mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 23:25 
Cytuj  
k-2 napisał(a):
ja oczywiscie po stronie horde :) od czasu do czasu spali sie jakas wioske, zgwalci sie pare ladnych damulek :oops: no ale Wam pozostanie tylko od czasu do czasu spalic cos bo co do gwaltu .... :har:



Nie dziwie sie ze horda musi naloty na panienki z aliance tobic jakbym miał taki wbór co oni :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 23:26 
Cytuj  
Nie rozumiem was fajne ma wymiona przeciez:|
A panienki z alliance calymi pielgrzymkami przybywja na tereny taurenow...
Humans maja za maly kaliber :) Do tego wystarcyz zobaczyc jak tancza ciezko tam o jakiegos hetero :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 23:37 
Cytuj  
Będę grał w EU po stronie alliance.

pewnie dwarf/palladin 8)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 01:03 
Cytuj  
wszsycy zróbcie paladyna nie ma sensu grać inną klasą w tym momencie...
Przynajmniej będziecie wygrywać.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 01:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wszsycy zróbcie paladyna nie ma sensu grać inną klasą w tym momencie...
Przynajmniej będziecie wygrywać.


nice 1 ;)

BTW: Ja gralem w US OB wlasnie palladynem (zrobilem 20lvl), czytajac o nim jak rowniez o innych klasach tylko na stronce wow, i szczerze mowiac niebardzo podobala mi sie ta postac, teraz przymierzam sie do grania hunterem tylko jeszcze nie wiem jaka rasa, gdyz dla mnie akurat ta klasa wydaje sie ciekawsza, choc wedlug wiekszosci nie ma szans z palladynem...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 01:34 
Cytuj  
Ma szanse gdzies widziałem na necie filmik jak Hunter kroił palladyna 60vs60 ale sciagnełem go juz dawno temu z torrenta. Palladynem sie prosto gra ale nie jest niezniszczalny fakt Warrior dostanie ciegi od niego jak nic (no nie widziałem jeszcze aby wygrał po ostatnich patchach na tym samym lv chyba ze było by to na super fuksie...) ale inne klasy kroją palladyna ;) Np dobrze prowadzony mage praktycznie nie boi sie zadnej mele class no moze poza rougiem który moze troszke namieszac.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 04:33 
Cytuj  
jak widze glownie alliance wiec i ja sie zapisze ... NE albo Gnome / Mage ...


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 08:40 
Cytuj  
Strangerr bo threed jest o alliance to się nie dziw że horde się nie wpisuje.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 08:54 
Cytuj  
w horde już dawno gra około 50 osób.
Paladyn jest zniszczalny tak jak każda klasa w grze bo ma ograniczony zasób many i HP. Ale imho bardzo dobre party do PvE 5xpal, bardzo dobre party do PvP 5xpal. Reszta klas to tylko tak dla jaj by wszyscy nie wyglądali tak samo. Myślicie ża Sap rogue czy sheep maga lub atak warriora jest więcej wart w party niż bardzo dużo HP + healing + bardzo wysokie AC + porządny damage...?
Założę się, że 5 palów zownuje każdy mieszany taem w PvP z palcem w d.. i w połowie AFK.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 08:58 
Cytuj  
Nie żebym się przypieprzał, ale jak można być w połowie AFK, no chyba że to trzymanie palca w d... ;)
Btw. ding 34 irl ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
w horde już dawno gra około 50 osób.
Paladyn jest zniszczalny tak jak każda klasa w grze bo ma ograniczony zasób many i HP. Ale imho bardzo dobre party do PvE 5xpal, bardzo dobre party do PvP 5xpal. Reszta klas to tylko tak dla jaj by wszyscy nie wyglądali tak samo. Myślicie ża Sap rogue czy sheep maga lub atak warriora jest więcej wart w party niż bardzo dużo HP + healing + bardzo wysokie AC + porządny damage...?
Założę się, że 5 palów zownuje każdy mieszany taem w PvP z palcem w d.. i w połowie AFK.


-_-

nie miałem przyjemności jeszcze z WoW'em ale nie stajesz się za bardzo monotematyczny? O.o

Pozatym nie wszystkich naprawde obchodzi kto jest najbardziej "uber" i wymiata wszystkichw PvP... niektórzy przy wyborze klasy/rasy kierują się swojim stylem grania i upodobaniami.... really... lol ;p

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 9 gru 2004, 09:07 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:06 
Cytuj  
tzw. semi AFK - co prawda nie da się w tym czasie wyprowadzić psa na spacer ale spokojnie da się np. grać i rozmawiać przez telefon, gotować itp. ;) Po prostu prowadzenie pala wymaga takiego zaangażowania, że na wszystko mozna sobie pozwolić, a w party 5xpal to przecież sami healerzy ;)

Grats SwenG

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:24 
Cytuj  
Party 5xpal przegra z party 5xmag i nawet nie będą wiedzieli co ich zabiło. Sheepujemy 4 palów i rzucamy się całym party na piątego, i tak wykańczamy palów jeden po drugim w zatrważającym tępie.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:33 
Cytuj  
Goatus owszem, chcę tylko unaocznić jaki pal jest przegięty.
Mefi - zgoda jak wam sie uda to i owszem. Ale w takim razie jaki macie problem ze zróżnicowanym party? Sheepujecie warriora, shamana, rogue, huntera, rozwalacie peta 3 strzałami i gankujecie po kolei - lol. I założę sie że pójdzie dużo łatwiej niż z palami ze względu na mniejszy AC, mniej HP i brak możliwości healingu..

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:37 
Cytuj  
Ej! Nie robcie z tego watku kolejnej listy zazalen / pogardliwych stwierdzen ze paladyn to albo tamto.

Ja bede grac na pewno w alliance - human priest. Tyle, ze nie wiem, czy doczekam do EU release, czy sie jednak nie zlamie na wersje US.

Muminus

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:39 
Cytuj  
przecie trollowe i orkowe kobity tez potrafia wygladac calkiem seksi jak sie je dobrze skonfiguruje :>

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 09:43 
Cytuj  
Gratzzz SwenG!

co do tematu, to ja twardo czekam na EU.
po stronie alliance:
NE rogue
dwarf hunter


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 10:01 
Cytuj  
Crategus napisał(a):
NE rogue
dwarf hunter

Hehe, standardowa konfiguracja "pr0" playerow. Do listy dodaj jeszcze human paladin ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 10:09 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Crategus napisał(a):
NE rogue
dwarf hunter

Hehe, standardowa konfiguracja "pr0" playerow. Do listy dodaj jeszcze human paladin ;)


nie wiem czy pro czy nie, mi sie te chary po prostu spodobaly w ob i tyle- szczegolnie dwarfik z gunem. wiec nie wiem do czego pijesz :roll: jakis kompleksik? ;]


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 10:11 
Cytuj  
hehe wiekszosc ludkow bedzie grala po stronie alliance, ja chyba po stronie horde bo przeciez musicie tez miec jakis przeciwnikow Polakow ^^ :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.