mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 23:11 
Cytuj  
ja juz tez wolal bym miec lvl 60


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2004, 23:14 
Cytuj  
ale dlaczego?nie inspiruje Cie dorzenie do 60 lvl?Wiem ze po 60 lvl jest zupelnie ina zabawa ale zrobienie go w ciagu 2 tyg jest dla mnie zupelnie chore, ja moge grac pol roq i go nie zrobic i mnie to nie interesuje ,liczy sie tylko i wylacznie dobra zabawa i komitywa......wedlug mnie.....

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 00:05 
Cytuj  
60 lvl w 11 dni ? Może poprostu stary sprawdzony sposób - 2 - 3 graczy którzy grają na tym koncie 24/7 i tyle :-) No chyba ze to jedna osoba cierpiaca na bezsenność, chociaż mówią że po tygodniu niespania można zapaść w chorobe psychiczną...


Ostatnio edytowano 5 gru 2004, 00:11 przez R-snoOz, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 22
Dołączył(a): 10.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 11:13 
Cytuj  
Śmieszny post "eksperta" z forum GOL:
Takie będzie właśnie polskie community na EU serwerach.

de_struktor
Cytuj:
Co do raidu na onyxie,widzialem 2 nagrania video i stweirdzam ze bylo bo kiepsko wykonane,sprowadzalo sie do tego ze ktos byl tankiem a czarodzieje walili z daleka.IMHO bylo to slabo wykonane,nie widzialem tam chociazby jednego inzyniera,ktory swoimi umiejetnsociami bardzo duzo by pomogl,nie mowiac o inncyh postaciach.

Co do szybkolewelowych postaci to taka postac jest do bani,zapewne nikt niebawil sie nia w szkolenie w profesjach,czyli bieda totalna,no chybaze maja wszystkie profesje na maxa to chyle czola jak ktos w 7 dni tego doknal.tylkoze trzeba jeszcze umiec rzeczy uzywac,a z tego co widze to malo ludzi ma duzego skila,glownie liczy sie frag i dmg.

Osoba robiaca postac w 10 dni(60lev) dla mnie jest chorym czlowiekiem i powinien sie leczyc.Powinna tez wyjsc czasem na swieze powietrze i zobaczyc jak wyglada swiat.

Ja na serwerze pvp sie nie boje majac 30 lev zadnej postaci 60 lev,a czemu?Bo robie z niego owieczke,odbiegam,ogniem dupe przypiekam i znowu owieczka,ciekawe komu sie znudzi,jak ma gosc kumpla to 1 owieczka,drugiego zajme potworkiem(dzieki mind contorl)nastepnie skilem zatrzymam go w miejscu a jak uznam za stosowne to uciekne portalem do miasta i tyle mnie widzieli.Nalezy pamietac ze w WoWa gra duzo ludzi poslugujac sie damagem a skila maja zerowego,to samo co w diablo2.Sorka zabijalem 7 osob na raz i jakos w tym problemu nie widzialem,bo liczy sie skill a nie dmg,dopiero pozniej jak sie pokazaly lamerskie itemy typu buriza ringi amu occy itp smiecie,nie mowiac o lukach 1k dmg dla amek,ale to przeszlosc.Nawet na taka amke jest sposob druidem i w tym sek,trzeba oceniac swoje mozliwosci w stosunku do czyichs,jak magiem zobacze np warriora na 60 ktory mnie atakuje to zamienie go w owce i se przy nim zatancze,pare lolow napisze i sobie pojde,a jak za mna gosc bedzie szedl to znowu go w owce,jakiegos potworka mindem rzuce na niego,pozniej tele i niech mnie gania.
Nie przejmujcie sie,na kazdego mozna znalezc sposob,trzeba tylko umiec wykorzystywac w grze itemki i skile.(no poza lamami z hakami,na tych nie ma sposobu).

Co do serwerow to polecam pve,czyli rajdy beda pvp mozna w kazdej chwili,zaznacza sie ikonke przeciwnika,wybiera z menu duel(team,inspect itp) a przeciwnik jak kliknie ok to walczymy a jak nie to nie walczymy,wtedy mozemy sie z nieg smiac i czikenem sie bawic.

Ja czystego pvp nie lubie,bo jakis mongol w kopalni jak bede kilofem pukal mnie zabije,albo bedzie caly czas upierdliwie atakowal itp,utrudnial zycie bo mu sie nudzi,glownie tak sie palanci zachowuja,dlategochce teg uniknac i wybieram pve(duelowac sie mozna,rajdy na horde tez beda).

Co do gildii itp.,ja nie mialem problemu na cl czy ob znalezc gildie,po prostu wjak widzialem ze ktos walczy z mobem i mogl przegrac a to widzialem to pomagalem,ludzie dziekowali,wyrabialem sobie dobre imie i pozniej dzieki temu ze paru osobom urtowalem tylek moglem byc jesli chcialem w kazdej dobrej gildii.Jelsi ktos na serwerze pvp bedzie atakowal swoich,duelowal sie z nizszymi levelami to bedzie mial tak niska popularnosc ze po jakims czasie kto go zobaczy to go bedzie zabijal i sie taki gosc psychicznie zalamie,bo nikt go do teamu nie wezmie,do raidu czy gildii.Dlatego moim zdaniem lepiej jest pomagac niz szkodzic,a duele walczyc z rownymi lub lepszymi przeciwnikami,wtedy na pewno beda o nas czesciej mowic lepiej niz gorzej,a i na pewno z chcecia zabiora na raida itp


http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=3063375&N=1
:oops: :lol: :oops:


_________________
OnanoPork


Ostatnio edytowano 5 gru 2004, 11:58 przez ConanOnan, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 11:19 
Cytuj  
Hm...ten gosc ma chyba nierowno pod kopula, przeciez jak wpadnie na niego warek 60 lvl a on bedzie mial 30 to nawet nie zdazy czaru rzucic i juz bedzie lezal.Wogole podejscie tego kolegi strasznie mnie bawi.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 11:25 
Cytuj  
lol odkąd to mag może rzucać Mind Control ? :wtf:
Już nie mówiąc o tym że lvl 60 resistnąłby większość zaklęć maga lvl 30.
:har:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 11:49 
Cytuj  
Wiekszość ? LOL na 60 lv resistnoł by wszystkie, to jest 30lv różnicy. Jezus skąd sie tacy ludzie biorą. 90% tam napisanych informacji ma prawie zerowe pokrycie w rzeczywistosci, mam dziwne wrażenie że ta osoba nawet nie grała w WoW albo właczyła na 1min i to wszystko....


I te słownictwo... boże wszechmogący ratuj.... :roll:


Posty: 22
Dołączył(a): 10.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 12:03 
Cytuj  
Ale najważniejsze że zabijał 7 osób naraz w Diablo 2 ....

L33T :>

:oops:


_________________
OnanoPork

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 12:11 
Cytuj  
Ja na serwerze pvp sie nie boje majac 30 lev zadnej postaci 60 lev,a czemu?Bo robie z niego owieczke,odbiegam,ogniem dupe przypiekam i znowu owieczka

Druida w polimorfi moze w dupe pocałować tą owieczką :] , w dodatku
w sheep form ma się zwiękrzony regen i dps wtedy się bardzo liczy ...

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 12:12 
Cytuj  
kurde , rzeczywiscie fajne aparaty sa na GOL-u :].

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 12:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Ja na serwerze pvp sie nie boje majac 30 lev zadnej postaci 60 lev,a czemu?Bo robie z niego owieczke,odbiegam,ogniem dupe przypiekam i znowu owieczka

Druida w polimorfi moze w dupe pocałować tą owieczką :] , w dodatku
w sheep form ma się zwiękrzony regen i dps wtedy się bardzo liczy ...


Hehe zeby tylko o polimorfie chodizło :P Mag ma zeza jak nic gdy mobki są 3 lv wyzsze od niego to samo sie tyczy graczy... :wink:


Posty: 6
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:08 
Cytuj  
"kurde , rzeczywiscie fajne aparaty sa na GOL-u"

Sorry Buba a kim Ty jestes? :) To, ze de_struktor udaje tam mastaha i , ze wie wszystko o MMO i w szczegolnosci o WOWie to juz nie jest wina reszty. Tam sa poczciwi ludzie, ktory na serio maja kawalek wiedzy o World of Warcraft. Moze jakos uzasadnij swoja wypowiedz, a nie jak jakis dres gadasz zeby gadac ;) (oczywiscie nie obrazajac Ciebie!!)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:16 
Cytuj  
Tam sa poczciwi ludzie, ktory na serio maja kawalek wiedzy o World of Warcraft

Widac ten kawalek wiedzy wyzej...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:18 
Cytuj  
Cytuj:
Takie będzie właśnie polskie community na EU serwerach.


Cytuj:
kurde , rzeczywiscie fajne aparaty sa na GOL-u


Tylko pogratulować łatwości wyciągania wniosków po jednym poście popełnionym przez jakiegoś pana z małym siusiakiem.

Równie dużo przykladów na debilizm znarazło by sie na tym forum.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:21 
Cytuj  
Wrzucanie wszystkich do jednego worka i obrazanie to norma na tym forum:)


Posty: 6
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:25 
Cytuj  
Napisalem:
"To, ze de_struktor udaje tam mastaha i , ze wie wszystko o MMO i w szczegolnosci o WOWie to juz nie jest wina reszty. Tam sa poczciwi ludzie, ktory na serio maja kawalek wiedzy o World of Warcraft. "
A nie tylko:
"Tam sa poczciwi ludzie, ktory na serio maja kawalek wiedzy o World of Warcraft."

Aenima, z czytaniem ze zrozumieniem nienajlepiej co? :( Wlasnie was uswiadamiam, zebyscie nie patrzyli na ekipe z GOLa przez pryzmat jednego de_struktora.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:29 
Cytuj  
Cytuj:
Równie dużo przykladów na debilizm znarazło by sie na tym forum.


Podaj przykład a nie rzucaj mięsem :wink:


Posty: 6
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:31 
Cytuj  
Nie chce byc przykry i nie chce nikomu ublizac bo nikogo stad nie znam :) ale tak na pierwszy rzut oka to np.

Buba_jw :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:34 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Cytuj:
Równie dużo przykladów na debilizm znarazło by sie na tym forum.


Podaj przykład a nie rzucaj mięsem :wink:


Nie widziales na tym forum nigdy zadnego glupiego posta?:) Podabalo by ci sie jakby ktos wkleil go na innym forum z komentarzem typu "lol na tym mmorpg.pl siedza sami idioci":)?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 13:38 
Cytuj  
Nigdy nie było takiego głópiego co by nie był natychmiast wyśmiany :wink: A przynajmniej nie widziałem idiotycznych postów od starych bywalców mmorpg, przynajmniej nie do tego stopnia :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.