mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 23:03 
Cytuj  
W zasadzie bardziej bedzie cieszyl mnie fakt wygranej niz samo piwo...
ale takie zdobyczne lepiej smakuje.
Dopisz mnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 23:03 
Cytuj  
Xanth,
dzieki za rade ale wygrac mozna zawsze, wierz mi :wink:

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 23:04 
Cytuj  
Postal
Taliesin
Flame
SwenG
Zematis
Scorpion
Stobek
Asmax
Roball
Aenima
Redrum
Dwutlenek
Shadhun
Tomugeen

Zalozyli sie ze mna o piwo, że nie będzie można przenieść postaci z US na EU serwer. Rozstrzygniecie do konca lutego. SwenG jest pewny zwyciestwa, probuje ustalac warunki przelewu. Zematis spokojnie i rozważnie przymyślał wszystko jak pokerowy gracz i również zakłada się o piwo. Scorpion tak pewien ze jest gotow sie zalozyc o skrzynke piwa jednak zaklad stoi o jedo piwo. Stobek zaklada sie wszystko jedno o co bo lubi piwo .... Asmax trzy czwarte chcial ale Tyskie moze byc od biedy tez.... O posypalo sie panowie chcialem tylko przypomniec ze ja nie stawiam piwa tylko sie zakladamy wiec moge tez je od Was wygrac....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 00:44 
Cytuj  
olek napisał(a):
dzieki za rade ale wygrac mozna zawsze, wierz mi :wink:

Sek w tym, ze w tym wypadku nie mozna, wierz mi. Przenoszenie postaci bedzie moze kiedys, napewno nie odrazu. I napewno nie za darmo ;)
Mam nadzieje, ze nie musze pisac, jak zazwyczaj wyglada migracja danych pomiedzy bazami na roznych serwerach, ktore zazwyczaj znajduja sie w roznych miejscach, na roznych maszynach i nie do konca identycznej strukturze? ;)
Badz realista, nie marzycielem ;)

X.

PS. Pomiedzy serwerami jednego wydania jest to szybciej wykonalne, niz pomiedzy calkiem roznymi strukturami. A US od EU "raczej" sie rozni :) Co widac chocby po kompletnym rozdzieleniu uslug ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 25 lis 2004, 00:48 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 00:48 
Cytuj  
tu sie jakis spot mmorpg.pl kroi widze ;p

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 07:59 
Cytuj  
Cytuj:
Sek w tym, ze w tym wypadku nie mozna, wierz mi. Przenoszenie postaci bedzie moze kiedys, napewno nie odrazu. I napewno nie za darmo


Czy darmo,czy nie nie ma znaczenia dla zakładu.

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 08:11 
Cytuj  
znaczenia ma czy przed koncem lutego :P


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 09:14 
Cytuj  
Cytuj:
znaczenia ma czy przed koncem lutego :P


Tak jest koniec lutego musi sie wyjasnic tak czy nie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 09:49 
Cytuj  
W EQ mozna bylo sie przniesc na ang. server ale zdaje sie ze dopiero po roku czasu.
Jak go postawili to zawiesili movelogi z US serv. na UK zeby wlasnie nie zepsuc zabawy newbies przez pojawienie sie lvl 60 nagle.

W EQ movelog z itemami i forsa kosztowal mnie 70 bucksow... (tylko ja robilem movelog z jendego US na inny US server)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 09:53 
Cytuj  
Olek wierze w Ciebie, ale zbieraj te kase na piwko hehe ! :wink:
Ja nie uczestnicze w tym :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 09:58 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mam nadzieje, ze nie musze pisac, jak zazwyczaj wyglada migracja danych pomiedzy bazami na roznych serwerach, ktore zazwyczaj znajduja sie w roznych miejscach, na roznych maszynach i nie do konca identycznej strukturze? ;)


No ja nie wierze w to, ze struktura danych opisujacych gracza bedzie inna na US a inna na EU. Aż takiego burdelu to nie mogą miec :)
Co oczywiscie nie znaczy, ze taka operacja bedzie prosta i beda chcieli ja udostepnic dla graczy.

Muminus

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 10:11 
Cytuj  
Ta promocja "Darmowe piwo dla kazdego kto sie tutaj wpisze" to jeszcze trwa? :)


Jelsi tak to i ja sie zakladam :)

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 10:36 
Cytuj  
Postal
Taliesin
Flame
SwenG
Zematis
Scorpion
Stobek
Asmax
Roball
Aenima
Redrum
Dwutlenek
Shadhun
Tomugeen
Azzie

Zalozyli sie ze mna o piwo, że nie będzie można przenieść postaci z US na EU serwer. Rozstrzygniecie do konca lutego. SwenG jest pewny zwyciestwa, probuje ustalac warunki przelewu. Zematis spokojnie i rozważnie przymyślał wszystko jak pokerowy gracz i również zakłada się o piwo. Scorpion tak pewien ze jest gotow sie zalozyc o skrzynke piwa jednak zaklad stoi o jedo piwo. Stobek zaklada sie wszystko jedno o co bo lubi piwo .... Asmax trzy czwarte chcial ale Tyskie moze byc od biedy tez.... O posypalo sie panowie chcialem tylko przypomniec ze ja nie stawiam piwa tylko sie zakladamy wiec moge tez je od Was wygrac....
Azzie specjalnie dla Ciebie dopisuje Cię do listy.

Panowie jeszcze raz uprzedzam, ze to nie jest darmowa zupa Kuroniówka, tfu chciałem powiedzieć darmowe piwo. Założyliśmy się o to, że jeśli do końca lutego będzie oficjalnie wiadomo, że transfer postaci będzie możliwy z US serwera na EU serwer to wygrywam zakład. Musi to być całkowicie pewna informacja. Wszystko jedno czy za kasę czy nie i na jakich warunkach. Ważne żeby to było możliwe i do zrobienia i jako minimum oficjalne stanowisko Blizzarda było jasno opublikowane do końca lutego. Jeśli Blizzard ogłosi przykładowo do końca lutego, że w kwietniu zaczną być robione pierwsze migracje to wygrałem. Jeśli natomiast bedą to tylko plotki bez oficjalnej informacji od Blizzarda do końca lutego to przegrałem.

Generalnie jeśli ktoś chce się wycofać to może to zrobić do końca dzisiejszej doby :-)

Uważam też że jest potrzebny mi niezależny i niezawisły sędzia cieszący się poważaniem na forum który rozstrzygnie w sposób obiektywny czy wygrałem czy też przegrałem zakład 1 marca 2005 roku. Jeśli ktoś zgłosiłby się na ochotnika na sędziego tego zakładu to byłbym zobowiązany i dozgonnie wdzięczny. :)


Posty: 21
Dołączył(a): 12.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:07 
Cytuj  
może to już było (nie chce mi sie wszystkiego czytać :D ) ale na razie wiadomo tyle że majac wersje uss bedzie mozna grac na serwerach eu (ale czy nowa postacia czy transferek bedzie to nie wiem)

EDIT: tak to jest jak się nie przyczyta całości - oczywiście się pomyliłem :D


Ostatnio edytowano 25 lis 2004, 16:39 przez Solnica, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:09 
Cytuj  
Akurat ten link pozwala jedynie zarejestrowac niewykorzystany US jako preorder EU.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:12 
Cytuj  
Najszybszy preorder z gwarancja bety to wlasnie wersja US. Ludzie czemu wy chcecie kupic EU jak mozna miec US i EU???

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:20 
Cytuj  
No Xanth ale jak Blizzard obiecuje, że po pewnym czasie gracze z Europy na pewno będą mogli grać na US serwerach to imho odwrotnie też to będzie działało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:25 
Cytuj  
Dlatego jestem coraz blizej nacisniecia guzika "order" na cdromshop :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:26 
Cytuj  
Blizzard o ile dobrze rosumiem co oni wypusuja na forach mowi ze po starcie EU zniosa restrykcje dotyczaca serwerow i kazdy bedzie widzial wszystkie serwery.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 12:14 
Cytuj  
olek napisał(a):
Blizzard o ile dobrze rosumiem co oni wypusuja na forach mowi ze po starcie EU zniosa restrykcje dotyczaca serwerow i kazdy bedzie widzial wszystkie serwery.

No wlasnie bedzie mozna zakladac nowe postacie gdzie sie chce ale to nie oznacza iz bedzie mozna przenosic te juz istniejace

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.