mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 12:19 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Niech ktos mnie oswieci jak np warlock ma z palem walczyc PvP? Jak ten qtas ma dispela na 90% klatw? to czym go lac? wandem czy daggerem? :roll: Jedyne co mi na mysl przychodzi do fear + shadow po dupie .....


Rzucasz feara i masz 15s. czasu tylko dla siebie :wink:
Imo wystarczająco na większość klas.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 14:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a kto powiedział, że nie będziemy najlepsi? Ktoś musi być najlepszy i każdy z nas ma takie same szanse jak każdy inny. Ja tam zawsze byłem najlepszy ;)
Przykład z wczoraj - my w 3 osoby killowaliśmy mobki elite, obok paladyn robił dokładnie to samo solo :/
My byliśmy 3x35lvl, mobki 38+, paladyn lvl38.

Mark a Ty przypadkiem nie grasz wariorem w hordzie?
A jesli tak to chyba powinniescie tluc tego pala, bo tylko i wylacznie jest on w alliance. A jesli grasz warkiem w alliance to chyba nie masz sie co martwic bo z palami nie bedziesz musial walczyc (dwarfy i ludzie), jesli sie myle to mnie popraw.;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 14:47 
Cytuj  
A moze to byl jakis mily player ktory pozwolil innym expowac obok....


juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 18:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
khebeln ile razy mam ci pisać że mag się nie liczy bo teoretycznie mag trzymając przeciwnika na odległość zabije każdego. (wykluczając resisty).


Dokładnie dlatego resisty są tak %#$@# dla maga :-?


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 19:41 
Cytuj  
Krotka historia o tym jak temat przerodzil sie w dyskusje o paladynie - jaki to on silny.

Mysle, ze postacie pod wzgledem PvP sa juz w miare zbalansowane, a bedzie jeszcze lepiej z patchami. Trzeba jednak wiedziec, ze sa gorsze i lepsze matchupu. Jedna klaa jest dobra w 1 vs 1 na inna, ale slabiutka na jeszcze inna. Oczywiscie bardzo wazny jest tez sposob walki, taktyka, rozwoj talentow. Mysle, ze z kazdej postaci mozna zrobic palla killera, jesli tylko nastawiamy sie na taki matchup.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 03:38 
Cytuj  
A wracajac do tematu,
ja czekam na EU bede gral jak w becie Dwarf/Hunter - Vercin czekam na Ciebie :)


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 09:41 
Cytuj  
Ja jestem caly czas rozdarty pomiedzy dwarfem a taurenem :| Niby zamierzam grac obiema tymi postaciami ale nie sadze zeby to dalo dobre rezultaty. Musze chyba jednak zdecydowac sie na cos.
Sathorn boje sie tylko o swoje zdrowie i studia jak sobie przypomne granie od 13 do 7 rano nastepnego dnia i zasypianie na klawiaturze:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 18:30 
Cytuj  
Ale przyznaj ze gralo sie nam fajnie :)


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 19:21 
Cytuj  
Obrazek

Roball ja już Ci nie chce wypominać, który to już projekt :]

Znowu wróciłeś do NE ?

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:10 
Cytuj  
NE rogue. A kumple: Dwarf palladyn, human mag, NE rogue, NE elf (chyba), human Warlock (chyba).

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Wczoraj pierwszy raz padłem z ręki huntera, do tego facio poczekał na mój powrót i znowu mnie zabił.. Pierwszy raz mnie zeslownował pet i zadawał konkretny damage a nie szczypał po kostkach... Generalnie wczoraj miałem bardzo ciężki dzień ;)
5x zabił mnie pal 4lvl wyżej, z 5 razy normalny ganking w kilka osób, 2x hunter, a ja chyba ze 2 osoby tylko zabiłem :(

Hehe miec taka mocna psyche :] Ja bym po takiej akcji sie na 100% skasowal, jesli nie w polowie.. :P

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
krzyk napisał(a):
Znaczy jednym slowem Mark piszesz ze war nie moze zabic paladyna. Moze wlasnie tak powinno byc? :>

W PvE to bym zrozumial, ale w PvP jednak jakis balans powinien byc przeciez. Kazdy z kazdym powinien miec rowne szanse, nie sadzisz?

X.


O ile bylby system circle pvp to by bylo ok, niech sobie palladyn leje tego wara na 80%, ale niech taka sama zaleznosc bedzie sie tyczyla np. wara w stosunku do kogos innego. Np. Pal leje wara na 80%, pala leje np. X na 80%, a X'a leje war na 80% :P.
Co do tego narzekania, ze ktos mocny, a ktos slaby, moze i dobrze, bo jak ludzie tak stekaja to cos blizzard bedzie robil. Napewno mi to nie bedzie przeszkadzac, pomimo, ze jestem w stanie zyc ze swiadomoscia ze palladyni beda mnie tluc. Ja wybierajac profesje, patrzylem sie na to co mi w niej odpowiada w stosunku do mojego stylu gry i sorry, nie ma bata, zebym gral palladynem, tylko dlatego, ze gosc jest zajebsicei mocna profesja. Trzeba sobie radzic takim narzedziem jakie sie ma i ktore sie lubi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:42 
Cytuj  
Mi sie powoli przypomina stekanie meelesow w AO na gankujacego ich Agenta :D

Ogolnie to zawsze bedzie ta naj naj w PvP potem overpower i nerf i mamy mala roszade itd. itd.

Na koncu i tak sie w battlefields bedzie liczylo podczas raidow, kto ma lepszy sprzet i ping/loss/choke itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 16:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
I lepszy teamplay, bo pvp w WoW opiera sie na walce druzynowej. :|

Czyli gankowanie w pieciu jednego questujacego (i to w czasie jak ten bije moby)?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 20:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Chodzilo mi raczej o Team vs Team.

Pobozne zyczenia, a rzeczywistosc, to dwie rozne sprawy :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.