mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 14:11 
Cytuj  
bo tam siedzi kupa dzieciaków z soulcatcherem na czele. A wiadomo w kupie siła, sensowne posty można policzyć na palcach jednej ręki.

Najgorzej, że pewne osobniki w dalszym ciągu popierają Soulcatchera w jego upartym twierdzeniu że EQ2 jest lepsze, a olewają wszelkie sondaże i recenzje w prasie gdzie WoW rozkłada EQ2 na łopatki. Nie widzę natomiast tego, że w sklepie GOL-a jest w sprzedaży EQ2, a WoW-a na 99.9999% nie będzie. Wciskanie ludziom ciemnoty, stwarzanie sztucznego popytu, lansowanie produktu sprzedawanego na własnej stronce. Zwykła komercha w najgorszym wydaniu.


Posty: 22
Dołączył(a): 10.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 14:23 
Cytuj  
Kolejny post geniusza z Diablo :

Cytuj:
Moge i wprowadzac w obled ale np warriorem na 30 lev gdyby mnie mag gonil to bym zazywal te mikstury co daja absorba od ognia,colda itd(tylko trzeba je miec)warriorem az tyle nie gralem by dokladnie kazdy skill jego znac,na razie rozpracowuje maga inzyniera pozniej sie pomysli nad innymi postaciami.To co mnie w warriorze wkurza to te "MISS",to jest tragiczne.

Co do Onyxi to jak te 2 filmiki pokazuja oni wiecej uwagi poswiecaja na ogladaniu niz na graniu,bo ogniem to akurat Onyxia moglaby im narobic gdyby mieli dobrego alhemika i troche mikstur z absorbem fire.Wtedy by tak od fireballi nie padali,dodam tez ze na pewno nie mieli enchantera ktory by im w stufie pododawal np resy,bo jako woj czy pal bym bral to wlasnie niz dodatkow zycie czy str.

Z grami diablopodobnymi wlasnie cale granie opiera sie na paru buildach i jakies nowosci sa przyjmowane ze smiechem,tylko gorzej jak od tych nowosci sie ginie.

Nigdy nie mowilem ze na Onyxie poszedlbym na 30lev bo tam nieda sie dojsc na 30lev.

A jak ja sobie walke z Onyxia wyobrazam?Na pewno tak ze okolo 20 moze nawet 30 Warriorow w nia nawala 2 recznymi toporami ze skilem tym co zmniejsza obrone,czyli po 1,by trafiali,po 2 ekipa dookola by ich leczyla,magowie wspomagali atak itd.Na duzego bosa trzeba uzyc powera bo widac co ten smok robi jak sie z nim bawia.Jeden czy 2 tankow z tarczami blokami itp,defence stance itp i odbieraja ciosy,reszta leczy,rzuca dmg absorb itd,pozostali warriorzy nawalaja ile wlezie,bo oni dmg na siebie nie biora.Reszta ekipy ich leczy i wspomaga z daleka.To co widzialem na tych 2 filmkach to 5 walczy a reszta oglada.Ja jesli tam pojde to oczywiscie na 60 lev i wczesniej bede sie staral z gildia omowic taktyke,by nie poszlo tak 30 szamanow,warrior i paru magow.

BrachSon--> jak to mozliwe ze sam biegasz warriorem w takich miejscach ze napotykasz 60lev taurenow?Sam biegasz na raidy,bo to stwierdzenie wydaje mi sie zabawne ze "co zrobisz jak na 30 lev trafisz na kogos na 60".Na podstawie maga tylko pokazalem jakie sa mozliwosci obrony(jesli kiedys sie tak zdazy ze sie spotka kogos silnego),a na 30 lev nie wiem,moze bym go tym gnomish bajerem od NEtu zatrzymal,nie znam dokladnie funkcji 90% itemow i nie spodziewaj sie ze ktos powie co jak dziala i co jak robic,bo w ta gre trzeba pogracpare miesiecy by poznac co kazdy item i w jakiej sytuacji daje.przykladowo diablo 1.09 buriza byla dobra do pvm,albo do pvp sie nie nadawala(chybaze z lamkami),tak moze byc i w WoWie,ze 1 item moze odmienic sytuacje.I chce jeszcze raz podkreslic,ze my nie znamy masy itemow,skili itd,i nie mozna tak od zaraz powiedziec ze zrobie tak,bo ja nie wiem jak zrobie,ja dopiero zaczne w ta gre grac jak retail sie pokze,a to co pisze teraz to sa tylko przyklady postaci,skili,itemkow z bety,w ktora gram raczej malo,bo juz mi sie odechcialo grac z mysla ze zaraz zbedzie wipe.


Ciekawe ... gośc pewnie nawet nie grał w OB a już tworzy strategie jak pokonać Onyxie i mówi ludziom jak mają grać :)


Cytuj:
moze bym go tym gnomish bajerem od NEtu zatrzymał


?

:oops:


_________________
OnanoPork

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 14:37 
Cytuj  
Panowie, przypominam o zasadach postowania.

Zamkne topic i wyciagne konsekwencje, jesli uczestnicy rozmowy nie beda potrafili zachowac podstawowych zasad wymiany zdan oraz zachowania.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...


Posty: 6
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 14:38 
Cytuj  
Czesc Mark, to ja Sir klesk :)

"bo tam siedzi kupa dzieciaków z soulcatcherem na czele. A wiadomo w kupie siła, sensowne posty można policzyć na palcach jednej ręki."

1. Bo tam siedzi kupa dzieciakow z Soulem na czele... mowisz o forum ogolnie czy o samym watku o WOWie?
2. Sesnsowne posty mozna policzyc na palcach jednej reki. Hm... Mark sam popatrz co napisales. Nie wierze, ze tak myslisz.

Rozumiem, ze nie lubisz Soula... ale chyba nie zabronisz mu wolec EQ od WOWa... tak samo innym ludziom, ktorzy tak mysla.

"a olewają wszelkie sondaże i recenzje w prasie gdzie WoW rozkłada EQ2 na łopatki."

Soul nie jest wcale taki glupi :) Poprostu musisz zrozumiec to, ze on jest "zaslepiony" EQ 2 tak jak my WOWem.

Masz racje, w necie widac, ze WOW rozklada EQ pod kazdym wzgledem na lopatki, ale to i tak nie zabrania Soulowi i innym wolec EQ.


Posty: 6
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 14:47 
Cytuj  
ConanOnan -->
Zanim zaczniesz rzucac miesem moze byc troche poczytal?! Koles mial konto w OB i ma konto w Close Becie :har:

"a już tworzy strategie jak pokonać Onyxie i mówi ludziom jak mają grać "

Pokaz mi fragment, w ktorym zwraca sie do grajacych i kaze im stosowac swoja taktyke na smoka? Niech tworzy taktyki... zabronisz mu probowac?


Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 14:51 
Cytuj  
Saz napisał(a):
ConanOnan -->
Zanim zaczniesz rzucac miesem moze byc troche poczytal?! Koles mial konto w OB i ma konto w Close Becie :har:

"a już tworzy strategie jak pokonać Onyxie i mówi ludziom jak mają grać "

Pokaz mi fragment, w ktorym zwraca sie do grajacych i kaze im stosowac swoja taktyke na smoka? Niech tworzy taktyki... zabronisz mu probowac?


no cóż, żeby móc tworzyć takty na cokolwiek, musiałby napisać z 500 postów na tym forum, bo jak wiadomo tylko to daje niezbedne przygotowanie:PP

a tak serio mówiąc, diablo kiddies byli, są i będą, i bedą tworzyć community zarówno w eu jak i w na...


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 15:03 
Cytuj  
Gość który to wypisywał to totalny pajac i nie ma co go bronić 30 róznicy to taka przepaść w WoWie, że można w czasie walki z takim gościem pójść do kibla zrobić kupę, umyć ręce, zrobić kanapki, wrócić zaśmiać się i odejść bo HP może z 5% ubędzie. Nie ma co takich postów nawet komentować, tylko mi dziwi, że wszyscy to tam czytają z zapartym tchem...
tak samo raid na Onyxie - tu mają szanse zorganizowane dobrze wybalansowane grupy raidowe porządnie zaopatrzone w sprzęt i posiadające jakiś plan czy taktykę. To nie jest hack&slash, że robisz jakąś inzynierską zabawkę i ona tego smoka pokonuje solo.
Hack&slash tam się w 99% przypadków walczy solo. W mmorpgach nie ma ani jednego bossa raidowego którego dałoby się pokonać solo, lub w kiepskim party lub z kiepską taktyką lub z ludźmi którzy się nie słuchają i nie wiedzą co robić ani jaka jest ich rola w party.


Posty: 25
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 15:12 
Cytuj  
ConanOnan napisał(a):
Cytuj:
moze bym go tym gnomish bajerem od NEtu zatrzymał

?
:oops:

zapewne mial na mysli Net-o-matic Projector. nie flamujcie w moim temacie :D

swoja droga poswiecilem troche czasu i przeczytalem caly oryginalny thread o pierwszym L60 z forum WoW. smieszna jest cala ta zazdrosc, obelgi typu 'get a life, get a job, get laid' etc. to jak niektorzy nie moga przetrawic ze ktos chce/moze zrobic 60 w tydzien, obrzucaja go blotem a pewnie sami graja tyle samo, tylko mniej efektywnie. slowem smieszny thread. :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 15:22 
Cytuj  
efektowniej już się nie da...
gość musiał grać 24/7 to jest pewne imho, jak ktoś ma dom, pracę inne zajęcia i musi spać od czasu do czasu to jest to fizycznie niewykonalne.
Ja chciałem dać mojemu bratu by ciągnął moją postać wtedy jak ja pracuję lub śpię ale powiedział, że studia itp. i że nie ma czasu... ahh ta dzisiejsza młodzież, ja w jego wieku to miałem czas na wszystko ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 15:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Gość który to wypisywał to totalny pajac


nie ma to jak wyzywac innych...

ja tez czytalem posty innego pajaca ktory mowil ze gobliny sa w alliance... mark24 znasz go?:)

fajnie nie?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 16:02 
Cytuj  
pajacowe porównanie. Dla mnie goblin i gnom to to samo i tyle.


Posty: 6
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 20:18 
Cytuj  
Mark wpadles ;)


Posty: 23
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 20:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
pajacowe porównanie. Dla mnie goblin i gnom to to samo i tyle.


pffff rzeczywiście pajacowe, żeby porównywac goblina i gnoma:P. dobrze że sam to zauważyłes:)


_________________
roses are red/violets are blue/all of my base/are belong to you

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 21:10 
Cytuj  
Z załozen bardzo podobne bo goblin to taki odpowiednik gnoma dla horde. Majsterkowicze z nich tez małe itd, tylko mordy mają gorsze :P :roll:

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 21:25 
Cytuj  
Goblin nie jest żadnym odpowiednikiem bo to rasa neutralna, a majsterkowicz z niego też nie lepszy, bo wszystko podwinęli gnomom :>

Proszę się nie podlizywać panu Markowi :wink:


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 22:29 
Cytuj  
Heh, czemu posty nie maja nic wspolnego z tematem ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 22:33 
Cytuj  
Bo większość tematów po wyczerpaniu wątku kończy się w OT. ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 23:13 
Cytuj  
Nawet nie wiekszosc, tylko 90% na tym forum, jest to przykre no ale coz poczac :x

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 23:25 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Nawet nie wiekszosc, tylko 90% na tym forum, jest to przykre no ale coz poczac :x

Sam rozwalasz tematy i jeszcze placzesz? Brawo hipokryzja.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 02:17 
Cytuj  
Tak nawiazujac lekko do tematu...
MoPs, ciekawy podpis. Taki przyszlosciowy. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.