mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 20:21 
Cytuj  
ze chwile,tj dzis zrobie 10 lvl wariora ,a poniewaz nie gralem w bete jestem troche do tylu do tych ludzi co poprobowali gry roznymi postaciami
jednym slowem jak warkowi przydzielic talenty-sugestie mile widziane

pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 20:51 
Cytuj  
ja robie damage dealera wiec pakuje w arms i criticale - olewam def itp. bo i tak z wara na tym lvl beznadziejny tank.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 20:58 
Cytuj  
Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.

Improved Charge - 2/2 points
Increases the rage generated by your Charge ability by 6.

Tactical Mastery - 5/5 points
You retain up to 25 of your rage points when you change stances.

Improved Overpower - 2/2 points
Increases the critical strike chance of your Overpower ability by 50%.

Anger Management - 1/1 points
Increases the time required for your Rage to decay while out of combat by 30%.

Two-Handed Weapon Specialization - 5/5 points
Increases the damage you deal with two-handed weapons melee weapons by 5%.



Fury Talents (31 points)

Cruelty - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.

Improved Demoralizing Shout - 5/5 points
Increases the attack power reduction of your Demoralizing Shout by 25%.

Improved Battle Shout - 5/5 points
Increases the Attack Power bonus of your Battle Shout by 25%.

Improved Cleave - 3/3 points
Increases the bonus damage done by your Cleave ability by 60%.

Piercing Howl - 1/1 points
Causes all enemies near the warrior to be dazed for 6 seconds.

Blood Craze - 3/3 points
Allows 15% of your Health regeneration to work during combat for 20 seconds after being the victim of a critical strike.

Enrage - 5/5 points
Gives you a 40% melee damage bonus for 4 swings any time you are the victim of a critical strike.

Improved Slam - 1/5 points
Decreases the casting time of your Slam ability by 0.1 seconds.

Death Wish - 1/1 points
When activated, increases your melee damage by 20% and makes you immune to fear, but lowers your defense against all types of damage by 20%. Lasts 30 seconds.

Flurry - 1/5 points
Increases your attack speed by 10% for your next 3 swings after dealing a critical strike.

Bloodthirst - 1/1 points
Activates after dealing a killing blow. Your next melee weapon attack deals a 100% increased damage.


to moj taki maly buildzik ktory testowalem podczas ob us, oczywiscie nie mowie ze jest on naj ... zreszta sam ustalisz co dla ciebie jest najwazniejsze i tak rozwijaj jak uwazasz

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 21:01 
Cytuj  
Imho powinienes rozdzielic talenty wg. własnego uznania, a nie sugerować się gotowymi formułami z różnych poradników. Wybór talentów zalezy od tego jak grasz, czyli z których umiejetności korzystasz i w jakim stopniu.
Jedyne co moge zasugerować (nie widziałem drzewa talentów warriora), to że raczej (sadzac po drzewach talentu innych klas) nie opłaca sie dązyc do osiągnięcia finalnego talentu w danym drzewie, mimo iż są bardzo ciekawe, to szkoda wydanych na nie zbędnych punktów talentu, szczególnie że ta liczba zazwyczaj przekracza 5.
Eksperymentuj, zawsze za pewną opłata (1g za pierwszym razem, bodajże 10g za drugim i tak do 50g) można zmienic rozkład talentów.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 21:15 
Cytuj  
I jeszcze musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy to ma być postać do solowania, czy raczej zabawy w grupie, jesli do zabawy w party to inwestuj w talenty pozwalające utrzymac agro na jak najwyżsyzm poziomie i umozliwiające szybko je odzyskać, czyli wszystkie talenty zwiekszające dmg i szanse na krytyka powinny mieć priorytet przy rozdzielaniu punktów talentu.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 02:25 
Cytuj  
dzieki za rady,cos z tego wybiore
zastanawiam sie tylko czy grac dwureczna bronia,czy nastawiac sie na 1h+tarcza, jak ktos to testowal to niech sie podzieli spostrzezeniami
na razie bije 2h mace i jakos idzie,ale tarcza podnosi dodatkowo armour

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 12:41 
Cytuj  
2h weapon generuje rage znacznie szybciej niż 1h. Jak dla mnie tylko 2h weapon. 1h warriorów widzę najczęściej w odwrocie.

P.S.
Znaczy spier..lają przed mobem na ich poziomie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 12:56 
Cytuj  
miss rate przy 2h powala.
Nie wiem jak przy innym ustawieniu, ale zaczyna mnie to dosłownie irytować. Przebieg walki zależy od miss rate praktycznie - jak jest niski to wygrywam walkę bez straty HP praktycznie (z mobem na moim lvl) jak jest wysoki to mi zabiera 50%HP. Seria missów 3 pod rząd to prawie standard.

Ale alpha attack w 2h jest zabójczy. Podbiłem critica właśnie na max i jak robię charge to potrafię mobkowi zakosić ze 30% HP pierwszym hitem :)

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:00 
Cytuj  
jak używam dual wielda i mi się bardzo podoba :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 07:38 
Cytuj  
A jakies inne sugesite ludzi ktorzy do high lvl doszli?Tarcza czy bez tarczy, dokladniej jak z tymi taloentami, jakie comba itd. itp. Takze bylbym wdzieczny...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 09:04 
Cytuj  
Weź sobie poeksperymentuj dla zabawy.
Robienie chara wg templatu to przecież żaden fun... chiba...

Reroll talentów kosztuje za pierwszym razem 1g. W okolicach 30 lvlu to żaden wydatek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 09:10 
Cytuj  
warrior do PvP się nie nadaje. Znowu mnie szaman lvl niżej rozwalił.... :(
Jak pomyślę, że mam walczyć face2face z palem który ma praktycznie to samo + healing, nie musi ładować rage to też nie sądzę, żebym miał większe pole do popisu....

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 09:30 
Cytuj  
nie tragizuj :]

Mnie w duelu rozwala shaman 2 lvle niżej.

Co prawda nie mam dużej praktyki w Mage PvP ale mniej więcej już widzę na co stać tą klasę w Duelach. Kiedy dochodzi do face 2 face combat, mag ma mocno ograniczone pole działania.
A duele to praktycznie spotkanie f2f. Chyba że owieczka szybciej, ale z shamanem... interupt i jazda po magu.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 10:20 
Cytuj  
Akurat dobry high-lvl mag rozwala praktycznie każdego w duelach ... .Gorzej jest gdy np. zostanie zaatakowany z zaskoczenia podczas bicia mobów itp. Jeżeli nie zachowa zimnej krwi i szybko nie zadziała , zginie ze względu na niskie hp i ac.

Btw Dwutlenek --Zainwestuj w Improved Arcane Explosion, Improved Counterspell i Presence of Mind jak najszybciej a zobaczysz że maga da się lubić ;)

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 11:34 
Cytuj  
Mark24 skoro lubisz grać wariorem zrób sobie shamana tanka + wspomaganie czaramii. Naprawdę fajnie się nim gram zarówna w robieniu questów jak i pvp. Moge Ci na gg podrzucić fajny filmik, który przedstawia mniej wizerunek takiego shamana.. Naprwdę polecam. Sam nie lubie grać postaciami typu mag, a warior jest jak na razie ciężki w rozwoju, więc wybór padł na tanka shamana z wysokim dmg, b szybkim dps + leczenie + czary z dystansu. Daj znać na gg podeśle Ci filmik.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 11:37 
Cytuj  
shaman moze byc tankiem ale dopiero od 40 lvl :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 11:39 
Cytuj  
ja zaczallem grac warkiem bo myslalem ze jak w daocu jest tankujacym w grupie,ale jak zrobilem lotra to widze ze tez moze spelnic czesciowo zadanie warka tylko szybciej kiluje wiec jestem w kropce czym grac
znajac zycie za jakis czas pewnie bliz wezmie warkowi doda a lotrzykowi odejmie i wtedy jest radosc albo bol zalezy jaka ma sie postac
teraz jak ma sie niskie lewele to jeszcze latwo zrezygnowac zjakiejs postaci i zrobic nowa ,potem na high lvl troche zal
pozdrowienia

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 11:42 
Cytuj  
Kolejny shaman ? Nie za dużo? ;) Oj coś mi się wydaje że shaman jest pierwszy w kolejce po nerfy .

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 11:42 
Cytuj  
zgadza się sweng, ale potem jest naprwdę dobrą postacią walczącą w zwarciu- sam się dziwiłem :)

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 11:44 
Cytuj  
Zobacz ilu jest huntrów :) grałbym wariorem, ale jest praktycznie nie grywalny, więc trzeba zrobić tanka shamana. Chyba, że jest jakaś inna klasa w stylu wariora.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.