mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 16:21 
Cytuj  
Jasne... wiekszosc chce grac w WoW heh.
Poczekamy zobaczymy, osobiscie obstawiam ze nawet jesli kupia samo WoW to abonament ich sktucznie odstraszy.

Gralem w rozne platne mmogi i w zadnym nie spotkalem polskich bnet kiddies.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 16:25 
Cytuj  
Zematis ma duzo racji taki stan rzeczy ( bn kids) jest spowodowany miedzyinnymi tym ze diablo 2 jest równiez dostepne w kafejkach, ponadto żadncy opłat. Wymagania CC odstraszy duzą wiekszosć a gadać to sobie mogą :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 16:29 
Cytuj  
Nie tyle CC co sam fakt miesiecznych oplat.Ultima pewnie bedzie sprowadzac game cardy wiec teoretycznie moga grac i bez cc.
Ale GC bede kosztowaly w kraju pewnie kolo 80pln stad spie spokojnie.

No i licze ze Blizz udostepni wiecej niz 2 UK servery...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 17:41 
Cytuj  
Taaaaa nie beda grali bo trzeba placic... no mam nadzieje :<


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 17:54 
Cytuj  
Nie no, wlasnie mowie, ze posrod gowien na BN mozna spotkac normalnych ludzi ktorzy o WoWie maja pojecie i sa pewni ze beda grac. Pare osob dopiero ode mnie dowiedzialo sie ze WoW jest platny i bylo tylko "co to kurwa frajeruw szukajo??". A tamci zacytowani to 'pograjo jak bendo free serverki jak do ragnaroka"


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 17:58 
Cytuj  
Hee dokladnie taka sama batalia toczyla sie na IRC.
"A BENDZIE SINGLE PLAYER???? NIE MA? EEEE JAKIS SYF KORWA"
:<
Zreszta napisali, ze pewnie i tak ktos ukradnie kod do severka jak z L2 i sobie pograja za free :((((
omg


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 18:18 
Cytuj  
Primo : Najpierw jak paru moich znajomych mówiło, że i tak będą pirackie serwery to tylko im tłumaczyłem, ze pirackie są bee i wogóle, potem zaczęło mnie to irytować.
Teraz jak ktoś mi to mówi to dostaje apopleksji, a jak jeszcze mówi (zdarza się), że jestem frajer bo tyle będe płacił a on i tak będzie grał za darmo to myśłe czy jebnąc mu czy nie jebnąć ....:P


Secundo : Off Topici rządzą!!!

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 18:30 
Cytuj  
Pamietam jak kiedys mowilo sie 'frajer' na osobe ktora kupuje oryginaly. Teraz masa osob je wybiera, a frajer mowi sie na tych ktorzy graja w platne mmorpgi. Ewolucja. Ciekawe co bedzie potem ;>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 18:46 
Cytuj  
Ja rozumiem i akceptuje w pelni koniecznosc placenia za mmorpg ale gierki single player,muzyke, filmy nadal zamierzam piracic:D To moje hobby:|

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 18:55 
Cytuj  
Leet hobby =)
Ogolnie jak place to tylko i wylacznie za usluge w postaci 24h online i no wipe.
Inaczej tez bym nie placil.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 80
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 19:06 
Cytuj  
w kazdej grze znajdzie sie idiotow i czy to bedzie darmowa czy platna - oni sa zawsze i wszedzie

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 20:13 
Cytuj  
Wlasnie w tym problem - dotychczas w polskim community zadnego mmorpga tego nie bylo. Sprzeczki itp, sa od niepamietnych czasow, ale 'polish player' w MMO kojrarzyl sie z jednym z najlepszych graczy na serwerze. Niezaleznie w jakiej grze. Teraz moze dojsc do sytuacji jak z FFP/RPGow online (diablo, NWN) itd. Gdzie wstydzisz sie mowic, ze jestes polakiem z powodu gowna ktore w to gra. W przypadku graczy zachodnich tego sie nie zauwaza - jest ich za duzo. Nas jest niezaleznie w jakim typie gier malo i to kluje w oczy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 21:10 
Cytuj  
Brzmi to troche jak ta fobia w krajach bylej 15stki, ze polacy zaleja ich rynki pracy.Rzeczywistosc okazala sie jednak troszke inna...

Z WoW bedzie tak samo.Blizzard jest w u nas bardzo popularny wiec i zamiesznie spore, ale jak przyjdzie co do czego to okaze sie zostanie tylko garstka osob.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 21:54 
Cytuj  
Ja sam namowilem juz na WOW z piec osob a dalsza piatka sie zastanawia ale recze za ich poziom:D

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 22:21 
Cytuj  
Wiecie ja tez namawialem... i nawet grali ze mna w rozne bety. Ale jak przyszlo do pay for month to koniec.
Przez zacisniete zeby ale rypali w D2, NVN.
Chociaz moj brat, taki fan free grania, ale z WoW bedzie placil nie zaleznie od ceny bo Blizz to Blizz i gra po prostu bedzie (jest) przebojem.
Beda patche, dodatki, servery beda up praktycznei caly czas.
Oby tylko D2 fanbois nie zaczeli przesadzac z hackami... mimo, ze Blizz banuje (np. na B.Net) ale i tak non stop jest cos nowego, non stop kogos banuja, juz chyba w dziesiatkach tysiecy mozna bany liczyc:( Czyli w kolo to samo. I co smieszne, wg. mnie tej fali nie da sie powstrzymac.
Bah troche OT bo o ZIOMACH gadane bylo :<


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 22:57 
Cytuj  
Ja sceptykow przekonywalem wyliczanka na jakie glupoty wydaja w skali miesiaca te 50 zl:)


Coz oftopicuje strasznie ale kto z was na forum wow jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamieniem:D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 10:04 
Cytuj  
No to ja na temat troche napisze a raczej podam linka do ciekawej dyskusji na temat Fire/Arcane czy Ice/Arcane :)
A co wy o tym myslicie w koncu sam tworze maga i z talentami u mnie jeszcze nie manewrowalem aczkolwiek nastawiam sie na Fire/Arcane :)

Tu link


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 20:19 
Cytuj  
Miałem okazje zobaczyć tego instant Arcan Explosion podczas rajdu na CR i cóż moge powiedzieć... Gnom (51 lvl chyba) brał na siebie 3 guardów i 2 wojów PC. "Zbijał ich do kupy" walił Frost nova po czym biegał jak pajac wokoło i walił AE, wojaki przewracały się jak osiedlowe pijaczki.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 21:17 
Cytuj  
No opisujesz ladnie i wyglada to obiecujaco ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 16:54 
Cytuj  
Razorback6(3) napisał(a):
Cała ta taktyka jest oparta na konfiguracji 31 arcane/20 fire

jak bys mogl napisac dokladniej w co to zostalo wlozone? :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.