mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 17:12 
Cytuj  
Witam! Otoż gram sobie już jakieś 15 dni w WoW-a US i tak sie zastanawiam czy pobiorą mi kaske z karty PKO Express :wink: czytalem też gdześ tu że podawaliście adresy autralijske. Ja gram na kanadyjskim :wink: Ostatnio to nawet spotkalem amerykańca Co sie pytal z kad jestem, ja powiedziałem że z Polski a on porzucal mięsem, ze My ,,Azjaci'' to potrafimy tylko kraśc. Nie wiem co mu strzeliło do glowki, ze Polska jest w Azji. Tak więc jak widać... Amerykanie nie wiedzą co to Poland. Wracając do karty z góry thx za odpowiedż.
Pozdro


_________________
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 18:09 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze jesli udalo sie zarejestrowac konto na ta karte to i z platnosciami nie powinno byc problemu. Tak naprawde dowiemy sie ok 23 grudnia jak minie miesiac za free ;)

A to ze 50% hamburgerow to polglowki i nie wiedza gdzie jest Polska wcale mnie nie dziwi. Niedawno w jakims TV Show Britney Spears nie potrafila powiedziec gdzie lezy Australia :D

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 18:10 
Cytuj  
Stary nieprzyjmą Ci tej karty,bo tą karta niemożna płacić przez net,jedynie kartami kredytowymi,embosowanymi,albo kartami symulującymi działanie takich kart np. VISA Electron Inteligo może być,wszystkie inne Electrony odpadają,może być jeszcze ekarta z mBanku i netk@rta z Multibanku,wszystkie inne Electrony,Maestro,Cirrusy,MasterCard Electronic odpadają.założ se konto Inteligo.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 19:14 
Cytuj  
Zastanawiajace jest to, ze ta karte przyjelo. Stawia to ogolnie pod znakiem zapytania to czy pobierze kase z ekart czy nawet normalnych wypuklych... :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 19:54 
Cytuj  
sorry za OT ale :


Cytuj:
... Ostatnio to nawet spotkalem amerykańca Co sie pytal z kad jestem, ja powiedziałem że z Polski a on porzucal mięsem, ze My ,,Azjaci'' to potrafimy tylko kraśc. Nie wiem co mu strzeliło do glowki, ze Polska jest w Azji. Tak więc jak widać... Amerykanie nie wiedzą co to Poland.


Trafiles na przyglupa. Choc fakt faktem na general chatach bylo troche antyeuropejskiego placzu w czasie kolejek do gier czy mega lagow po realease.
Nic nie kradniesz - placisz za produkt ba nawet wiecej wliczajac wysylkowa cene gry. Conajwyzej oszukujesz grajac tam gdzie cie nie proszono czyli w us z europy.
I nie uogolniaj za mocno - bo trudno powiedzec co wiekszosc z nich mysli czy wie (choc fakt ze duzy odsetek mlodziezy nie tylko polski ale nawet europy nie potrafi pokazac na mapie ) ;]

ty spotakles jednego idiote.

Mysmy na przyklad wczoraj spotkali jego przeciwienstwo.

Gralismy gildiowa grupka instance z jakims amerykaninem, na koniec gdy sie dowiedzial skad jestemy milczal chwile i powiedzial ze to byl prawdziwy honor grac z nami (niewiem czy dlatego ze jestesmy z polski czy ze grupa sprawna byla - moze jedno i drugie :P).

ot dwa pojedyncze przypadki - a skrajnie odmienne.


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 20:03 
Cytuj  
Własnie jest takie ,,ale'' że jak gralem w SWG to też mi przyjęło tą kart, a po miesiącu zrobili kupke i dowidzenia. Nie przyjeło ją. Ja czytalem cos na angielskich forach ,ze podobmo bedzie można placić zwyklym electronem[ale w Wow-ie EU] ,czy to prawda to już nie wiem. Wrazie czego to mam lokatora co mi chetnie pozyczy swoja karte[zrobil tak jak gralem w SWG] Choc wolalbym placic ze swojego PKO Expressa. :wink:
pozdro


_________________
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 20:48 
Cytuj  
Biały 3lF napisał(a):
Ja czytalem cos na angielskich forach ,ze podobmo bedzie można placić zwyklym electronem

Bzdura na resorach. Zwyklym electronem mozna sie autoryzowac jedynie elektronicznie (za pomoca czytnika kart z bezposrednim dostepem do banku). Jesli karta nie przewiduje innego sposobu autoryzacji, to chocby bog wie co Blizz kombinowal, electronem nie zaplacisz.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 19
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 20:53 
Cytuj  
Własnie dlatego sie dziwie, ze zaakceptowało mi moją karte :har: No chyba ze karta PKO Express nie jest electronem :] Ja sie na tym nie znam. Zobaczymy co bedzie po miesiącu.
pozdro


_________________
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 22:23 
Cytuj  
Wlasnie... poruszyliscie jedna,ze spraw ktoretroche mnie zastanawiaja

Z tego co slysze, przy zakladaniu konta poza cd-keyem nalezy ponad nr konta. Ale przeciez sa tysiace osob ktore takiego konta nie maja,a jednak w WoWa chca pograc a co miesieczny abonament oplacac za pomoca kart prepeidowych. Co w takim razie maja wpisywac w pole nr konta? Czy wszyscy Oni potrzebuja znajomych,ktorzy pozwala na wykorzystanie swojego konta do takiego celu ? Czy moze wystarczy wpisac jakiekolwiek konto i zawsze z gory placic karta prepeidowa,zeby server nie sprawdzal wogle,czy podane konto istnieje?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 22:55 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Wlasnie... poruszyliscie jedna,ze spraw ktoretroche mnie zastanawiaja

Z tego co slysze, przy zakladaniu konta poza cd-keyem nalezy ponad nr konta. Ale przeciez sa tysiace osob ktore takiego konta nie maja,a jednak w WoWa chca pograc a co miesieczny abonament oplacac za pomoca kart prepeidowych. Co w takim razie maja wpisywac w pole nr konta? Czy wszyscy Oni potrzebuja znajomych,ktorzy pozwala na wykorzystanie swojego konta do takiego celu ? Czy moze wystarczy wpisac jakiekolwiek konto i zawsze z gory placic karta prepeidowa,zeby server nie sprawdzal wogle,czy podane konto istnieje?



czekac trzeba...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 23:04 
Cytuj  
Nie placzcie, zawsze mozna oplacac za pomoca gamecards :)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 00:15 
Cytuj  
mam pytanie - czy jest mozliwe, oprocz zarejestrowania 2 kont, oplacanie miesiecznych abonamentow dla tychze 2 kont z wykorzystaniem tylko jednej karty (np. eKarty)? czy ktos mial z tym jakies doswiadczenia? chodzi o to ze moj kumpel nie ma CC i oplacalbym calosc z mojego acc.

P.S. If you know what i mean :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 00:45 
Cytuj  
tak


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 22:48 
Cytuj  
postanowilem napisac to w tym topicu, zeby nie tworzyc nowego niepotrzebnego. Mysle ze to pytanie pasuje tutaj.
Czy po zalozeniu konta mozna zmienic numer karty kredytowej, ktora sie za nie placi? Jest taka opcja w "manage account"?

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 23:06 
Cytuj  
i tak sie wlasnie domyslalem. Dziekuje za potwierdzenie ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.