mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:41 
 
Napisalem, ze musisz farmowac scenario, ktore jest nudne, zeby nabic lvl i moc zaczac sie bawic w rvr.

Poza tym, w ktoryms tam poscie napisales cos w stylu "przestancie sie czepiac z dupy". Pomine to, ze nie wiem co to znaczy, bo chodzi mi o to, ze to wy zaczeliscie ta jalowa dyskusje kolejny raz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:46 
 
goatus znowu sie nie zrozumielismy.
ja nie gram w war'a bo musze, gram bo to jedyna gra, ktora oferuje mi pvp/rvr od poczatku. i nie bede musial za pare miesiecy grindowac pve bo juz w tej chwili duzo ludzi robi alty i zaczyna zabawe od nowa.
czesc z nich po poznaniu wlasnie pve mainami, altami bawi sie tylko w rvr.
oczywiscie jak bedzie za rok zobaczymy.

a co do wow'a nie wymagam zeby blizzard cokolwiek dodawal czy zmienial.
dla kogos kto poswiecil tej grze od zajebania czasu wczesniej z pewnoscia nowy dodatek da sporo przyjemnosci. natomiast nowym graczom raczej niewiele, bo zanim dojda do tego contentu to minie troche czasu...

deadrael skoncz pierdolic ok? ;-) to, ze scenario jest nudne dla ciebie, nie znaczy, ze dla innych rowniez. jest kilka calkiem fajnie zaprojektowanych, ktore przyjemnie sie gra.
nie wspominajac o tym, ze leechujac w rvr na niskim levelu dostaje wiecej expa, niz za questy czy wczesniej wymienione scenariusze.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:52 
 
@Mendol
Miałeś czelność zacząć grać w innego mmorpga niż oni, do tego wielokrotnie stwierdziłeś że WAR się tobie podoba, nie wybaczą tego tobie nigdy i żadne tłumaczenia tego nie zmienią.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:11 
 
Nie o to chodzi magiczny psie. Chodzi o to, ze Mendol jest zaslepionym fanboiem i zachowuje sie jak gimbus ( a wiem o czym mowie, w koncu sam jestem gimbusem). Ktos skrytykowal jego wara, to teraz przyszedl tu potrolowac w ramach 'odwetu'. A my n-ty raz przerabiamy to samo. Nie wiem po kiego chuja. Rozumiem czemu mendolkowi War sie podoba. I bardzo sie ciesze, ze znalazl sobie gre dla siebie. Problem w tym, ze jest nieobiektywny i nie potrafi sobie uswiadomic, ze who nie jest bez wad. Plus jezdzenie po wowie, argumentujac, ze jest chujowy, bo nie jest jak who jest smutne.
Plus idiote coraz wiekszego z siebie to robisz ty Mendol i <obvious joke here>.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:18 
 
mirtul czy ty jestes ulomny? wedlug ciebie skoro pisze, ze pve w wowie nie jest dla mnie to po nim jezdze? wez no sie pierdolnij w leb albo w nerke.
ja nie potrafie sobie uswiadomic, ze war nie jest bez wad? przypuszczam, ze wymienilem ich wiecej niz ty w przypadku jakiegokolwiek innego mmo.
albo zacznij czytac cos wiecej albo serio skoncz komentowac bo twoja wyobraznia plata ci psikusa. chuja masz pojecie co pisalem o war'ze i wymyslasz jakies debilizmy.
i gdzie napisalem, ze wow jest chujowy?
serio zastanow sie zanim cos odpiszesz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:21 
 
Nie, nie jestem ulomny. Poczytaj swoje posty zanimisz klikniesz "wyslij", kk. Zacznijmy od tego, ze wciaz nie rozumiem po co tu przyszedles i zaczales ta dyskusje.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:25 
 
Mendol napisał(a):
i gdzie napisalem, ze wow jest chujowy?

Mendol napisał(a):
ale o co chodzi.
wow jest chujowy i easy mode. juz widzialem placze wow kidsow, ze ich jada w war'ze non stop.

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:27 
 
przyszedlem bo mi sie nudzilo. juz jasniej ci sie zrobilo?

a teraz przeczytaj reszte i sprobuj zrozumiec swoj blad :-)
wedlug ciebie i kilku innych, grajac w gre, ktora sprawia mi jakas frajde powinienem na nia tylko najezdzac zeby byc trendi, dzezi i cool?
w takim badz razie jak rozumiem na forum wow'a wszyscy to fanboje bo nikt nie narzeka tylko wylicza co nowego, zajebistego jest w dodatku?
hrhrhr dobre ;-) polityczne.

gratuluje pompa, masz mnie.
a teraz wklej reszte tematu i do czego odnosila sie ta wypowiedz, ewentualnie na czyj post byla odpowiedzia?
i serio jak nic lepszego nie potrafisz to daruj sobie. bo w twoim przypadku nie widzialem jeszcze sensownego posta o mmo na tym forum :-)

ide dalej meczyc dfo ;-/ baj baj :-)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:39 
 
Mendol napisał(a):
sensownego posta o mmo na tym forum :-)

Sensowne posty zostawiam Tobie ohohoh.
Srsly nuda bylaby na forum bez Ciebie :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 18:42 
 
bylby to calkiem mily komplement gdyby nie to, ze to samo mozna powiedziec o 90% usersow na tym forum. wliczajac ciebie oczywiscie :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 19:54 
 
miales juz isc

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 19:56 
 
a ty miales juz nie pisac o ile sie nie myle :-)


Posty: 7
Dołączył(a): 7.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 20:52 
 
Brawo !!!

Mendol jutro nabije 5000 post i chyba tylko po to pisze.

Jeśli admin zablokuje licznik Mendol-a jego serce też stanie. :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 21:41 
 
Ojciec_dyrektor napisał(a):
Brawo !!!

Mendol jutro nabije 5000 post i chyba tylko po to pisze.

Jeśli admin zablokuje licznik Mendol-a jego serce też stanie. :-?

W sumie to ja tez.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 21:45 
 
A ja mam jeszcze daleko :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 21:52 
 
Eleeist napisał(a):
A ja mam jeszcze daleko :(

Bo sie za slabo starasz :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:04 
 
mednol co ty mozesz wiedziec o WAR content skoro masz 28 lvl :wtf: ? naczytales sie i tyle ;] grajac 2h dziennie od premiery mial bym dawno 40 rank , pewnie palisz ogniska i chodzisz na ryby (rp) , wracjac do tematu w WoW jest wiecej pvp niz w WAR choc WoW to pve gra.
Wiem to mendolku bo nabilem 40 lvl ,i gwarantuje za gracz ktory chce grac w war'a 100% pvp kiedy tylko sie zaloguje poczuje sie rozczarowany , nie mowiac juz o "slamazarnej" mechanice gry

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:09 
 
eheheheh qfc no ok. tylko ty NABILES level 40 w 2 tygodnie i w t4 siedziales sam. zreszta przypuszczam, ze od t3 juz biegales solo.
naczytalem? hm nie od konca, widzialem, czytam codziennie na /as /gu.
mialbys dawno? smiem watpic. ale widzisz mi sie nigdzie nie spieszy.
ah content widzialem w cb kiedy bylo w t4 od zajebania ludzi.
proponuje wiec qfc abys przestal sie wypowiadac na temat gry, w ktorej twoim glownym celem bylo 'nabicie' max levela a potem placz, ze nie masz co robic bo nie ma ludzi.
i nie gwarantuj bo chuja masz pojecie jak to wyglada na innych serwerach, daruj wiec juz sobie te komentarze bo co chwila ktos cie pacyfikuje a ty dalej swoje.
moze dotrze do ciebie w koncu, ze to sa tylko TWOJE doswiadczenia z war'a.
a wiekszosc ma troche inne :-)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:17 
 
no to jest moje zdanie i nikt nie musi sie zgadzac z tym co pisze lol , ale mechanika gry jest slamazarna i uboga w animacje i roznorodnosc skili w porownaniu do WoWa , zgadzasz sie ze mna Mendolq ?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:17 
 
A już się zaczynało robić spokojniej... 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.