mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:01 
Cytuj  
Tak sobie pomyślałem.
Skoro część ludzi chce grać Hordą a druga część Alliance, to może byśmy się tak rozdzielili na dwa serverki?
Gdyby ktoś kiedyś chciał dla testu, zamienić frakcje, to fajnie byłoby sobie pograć ze znajomymi.

Nie będzie mi specjalnie przeszkadzać, że nie będę się mógł naparzać z rodakami... z tego by zresztą prędzej czy później się flame tu zrobił :]

Temat chyba na czasie skoro część z nas chce się wyposażyć w US wersje. Warto to mieć na uwadze jak będziemy wybierać servery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:06 
Cytuj  
jak pisalem wczesniej, nie wiem czy jest sens zamawiac wersje US, jesli po zamowieniu preordera EU dostajemy wjazd do europejskiej bety. I w becie mozemy sobie poczekac na retail eu :)

Ja w kazdym badz razie rezygnuje z US i odrazu 26 listopada zamawiam preorder EU :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:10 
Cytuj  
tak czy siak w retailu (myslalem tez o tym wczesniej) warto by zrobic tak jak mowi co2. Predzej czy pozniej jedna frakcja sie znudzi, przenoszac sie na serwer gdzie gra caly PL aliance, bedzie latwiej wystartowac i odwrotnie. zreszta z innych wzgledow tez byloby to cvalkiem logiczne


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:10 
Cytuj  
no ale kurna.. dwa pytania

1. Kiedy?
2. Ile razy można zaczynać od początku?

Ad 1. Nie wiem
Ad 2. Dwa razy


p.s.
Przoszę ze mnie nie robić dwutlenku węgla ;)


Ostatnio edytowano 17 lis 2004, 23:11 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:11 
Cytuj  
Ja oczywiscie jestem za. W alliance elf/hunter, w horde undead/warlock ;)

X.

PS. Dwutlenek, kiedy to masz tu:
http://www.blizzard.co.uk/press/041105.shtml

Cytuj:
Beginning on November 26th 2004 , gamers will be able to pre-order World of Warcraft from retail outlets across Europe. In doing so, not only are they guaranteed the option to receive a copy of the final game on the day of launch, but they will also receive a pre-order box containing a special edition CD of selected soundtracks from the game and an authentication key for guaranteed access to the European Final Beta Test.

A ze od poczatku? No to co? Szybko sie leveluje, i mozna sobie w tym czasie potestowac rozne opcje :)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
jak pisalem wczesniej, nie wiem czy jest sens zamawiac wersje US, jesli po zamowieniu preordera EU dostajemy wjazd do europejskiej bety. I w becie mozemy sobie poczekac na retail eu :)
X.


No tak nie do konca otrzymujesz miejsce w final beta czyli jak sadze OB EU 2 tyg przed EU relase czyli 7.02.05
cytat z blizza
"as a personal “Authentication Key” providing guaranteed access in to the European Final Beta Test, once it goes live. "

Dlatego ja wybieram US, ceikawe ilu Was sie zlamie jak 26 okzaze sie ze kupa z EU beta :) dla preorderowcow


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:17 
Cytuj  
Coz, wtedy zajme sie betatestowaniem Matrixa ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 03:18 
Cytuj  
ja czekam na EU , jak sie nie dostane do OB to nic sie takiego nie stanie bo jak narazie i tak "Matrix has me" na tyle ze nie musze w nic innego grac ;)
Po 2 Vampire the Masquarade Bloodlines i HL2 wyszly tak wiec mam co robic :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 03:39 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
ja czekam na EU , jak sie nie dostane do OB to nic sie takiego nie stanie bo jak narazie i tak "Matrix has me" na tyle ze nie musze w nic innego grac ;)
Po 2 Vampire the Masquarade Bloodlines i HL2 wyszly tak wiec mam co robic :)


NA dniach bede mial "Vampire the Masquarade Bloodlines", nie moge sie doczekac....wrezcie jakis dobry rpg (lub conajmniej dobrze sie zapowiada)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 09:03 
Cytuj  
Słowo daje... nie potrafie już grać w single player chćby nie wiem jak był dobry.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 09:17 
Cytuj  
LOL !
Jakbym Marka uslyszal ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 09:47 
Cytuj  
no ja się wyłamałem po kupnie 9800XT (do EQ2) i wywaleniu EQ2 tydzien później chciałem zobaczyć czy ta moja karta to taki syf że gry na niej nie działają i zainstalowałem FAR CRY (bo podobno miał duże wymagania). Ustawiłem prawie na max (AA4, Anizo 4/16, 1024x768 i wszystko very high) i po raz pierwszy od czasów Gothica I przeszedłem grę do końca (ostatnie pół levelu zcheatowałem ;) Generalnie szczena na glebie. Teraz czekam na HL2.
Bloodlines to chyba jest dopiero jakaś beta czy się mylę? Oglądałem screenzorki - robi wrażenie.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 16:39 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
NA dniach bede mial "Vampire the Masquarade Bloodlines", nie moge sie doczekac....wrezcie jakis dobry rpg (lub conajmniej dobrze sie zapowiada)


Ty lepiej wroc do Horizons :evil: :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 16:42 
Cytuj  
Bloodlines wyszly, zadna beta :>

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.