mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 13:51 
Cytuj  
Powoli zbliża się EU FB, czas już poczynić pierwsze przygotowania do niej, tak aby od razu móc zacząć grać/testować.
A więc zaczynamy:
Klient:
- jesli będzie można grać na kliencie z US OB, to dla tych którzy jeszcze nie mają leży on na ftp Lukisa
- jeśli nie będzie można grać na kliencie z US OB, to czy mógłby ktoś z EU CB wrzucić na ftp klienta, albo udostępnić downloadera
Realmy:
Jak tylko będzie o nich coś wiadomo trzeba ustalić na którym realmie gra horda, a na którym przymierze i sie tego trzymac, żeby uniknąć niepotrzebnych kłutni wywołanych grą hordy i przymierza na jednym realmie.
Współpraca:
Imho zamiast zbierać kase na mounty, czy inne bajery powinniśmy sobie wzajemnie i bezpłatnie (na trening zawsze się znajdzie kasa z PvE i questów, a żerować na rodakach i to jeszcze na becie - wstyd) pomagać, najlepiej by było gdyby dla każdej z frakcji znalazla sie przynajmniej jedna osoba (im więcej tym lepiej) z każdej profesji oraz jak najwięcej osób z herbalism/minig/skinning.
Jako, że zamierzam na becie zobaczyć jak wygląda leatherworking(+skinning) deklaruje się zaopatrzyć (w miarę możliwości) w swoje wyroby grających po stronie przymierza.
Wiem, że to tylko FB, ale lepiej żeby i na niej grało się miło i przyjemnie.
Wpisujcie tu swoje sugestie, propozycje i deklaracje

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 13:58 
Cytuj  
Spokojnie....

To tylko beta. Postacie zostanowa skasowane. Proponuje wykorzystac ten czas aby ostatecznie przetestowac gre. Jest to dobry okres,zeby w WoWa pograli Ci, ktorzy nie grali w OB US,zeby podjac decyzje apropo kupna gry. Ci,ktorzy wiedza,ze beda grali juz od pierwszego dnia retaila niech postestuja rasy i klasy postaci - wybiora cos dla siebie i dowiedza sie o tej postaci jak najwiecej,zeby pozniej milej gralo sie po retailu i zeby ominely ich koszta zwiazane z resetowaniem talentow. Potestujcie skille/talenty. Nie widze sensu wbijania mozliwie najwiekszego lvlu w tak krotkim czasie,tylko po to, zeby pozniej tak ciezko wypracowana postac stracic...

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 15:29 
Cytuj  
Coż za głęboka wypowiedź entymemantyczna Roball :D
Może lepiej nie mówić nic jak się nie ma nic do powiedzenia ?

^O.o^


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 18:00 
Cytuj  
Ja jestem ciekawy tylko czy bdzie mozna jakims przekretem przeskoczyc z US na EU zaraz po retailu..... pewnie nie, bo bedzie trzeba zalozyc konto na wow-europe.com i wtedy sie wypluje ze cdkey wrong albo ze jest sie juz zarejestrowanym na us. Sama zmiana w pliku realms wiec pewnie nic nie da... bedzie trzeba czekac na retail w azji, by moc swobodnie zmieniac realmy.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 19:14 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Może lepiej nie mówić nic jak się nie ma nic do powiedzenia ?

To po co sie tutaj ciagle udzielasz?


Między innymi właśńie poto :D


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 21:07 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Proponuje wykorzystac ten czas aby ostatecznie przetestowac gre.

O wiele łatwiej jest testować gre, czy raczej konkretne bulidy, strategie, itp., jesli masz odpowiedni ekwipunek. Jeśli dojdzie do takiej współpracy między graczami o jakiej mówiłem napewno większość/wszyscy na niej skorzystają. Mi w zasadzie bez różnicy czy sprzedam wyroby vendorowi i kupie za tą kase potrzebne mi rzeczy, czy też sie z kimś wymienie, poprostu pomyślałem że tak będize przyjemniej i pozwoli się zintegrować polskim graczom.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.