mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 505 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 14:47 
Cytuj  
Osoby z EU Cb mają zagwarantowany wstęp do Final Bety .Z tego co wiem to nie będzie nawet wipe pomiędzy Closed Eu Beta a Final Beta.

Najprawdopodobniej jednak będzie wipe między Final Beta a Eu Retail.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 14:51 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nie maja zagwarantowanych kont w retail EU. A ty chcesz oddac pelnoprawne konto, w zamian za 2 miesiace grania w obie bety? Coz, juz pisalem, ja tam truskawki cukrem posypuje...

X.

PS. Oczywiscie zdajesz sobie sprawe, ze po zakonczeniu bety EU bedziesz musial KUPIC retail EU, zeby dalej grac? I wiesz tez o tym, ze postac ktora zrobisz w becie, jak i cale konto z bety bedzie calkowicie usuniete?


No do pierwszej czesic, ja sie pytalem czy maja zagwarantowane miejsce w OP! a nie w retailu.
No konto chce oddac = odsprzedac za tyle ile kupilem w zamian za gre w obie bety. Zgadza sie.
Co do truskawek, hehe jak sobie ten dowcip przypomnialem to mi sie weselej zrobilo ;>
No wiem, ze bede musial kupic EU retail -> z tym problemu akurat nie ma, mam kumpla i w US i w UK zalatwailem juz troche egzemplarzy to znow naduzyje grzecznosci.
Co do usuwania... co sie nie robi, zeby grac ze starymi druhami. Lojalnosc ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 14:52 
Cytuj  
Razorback6(3) napisał(a):
Najprawdopodobniej będzie jednak wipe między Final Beta a Eu Retail.

Najprawdopodobniej? Co ty nie powiesz? Przeciez hamburgery zjedliby zywcem Blizza za brak wipe :)

X.

PS. Co oczywiscie nic nie zmienia w tym, ze po wyjsciu retaila uczestnik bety bedzie musial kupic gre. Nadal wiec nie rozumiem checi oddania kupionej gry za bete, a potem ponownego kupowania.

PS2. To pisz wyraznie, ze chcesz sprzedac, a nie ZAMIENIC :)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 15:11 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Co do truskawek, hehe jak sobie ten dowcip przypomnialem to mi sie weselej zrobilo ;>


Co za dowcip? Bo nie kojarzę?

Muminus

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 15:17 
Cytuj  
A wariat meczyl ogrodnika co robi? A ogrodnik wreszcie odpowiedzial, ze sypie truskawki nawozem na co wariat: aha, no ja jestem wariatem niby, ale ja posypuje truskawki cukrem ;>
Stary dowcip juz dokladnie nie pamietam, ale jak go zczialem to sie usmiechnalem bo kiedys z niego polewalem.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 15:25 
Cytuj  
Skasowalem pytanie o wipe, bo wstyd :]


Ostatnio edytowano 1 gru 2004, 15:31 przez astutus, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 15:28 
Cytuj  
wipe = resetowanie swiata (postaci, rzeczy etc)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 15:38 
Cytuj  
Muminus napisał(a):
Co za dowcip? Bo nie kojarzę?

Rzecz się dzieje w domu wariatów. Jeden z pacjentów wygląda za
okno i widzi ogrodnika szalejącego po ogrodzie. Pyta się:
- Co robisz?
- Posypuje truskawki nawozem. Żeby lepiej rosły.
Kolejnego dnia to samo, następnego znowu. Po kilku dniach
odpowiadania na to samo pytanie ogrodnik jest na maksa wnerwiony.
Wariat wychyla się z okna:
- Co robisz?
- Posypuje truskawki gównem - wrzeszczy ogrodnik.
- Dziwne - odpowiada wariat - ja posypuje truskawki cukrem, ale
podobno to ja jestem pierdolniety.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 16:12 
Cytuj  
Please complete the following form to guarantee your access to the game when it launches in Europe in early 2005. In the meantime we will be delighted to welcome you to the European Final Beta Test, which will start shortly.


Moze ja slabo znam angielski ale tu jest dosc jasno napisane ze wypelnienie tego formularza pozwoli na granie w final bete w miedzyczasie - oczekujac na retaila do ktorego bedziesz mial zagwarantowany dostęp.


Correct me if I'm wrong :>

Nie siej fermentu Xanth :D


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 16:49 
Cytuj  
senti napisał(a):
Nie siej fermentu Xanth

Jakiego fermentu? Czy gdzies napisalem, ze rejestrujac NIEUZYWANY key US nie bedzie dostepu do final bety? Czy moze napisalem, ze udzial w CLOSED BETA nie gwarantuje gry w retailu EU? Czujesz roznice pomiedzy preorder beta kitem, a closed beta? :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 17:06 
Cytuj  
Ok juz wiem co co chodzilo . wyrwane z kontekstu zdanie zle zinterpretowalem .

Peace and love :>


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...


Posty: 22
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 14:11 
Cytuj  
Wczoraj dostalem maila od kolesia z GAME mniejwiecej takiej tresci

Cytuj:
I just thought it important to set your mind at rest and to save you spending your time contacting us - if you are receiving this e-mail, the Beta Key CD which you need to get started will be with you as soon as we can get it there.


No to im napisalem czy aby napewno dostane ten beta kit jezeli jestem z Polski. Dostalem odpowiedz, ze przepraszaja mnie za pomylke ale nie przesla mi tego bo to tylko dla rezydentow UK :cry:

No ale nie dlugo pozniej ku mojej niesamowitej radosci dostalem maila

Cytuj:
Dear Karol,

Please ignore my earlier email.

Apparently in this incidence we will be sending the beta key out to you
in Poland as a measure of goodwill. I hope you receive it ok!


I teraz wygladam tak :D Jupiiii

Tylko mi sie udalo czy jeszce nad kims sie ulitowali??
Pozdro


Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 14:19 
Cytuj  
lol !

No co za kolesie normalnie (albo raczej babki)
Najpierw pisza ze wysla, pozniej ze nie, pozniej ze tak, pozniej ze jednak nie, a jak juz ludzie pokasowali zamowienia to pisza ze wysla, pozniej ze jednak do Polski to nie, pozniej ze jednak sie zastanowili i ze wysla:)
No po prostu lol..

Ale ciesze sie ze dostaniesz CD Keya :) Moj moze dojdzie za jakies dwa tygodnie z Finlandii

Pozdr.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 14:30 
Cytuj  
Z tymi beta kitami to sa jaja najwieksze. Kumpel w Uk kupowal dla kolegow pare wersji, no i motyw taki, ze przyszedl, dal zaliczke jako preorder chyba 3 funty i oni mu dali beta kity. To w sumie mozna te beta kity kupic jako oddzielny produkt za 3 funty :P Bo chyba nikt go nie zmusi do kupna finalnej wersji jak juz bedzie w sklepach (jak nie kupi to straci zaliczke, a za zaliczke juz dostal keye do bety :])


Posty: 22
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 14:36 
Cytuj  
Dokladnie 3 razy mi pisali ze dostane bata kit i 2 razy ze nie dostane :lol:

Najpierw ludzie zakupili u nich i widzilei juz $$ a potem wiekszosc pokasowala zamowienia jak sie okazalo ze nie bedzie bata kitow. Moze pomysleli ze tez moge zrezygnowac wiec "w ramach wyjatku" wysla mi do Polski :lol:

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 14:40 
Cytuj  
To ja k**** nic nie rozumiem. Ja dostalem od nich maila, ze mi canceluja zamowienie na WoW EU - nie tylko ze mi nie wysla beta kita, ale w W OGOLE nie wysylaja WoW gdziekolwiek poza UK !

Muminus

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 14:43 
Cytuj  
a jednak :(
zmniejszyliśmy liczebność naszego kontyngentu w Iraku i USA nałożył na nas embargo...!!!

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:38 
Cytuj  
a wlasnie, jest sposob na zarejestrowanie sie na wow'ie bez karty kredytowej, ktos wie juz jak :P? Bo ja wiem :>


Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:40 
Cytuj  
astutus to mow szybko bo juz spac ide:)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 23:41 
Cytuj  
astutus napisał(a):
a wlasnie, jest sposob na zarejestrowanie sie na wow'ie bez karty kredytowej, ktos wie juz jak :P? Bo ja wiem :>



tego typu posty przypominaja mi kawal o glupku ktory wiedzial co sie zepsulo jak kierowca PKS-u poszedl naprawiac urwane kolo .

a ja wiem co sie zepsulo - ja wiem ja !! ja !! ..... autobus .......


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 505 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.