mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 10:56 
Cytuj  
To spokojna nacja i cicha nie to co amerykanie :wink: Pozatym wiekszosc z nich siedziw gildiach i tam sobie gadają a ci co juz sie do nas odezwą to i tak nic z tego nie widzimy bo nie mamy koreanskiej czcionki. :roll:


Ale to taki urok KR beta w US było zupełnie inaczej :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 12:09 
Cytuj  
Cytuj:
BTW: ktoś miał jakieś problemy z cosmosem w kr ob? bo coś mi się kojarzy że ktoś powiedział że nie można tego odpalić żeby działało... well taki novice w wow'a jak ja odpalił więc napewno się da


mialem problem z cosmosem /aka. nie dzialal :P/. wiec po prostu usunalem te koreanskie krzaczki /wszystkie pliki, ktore kopiowane sa przez ten dodatek us2.kr.exe/ i dziala juz ok. jedyny problem jest taki, ze nie widze krzaczkow - zamiast nich widze puste miejsce /spacje/. ale po zalozeniu konta na serwerze 'z daszkiem' nie potrzebuje juz wiecej krzaczkow. fakt ze ciezko mi bedzie dogadac sie z koreancami, bo nie bede wiedzial co to za koles /jeden z 2000 'spacji' :P/ ... ale mi wystarczy ze dogaduje sie z Polakami.

/join polska

for the Horde!

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 12:52 
Cytuj  
Ja pisalem ze niechce sie cosmos uruchomic na kr bo probowalem juz ze 3 wersje i zawsze albo nic sie nie dzieje albo wyskakuje komunikat "Your Interface folder is out of date...". Nawet jak usune wszystkie pliki dodawane przez us2.kr.exe to nadal to samo wiec jezeli mozecie powiedzcie jaka wersje cosmosa macie albo skad ja sciagneliscie ze chodzi wam na kr.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 13:16 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
(...) jaka wersje cosmosa macie albo skad ja sciagneliscie ze chodzi wam na kr.



WoW US beta client + wow_us2kr
bez najmniejszych problemow
tylko nie widac co zoltki mowia i nawet dobrze bo i tak bym nie zrozumial ;P

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 18:02 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Ja pisalem ze niechce sie cosmos uruchomic na kr bo probowalem juz ze 3 wersje i zawsze albo nic sie nie dzieje albo wyskakuje komunikat "Your Interface folder is out of date...". Nawet jak usune wszystkie pliki dodawane przez us2.kr.exe to nadal to samo wiec jezeli mozecie powiedzcie jaka wersje cosmosa macie albo skad ja sciagneliscie ze chodzi wam na kr.


mmm krok po kroku(Zakładająć że macie poprawnie zainstalowaną wersje tamtego pliku wowkr2us czy coś takiego tzn chodzi głównie o katalog fonts w głównym katalogu wowa..)

1) zaciągnąć cosmos (ja zaciągnąłem bete z oficialnej strony cosmosa) tyle że zipa nie execa
2) rozpakować do jakiegoś tymczasowego katalogu
3) W katalogu wow'a w interface zrobić kopie zapasową folderu frameXML (np zmienić nazwe na frameXMLback czy coś w tym stylu)
4) Przegrać z folderu do którego zainstalowałeś cosmosa frameXML do wow/interface/
5) Cosmos.exe do katalogu wow
6) Odpalić cosmos exe i pozwolić mu się spaczować. Po zpaczowaniu upewnić się że opcja "delete unneded files" czy coś takiego, jest odznaczona
7)Zamknąć Cosmos.exe
8)Przegrać ze starego katalogu frameXML (tej kopi bezpieczeństwa) do nowego FrameXML, plik fonts.xml
9)Otworzyć plik *.toc w FrameXML sprawdzć czy wersja interface jest 4114 i czy wystepuje w contents linia fonts.xml (jak nie to dodać)

Odpalić cosmos.exe Jeżeli wszystko poszło tak jak powinno to macie cosmosa z koreańską czcionką (text w chacie dalej się nie wyświetla ale są nazwy serwerów i imiona graczy)

BTW Ktoś ma taki problem z cosmosem?: Jak odpale okno questu -> zamkne je -> odpale okno mapy -> zamknę to potem nie moge odpalić okna questu jeszcze raz z toolbar (po najechaniu na ikonke wyświetla się tooltip "talents" ale po kliknięciu nic się nie dzieje)

Pozdrawiam

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 21:26 
Cytuj  
mamy gildie 8 osobowa na servie pvp/medium jak posortujecie po nazwie to 4 od gory lub dolu, /w sandman


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 21:30 
Cytuj  
ja tez siedze na jakims pvp medium aliance mzoe na tym samym ? :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 21:33 
Cytuj  
byc moze :) odezwuj sie jak wstana servery

btw nie wiesz ile maja byc down ?


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:08 
Cytuj  
Hmm pewnie pare godzin, jeszcze dzisiaj sie wcisne jak da rade :roll:

No było by super jak na tym samym grałem w hordzie chwile bo na alliance nikogo nie było i wruciłem do alliance bo nie podoba mi sie ich stylistyka :-? Tzn nie mój klimat :wink:

PS: jaki masz nick na tym serwerze ??


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 15 gru 2004, 23:13 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:12 
Cytuj  
gramy alliance, /w sandman zobacz czy dobry server
moje gg 4522086 jak cos to pisz czy jestem na servie


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:31 
Cytuj  
Ja postaram się grać an tym waszym medium z Gildią. Jedno pytanie: Alliance czy Horda?


Posty: 8
Dołączył(a): 11.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:32 
Cytuj  
witam!
sluchajcie, jestem nowy i potrzebuje pomocy. wlasnie dostalem keya od WoW, sama gra jest w drodze ze stanow. zyjac nadal starymi informacjami, ze open beta zacznie sie w polowie grudnia wypelnilem ten blankiet zmieniajacy klucz us na eu. teraz widze, ze open beta zacznie sie jakos w styczniu, a ja chcialbym sobie teraz pograc. i tu mam problem. czy po wyslaniu do blizza prosby o zmiane klucza na eu moge teraz zapisac cie na bete KR uzywajac klucza us, czy to nie spowoduje jakis problemow (klucz us chyba nadal jest aktualny, bo europejski maja przyslac dopiero po otwarciu bety, czyli przypuszczam,ze najszybciej za jakies 3 tygodnie). Prosze o rade

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:39 
Cytuj  
gramy alliance

nie uzywasz klucza zadnego do KR OB, przeczytaj moj post jak zalozyc konto i wpadaj na 4 server od gory/dolu (lista sortowana po naziwe) medium PVP


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 8
Dołączył(a): 11.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:42 
Cytuj  
jutro mam nadzieje sie pjawie, przez noc bede sciagal pliki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 00:01 
Cytuj  
To zapraszamy w nasze skromne progi :P Alliance want you :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 10:23 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
R-snoOz napisał(a):
Ja pisalem ze niechce sie cosmos uruchomic na kr bo probowalem juz ze 3 wersje i zawsze albo nic sie nie dzieje albo wyskakuje komunikat "Your Interface folder is out of date...". Nawet jak usune wszystkie pliki dodawane przez us2.kr.exe to nadal to samo wiec jezeli mozecie powiedzcie jaka wersje cosmosa macie albo skad ja sciagneliscie ze chodzi wam na kr.


mmm krok po kroku(Zakładająć że macie poprawnie zainstalowaną wersje tamtego pliku wowkr2us czy coś takiego tzn chodzi głównie o katalog fonts w głównym katalogu wowa..)

1) zaciągnąć cosmos (ja zaciągnąłem bete z oficialnej strony cosmosa) tyle że zipa nie execa
2) rozpakować do jakiegoś tymczasowego katalogu
3) W katalogu wow'a w interface zrobić kopie zapasową folderu frameXML (np zmienić nazwe na frameXMLback czy coś w tym stylu)
4) Przegrać z folderu do którego zainstalowałeś cosmosa frameXML do wow/interface/
5) Cosmos.exe do katalogu wow
6) Odpalić cosmos exe i pozwolić mu się spaczować. Po zpaczowaniu upewnić się że opcja "delete unneded files" czy coś takiego, jest odznaczona
7)Zamknąć Cosmos.exe
8)Przegrać ze starego katalogu frameXML (tej kopi bezpieczeństwa) do nowego FrameXML, plik fonts.xml
9)Otworzyć plik *.toc w FrameXML sprawdzć czy wersja interface jest 4114 i czy wystepuje w contents linia fonts.xml (jak nie to dodać)

Odpalić cosmos.exe Jeżeli wszystko poszło tak jak powinno to macie cosmosa z koreańską czcionką (text w chacie dalej się nie wyświetla ale są nazwy serwerów i imiona graczy)

BTW Ktoś ma taki problem z cosmosem?: Jak odpale okno questu -> zamkne je -> odpale okno mapy -> zamknę to potem nie moge odpalić okna questu jeszcze raz z toolbar (po najechaniu na ikonke wyświetla się tooltip "talents" ale po kliknięciu nic się nie dzieje)

Pozdrawiam


Wielkie dzieki za to wytlumaczenie tylko nadal mam problem taki ze jak to zrobie wszystko to w pliku framexml.toc mam wersje interface 4114 a gre mam wersje 4047 i wyskakuje nadal ze out of date ale edytowalem ten plik i zmienilem w notatniku recznie na 4047 :D Teraz niby dzialaale w grze jak nacisne esc to w menu jest przycisk outdate cosmos i jak klikam nw niego nic sie nie dzieje wiec nie mam dostepu do zadnych opcji...
Wiec praktycznie to nadal mam problem z cosmosem :/

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 10:24 
Cytuj  
A ja po zalogowaniu sie NIE MAM nazw serwerow tylko TYPY serwerow.
Takie jakies dziwy. Wszystko po angielsku zadnych krzakow i mozna grac.
Nawet mam dla was odpowiedniego screena, ale nie umię tu tego
screena zamiescic :(
Gram na jakims serwerku PvP drugim od gory ale jaka nazwa to nie wiem, bo sie nie wyswietla...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:18 
Cytuj  
Btw jaki alter ui polecacie najbardziej ?. Cosmos z tego co slyszalem zzera strasznie fps-y na co nie moge sobie pozwaolic z racji że bez niego mam ~20. Jakaś alternatywa ?.

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:41 
Cytuj  
wlasnie tez sie chetnie czegos dowiem. moze ktos doswiadczony cos by napisal na ten temat? jakie sa typy, co oferuja, wplyw na fps? ja w tej kwestii jeste zielony (jakies cosmosy, blizz ui custrom, i jakies inne :-?)


Posty: 8
Dołączył(a): 11.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 13:56 
Cytuj  
ja tez mam podobny problem do Zakhana. jestem tu nowy i nie znam tej terminologii. czy ktos moglby wytlumaczyc co oznaczaja te pojecia (przynajmniej te pojawiajace sie w instrukcji do zalozeia konta w KR)
pomocy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.