mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 863 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:19 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Ludzie czy wy widzicie co wy piszecie ? To juz nawet smieszne nie jest to tylko gra matko boska jak to czytam to sie kulam ze smiechu, siedzi jeden z drugim i F5 i post po 5 minutach znowu post i F5 hahaha powodzenia.


Po co to czytasz cymbale jeden?
Jestem w tej komfortowej sytuacji, że mam dostęp do konta ale rozumiem tych którzy czekają na bete bo jest na co.

Dlaczego tyle ludzie piszą? z nudów...

Po kiego diabła wogóle tu zaglądasz...

Cytuj:
kulam ze smiechu
przygłup...

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:20 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Dobrze ktoś powiedział to zaczyna być chore. Olejmy Blizzarda i wyłączmy nasze komputery na dzisiaj. Walczmy z nałogiem. Odpalmy kompa dopiero jutro i to i tak po 12. :lol:

jak chcesz mnie tam z tym dobrze a jutro po 12 moze byc juz za pozno! !
wiec
Cytuj:
Dear God......

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:20 
Cytuj  
No to chyba bym zabił kogoś :evil: :evil: :evil:
Do 6 MUSI się pojawić beta :evil:
Założę się że zapisy (przy ograniczonej liczbie kont) skończa się po godzinie góra dwóch.
PS:Myślę że Blizz chciałby wykluczyć europejczyków z betki dlatego da o 5am(naszego czasu of course) mniej więcej beta trwa do 8 i nie ma europejczyków w wowie. :evil:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:24 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Myślę że Blizz chciałby wykluczyć europejczyków z betki dlatego da o 5am(naszego czasu of course) mniej więcej beta trwa do 8 i nie ma europejczyków w wowie. :evil:


dobrze myslisz.. bardzo prawdopodobne ze beta zacznie sie ok 4 - 6 naszego czasu.. i do bety dostana sie tylko ci najbardziej napaleni europejczycy.. czyli np ja :D

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:29 
Cytuj  
No i ja :)
Chyba sobie pójdę spać i wstanę o 3 :D
Ale nie jestem pewien.
Jutro cholera do szkoły z rańca będzie ciężko ale wow ważniejszy :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:31 
Cytuj  
Moze ustalimy system czuwania, jeden czeka, reszta śpi. Po godzinie wstaje następny itd.
A jak u kogoś na warcie pojawi się OB to wysyła sms'a przez neta do 2 osób(które podadzą mu koma), tamte 2 do nastepnych itd.
Dobry pomysł nie? ( i nie mówic, ze nie :P)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:35 
Cytuj  
Buehehe Mooser napalency? Tutaj na tym forum sa ludzie, ktorzy potrafia grac codziennie w tygodniu do 2-4 w nocy i odsypiac tydzien w weekend.

Ja campowalem cala noc, zasnelem na fotelu....i sie obudzilem, wcisnelem F5 i dalej to wiadomo lazienka itd. I dzisiaj pogram jak zwykle w Horizons i bede campowac znowu.

PS.Czy juz mowilem ze jeszcze nie mam klienta? :D (27% od wczoraj)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:36 
Cytuj  
Te Stobek wierszyk w podpisie masz znośny, ale czy naprawdę musiałeś go tak rozstrzelić ? ;)

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:39 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
[...]
PS:Myślę że Blizz chciałby wykluczyć europejczyków z betki dlatego da o 5am(naszego czasu of course) mniej więcej beta trwa do 8 i nie ma europejczyków w wowie. :evil:

Taaaa, a azjaci to rybki czy co? Lepiej boj sie koreancow, a nie europejczykow. Poza tym, jak nam dadza o dziadowskiej godzinie to u nich i tak bedzie w miare dobrze. Dlatego watpie, zeby Blizzard wlasnie tym (utrudnianiem nam zapisow) sie kierowal. Po prostu maja jakies problemy. Ja tam wole "soon" niz niedotrzymana konkretna godzine.

Wracam do Godzilli :>

Pieszczoch - phi, ja nawet nie probowalem sciagac klienta :)


Posty: 29
Dołączył(a): 7.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:39 
Cytuj  
Cytuj:
Moze ustalimy system czuwania, jeden czeka, reszta śpi. Po godzinie wstaje następny itd.
A jak u kogoś na warcie pojawi się OB to wysyła sms'a przez neta do 2 osób(które podadzą mu koma), tamte 2 do nastepnych itd.
Dobry pomysł nie? ( i nie mówic, ze nie )

heh bardzo dobry... ja się moge zapisać na takie cuś... :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:41 
Cytuj  
qrwa F5 mi sie zepsulo. zatarl sie czy co :/


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:43 
Cytuj  
nerf xsiv! jeszcze nie gra a juz 60 level :)


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:44 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
qrwa F5 mi sie zepsulo. zatarl sie czy co :/


ustaw autorefresh co 10s :>

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:45 
Cytuj  
Po co to czytasz cymbale jeden?
Jestem w tej komfortowej sytuacji, że mam dostęp do konta ale rozumiem tych którzy czekają na bete bo jest na co.

Dlaczego tyle ludzie piszą? z nudów...

Po kiego diabła wogóle tu zaglądasz...


Cholera facet czy ja tu kogos obrazam ? Wyjade mi sie ta cala sytuacja dosc dziwna tak jakby po za WoW nie ma innej rozrywki moze jest dobra ale widze ze pisze z ludzmi ktorzy swoje mlode lata spedzaja tylko i wylacznie przy komputerach (bez urazy) zycze powodzenia jak i rowniez chce zaznaczyc aby ta OB po otwarciu nie trwala 3 dni ;)

pozdrawiam

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:48 
Cytuj  
dobra.. ja musze sie na chwile starcic.. wiec mam w zwiasku z tym mala prosbe :P jak siezacznie a ja sie nie zjawie niech ktos mi zalozy konto :D

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:49 
Cytuj  
Kurna ile będzie trwała beta???
Bo jak krócej niż 1mies. to zabjię, rozszarpię!
PS:dopiero teraz kapnełem się, że proxy nie ustawiłem :har:
jak ustawiałem miałem myśl o becie że ludzie się już pozapisywali :o STRACH :-? :( :(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:54 
Cytuj  
Coś mi się wydaje, że przy becie nie będą się wygłupiać ze sprawdzaniem IP tak jak w stress teście, ale zobaczymy.
A OB będzie trwałado 23 listopada.

PS
Gevaar nie trzeba kogoś nazwać cymbałem żeby go obrazić.
Czasami wystarczy się tylko publicznie wyśmiewać z innych ludzi.

PSS
Cytuj:
ale widze ze pisze z ludzmi ktorzy swoje mlode lata spedzaja tylko i wylacznie przy komputerach


Jakie młode lata.. chłopie...
Młode lata to mają moje wnuki...


Ostatnio edytowano 8 lis 2004, 21:58 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:56 
Cytuj  
Trochę krótko :( (15dni)
Ale cóż...
Trzeba sięcieszyć tym co się ma! :)
Heheh ja już mówię jakbym miał konto :)
Ale na 100% je dostanę. (trzeba wierzyć :D)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:59 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Te Stobek wierszyk w podpisie masz znośny, ale czy naprawdę musiałeś go tak rozstrzelić ? ;)


Bo wcześniej miałem go wpisanego do notatnika, i poprsotu skopiowałem, a efektem ubocznym są duuże octępy między linijkami tekstu. W najbliższym czasie zmienie, bo jednak zajmuje trochę miejsca...

Ps. Wkurza mnie te info "The Patch Is Here! ", za każdym razem czytam to od prawej i widzę 'wykrzyknik i Here' i serce bije mi szybciej, po czym orientuje sie, ze to ten durny patch.....

EDIT: albo mi się zdaje, albo chwilowo padła stronka nasza kochana o WoW'ie , co może oznaczać tylko jedno i to w ciągu najbliższej godziny....


Ostatnio edytowano 8 lis 2004, 22:03 przez Stobek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 22:02 
Cytuj  
Nie mow ze wyrzucenie 4 "enterow" zajmie Ci tydzien!


Uwaga - cos sie dzieje:

Status : 502 Bad Gateway

Description : Mal-formed reply from origin server. Please try your request again.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 863 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.