mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 12:10 
Cytuj  
Mrynar wiesz jakby tak do jego podpisu
Cytuj:
Przypis o autorze: autor przyznaje się, iż jest Żydem, masonem, cyklistą, oraz Leszkiem Balcerowiczem we własnej osobie...

dodac faszysta to "autor" bylby chodzacym oksymoronem :D

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 18:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Ehh jakbym wyciągnął taką przy babci to by mnie z miejsca wydziedziczyła :o

To już wiem po kim jesteś taki faszysta. :)

E tam, od razu faszysta. Na razie jeno antysemita.

O co wam chodzi z tym graniem na serwerach w USA? Wieksze lagi i nic wiecej. U nas sa germance i france, ale u nich beda japonce i zadufani w sobie koreance :)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 18:25 
Cytuj  
glownie chodzi o to ze nie usmiecha sie wiekszosci czekac prawie pol roku dluzej na wow niz ludzie z US. A co do lagow to nie sadze zeby bylo tak masakrycznie . Hmm a co do japoncow to czy oni czasem nie beda mieli swojego serv ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 18:26 
Cytuj  
Kazdy gra tam gdzie chce, nie?
Nie warto sie przekonywac, bo kazdy wbybierze tak jak sam bedzie chcial.

juz.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 18:47 
Cytuj  
Jakie łącze jest potrzebne do grania?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 18:53 
Cytuj  
Lacze? Pewnie minimum 56k, ale z takim czyms to tylko nerwy sie traci. Zapewne "standardowe" SDI styka (128k).

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 19:11 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
glownie chodzi o to ze nie usmiecha sie wiekszosci czekac prawie pol roku dluzej na wow niz ludzie z US. A co do lagow to nie sadze zeby bylo tak masakrycznie . Hmm a co do japoncow to czy oni czasem nie beda mieli swojego serv ?

Zaczniesz grac na serwerach US, a jak wyjdzie wersja EU to bedziesz musial od nowa tworzyc swojego bohatera, albo dalej ciagnac US. Lagi na pewno beda wieksze, do tego problemy z oplatami. Nie wiem, jak chcesz, ja wole poczekac. Skoro tyle juz wytrzymalem to i kolejnym miesiacom dam rade.
Azjaci beda mieli swoje serwery, ale im tym bardziej sie nie usmiecha czekac (okolo dwoch lat) na finalny WOW. Zobaczysz, ze na serwerach US bedzie mnostwo graczy z Azji, glownie Koreanczykow. Nie wiem czy nie bedzie jakiegos dokladniejszego sprawdzania danych z tej okazji, wiadomo, ze azjaci potrafia wrecz zalac serwery swoim bytem. Przyszlosc pokaze.

Pieszczoch - pewnie masz SDI i nadzieje, ze to styknie... tak jak ja :) Gra na serwerach US na neostradzie jest akuratna, chociaz zdarzaja sie gorsze chwile, tak pisal ktos na wow.battlenet.pl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 19:11 
Cytuj  
115

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 19:31 
Cytuj  
Przeciez premiera US i Korea odbedzie sie tego samego dnia...

A przekonywanie kogokolwiek do wyboru servera mozecie sobie darowac bo to sie mija z celem.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 19:40 
Cytuj  
Cytuj:
Pieszczoch - pewnie masz SDI i nadzieje, ze to styknie... tak jak ja Gra na serwerach US na neostradzie jest akuratna, chociaz zdarzaja sie gorsze chwile, tak pisal ktos na wow.battlenet.pl.


Dokladniej mam neo 768k i jestem szczesliwym sasiadem kolegi co ma chello 1mbit, KTORY zamienia sie niedlugo w 3mbit za taka sama cene(pokazal mi swojego maila od chello rece opadaja). Zasrana telekomuna!

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 20:36 
Cytuj  
Fakt, z ta Korea to sie pomylilem, myslalem, ze cala Azja zostanie pozniej zapylona WOW, ale chodzi tylko o Chiny, z tego co zrozumialem.
Nikogo nie przekonuje, zdziwilem sie tylko, ze jest az tylu chetnych na amerykanski retail. Niech kazdy robi co chce, tylko nie mam ochoty pozniej czytac jak im cos tam nie dziala, cos sie przycina, cos nie doszlo itd.

Pieszczoch - ech, fajnie ci. A Chello byloby idealne gdyby nie limity, slyszalem juz o tym skoku na 3 mbity. Teraz tylko DSL od TP wchodzi w gre, przynajmniej u mnie (troche rymow nie zaszkodzi :>).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 21:14 
Cytuj  
TP SA zwiększa limit z tego co słyszałem
Przepustowość łącza ma znaczenie tylko w jednym - szybkość ściągania patchy. Przy grze 99% główną rolę odgrywa stabilność łącza, 1% przepustowość - potrafi przylecieć duża paczka danych w momencie otwierania np. Auction Housa.
Kod sieciowy SWG generuje ruch rzędu 0.1-0.2kB/s, przy wejściu do miasta skacze na moment do 2-3kB/s, przy otwieraniu terminala handlowego nawet do 10kB/s (na ułamek sekundy).

Ping za ocean mam identyczny jak do UK - około 140ms. Jedyny problem to czas gry - amerykance będą spali jak będziemy grać.


Ostatnio edytowano 8 paź 2004, 21:18 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 21:15 
Cytuj  
Gdybym nie podpisal umowy na caly rok mialbym teraz w TP 5gb ograniczenie. Chello plus jak na mailu napisali bedzie mialo ograniczenie do 50gb.
Podsumujac 3x szybsze 10x wiecej danych + chello nie uzywa niektorych ip ktore sa zbanowane...

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 21:35 
Cytuj  
a jak jest ze stalym IP w chello ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 21:39 
Cytuj  
IP z tego co wiem jest dynamiczne czyli zmienne ale da sie postawic server (poza ftp....chyba).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 21:40 
Cytuj  
Pieszczoch , juz nie narzekaj tak na TP i na NEO , bo wydaje mi sie ze w tej chwili to po za tym hello, czxy jak to sie tam pisze jest to najlepsza ofrta, jesli chodzi o cene, dostepnosc(i to jest bardzoi wazne, gdyz ja mieszkam na peryferiach lodzi i nic innego nie byli mi w stanie zalozyc, poza PAI-Panstwowa Agencja Internetowa, czyli net przez radio - masakra) no i oczywioscie jakosc, bo nigdy nie ma awarii, albo czegos w tym stylu.
A to hallo to nie wiem czy jest takie pewne i popularne i bezpieczne jak stara dobra firma TPSa;],

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 21:53 
Cytuj  
k4czy chello jest w calej europie, jest bezpieczne, popularne i pewne (no poza peryferiami :wink: ).
Rozumiem ze lepszej w twoim wypadku oferty nie ma, ale chello np. w Szwecji za 8mbit placisz 995 koron szweckich, 1 korona wedlug dzisiejszego kursu NBP wynosi 0.4797zl x 995 = 477-478zl, CZYLI to sa grosze poniewaz na laczach 2mbit lub wyzej stawiaja sieci osiedlowe po 200 osob nawet koszac 50zl+ miesiecznie. Jak TP nic nie zrobi zeby byc konkurentem to chello bedzie wtedy najlepszym ISP w polsce.

PS>chello ma wlasne kable nie podlega zadnemu polpakowi czy innym ISP tylko jest w wspolpracy z UPC.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 21:53 
Cytuj  
Hm, wystarczylo zamowic neostrade przed pierwszym wrzesnia, zeby miec te ~640 kbps bez limitow. Zaraz po tej calej aferze limitgate wyczytalem, ze ci klienci, ktorzy podpisali umowe na rok badz na czas nieokreslony (mam na mysli stara opcje 640 kilo) moga ja sobie przedluzac do kiedy tylko chca, problem moze sie pojawic jak wejdzie 22% VAT. Wiadomo, ze TP to szczwane lisy i nie jednym jeszcze zaskocza.
Co z tego, ze Chello i TP podnosza limity, skoro wystarczaja one na okolo 2 tygodnie hardkorowego uzytkowania.

Mark24 - skad te wyliczenia? Z tego co slyszalem to w praktyce nie jest tak rozowo.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 22:05 
Cytuj  
najlepsze jest to ze chello jest juz na wygranej pozycji ;)
Dlatego ze tpsa moze na swoich kablach wyciagnac max 2mb, a chello juz w tym momencie daje 3mb.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 22:05 
Cytuj  
W SWG mozesz sobie włączyć Upload i Download generowany przez kienta na ekran podczas gry :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.