspolnych przygod typu Ifrit's Caudlron - The longest road to haven ^.^ część zapomina że to gra i zaczyna kurwić jeden drugiego ....


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 08:57 
Cytuj  
Ja i Idril mamy rank 7 :). W ktoras niedziele zrobilismy wypad z LSem Eggshell. Chetnie bym sie przeszedl na 7-1 i 7-2, ale moge zaoferowac na dzien dzisiejszy tylko 60 BLM. Brak czasu na skladanie PT i expowanie maina.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 09:12 
Cytuj  
Lv 60 powinien wystarczyc, zarowno do BCNM jak i do Ro'Mave


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.