mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 14:25 
Cytuj  
Padają szybko, a im wyższy level tym szybciej... Bo wszyscy casterzy jak na komendę zaczynają w nich wsadzać swoje fireballe i moonstrike'i :)
Ja tam do pvp to wybrałem rogue - ciekawiej się gra niż magiem, ale przyznaję - mag nie umiera tak często w grupowym pvp jak klasy melee. Nie umiera, jeżeli oczywiście nikt mu nie wsadza w plecy nożyka...

Wybrałem, to znaczy że będę grał rogue w EU. Teraz się bawię magiem i warriorem na zmiane... Jakoś reszta mnie nie interesuje.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 14:35 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Jak mam byś szczery to palladynem gram sobie dla pve bo do pvp będę brał magiem, dlaczego ? Sprubuj zrobic wiekszy raid i zobaczysz jak wszystkie klasy mele szybko padaja :roll:


zróbmy samych magów - oni roxują w mass PvP :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 14:47 
Cytuj  
Własnie dlatego robie maga :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 14:50 
Cytuj  
gralem palem dosc dlugo i nie blyszczy on tak jak go opisujecie i wyolbrzymiacie :)

moj pal na 48 lvl w ebcie mial 54% redykcji obrazen wiec roque i wojownicy to byl psikus :) jednak problem zaczynal sie z klasami dystansowymi... on ma tylko hammera ktory moze cos zdzialac na casterow i ranged jednostki.
co prawda heal + divine + loh to neizla imba ale jak juz sie to rpzezyje to looz ;]
pal bez many to gowno ;] ma najnizszy dps z wszystkich klas wiec nie rozumiem czemu tak placzecie :)

ostatnio dostalem wpierdol od pala 6 lvl nizszego ale to jedynie dlatego ze moje wszystkie wing clipy nietrafily :) lekki pech

co do tego ze mele padaja pierwsi w rajdzie to chyba musial byc jakie lame raid
przeciez to jest logiczne ze w pierwszej kolejnosci leje sie clothierow i healerow ;]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 14:50 
Cytuj  
dzięki bogu, że nie każdy wybiera najłatwiejszą/najmocniejszą klasę bo byłoby strasznie nudno w tych mmorpgach...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 14:52 
Cytuj  
Hehe niech sprubują :P Magowie maja cholernie duzy zasieg z firebalami :] a jak mnie jaki złapie owca albo blink uciekanie do naszych male aby ich zabili :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 14:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
dzięki bogu, że nie każdy wybiera najłatwiejszą/najmocniejszą klasę bo byłoby strasznie nudno w tych mmorpgach...


Mów za siebie, ja tak nie robie inaczej grałbym undead mage :roll:

Magami gram od zarana świata (czyt od kąd zaczełem zabawe w mmorpg) jak i prawie tak dłógo palladynami (vide AO:SL, HZ etc ect)
więc prosze mi tu nie wciskać czegoś czego nie robie :P Lubie stylistyke ludzi i nimi gram, lubie maga i paladyna jak stylistyke postaci i nimi gram :]


Pld do pve - Agrathsar
Mag do pvp - Khebeln

No i EoT :D


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 15:16 
Cytuj  
buhaha jaki kit ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 15:58 
Cytuj  
Mow co chcesz mam światków :] Jak chcesz moge ci wymienic kazdą postać jaką grałem w dowolnym mmorpg i zawszealbo mag albo pld .

A kitu tu nie ma bo nie jestem murażem :wtf:

PS: Grałem tymi postaciami nawet jak były gimpnięte vide mag w ac2 np etc, oczywiscie zawsze nazekałem ze sąza słabe ale nadal nimi grałem i nareszcie sie ciesze ze postaci którymi zawsze gram są po pierwsze w konwencj fantasy, klimatyczne no i nie gimpniete nareszcie :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 03:18 
Cytuj  
Akurat magowie nie są najlepszą klasą lvl 60. W top lvl60 pvpers US CB
byli daleko za pala,shamanami itp . Nikt nie narzeka na ich overpower a wręcz przeciwnie ,jest pełno topiców o tym jakie to gimpy (zwłaszcza na mage class forum) ;p Właściwie jest to klasa jeszcze nie dokończona,devsi obiecali jakies spelle,questy lvl 40 +. Od czasu invisibility (kiedy to byli naprawdę overpowered ;) ) byli nerfowani w każdym patchu ,wręcz za bardzo .
No cóż teraz czas na paladynka :)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:02 
Cytuj  
Grem Palladynem od OB---do teraz--Moze przez to iz nigdy nie gralem solo---zawsze z zona:)(mag)...zazwyczaj jest odwrotnie to ja pierwszy gine w grupie..bo nie zauwazylem ze nie mam energi--patrzac sie tylko na reszte grupy:)
Co do kwesti balansu postaci...moge sie wypowiedziec co do maga---faktycznie mogli by go poprawic troszke---o ile np Ja moge sobie solowac(w miare bezstresowo) to moja "druga polowa"---nie za bardzo--tzn o wiele trudniej jest--i o wiele bardziej finezyjne techniki trzeba stosowac(mam na mysli zamarazanie/blink/zwalnianie/itp itd)
Podstawowa sprawa to to ze palladyn moze sie leczyc---jest to ta glowna przewaga...u maga by sie przdalo cos zrobic z mana shieldem...moze zwiekszyc jego efektywnosc?..podniesc "zboirnik many"..lub cos w tym stylu...ewentualnie moze cos na wzor palladyna..jakis odzysk many(podczas walki/ucieczki)...troszke ograniczony moze...bo tak to mag traci za szybko swoje zdolosci ataku.
No bo chyba jest cos nie tak skoro np w "test duelu" stoje sobie spokojnie mag mnie leje tym co ma najsilniejsze a ja tylko sie leczac--czekam az mag traci mane(oczywiscie mowie tu o uzywaniu tylko "speli ofensywnych"
zadnego polly/countera itp.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 08:25 
Cytuj  
kheb palladyn w ao ? :o
cos musialem przegapic.


Chodzi o Keepera, przypomina Beast.
Wiecej Informacji.
Prosze mi tu nie offtopikowac! ;)


edit trigg:
OMG
ale mnie zaszczyt kopnal
bestia sie obudzila ;p

chyba pierwszy edit admina na najbardziej "offtopowanym" forum wszechczasow no, no ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 gru 2004, 18:39 przez Trigger, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 09:08 
Cytuj  
Że nikt nie chce paladyna w drużynie?
Pieprzenie kolego pieprzenie...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 09:09 
Cytuj  
z magiem nic nie trzeba robić, wystarczy nerfnąć pala. To nie jest normalne, że paladyn tłucze mobki elite na swoim lvl. Wtedy by musieli podbudować wszystkie inne klasy do poziomu dzisiejszego paladyna + przerobić mobki elite na elite+ bo każdy tłukłby je bez problemu solo...

dwutlenek - poczytaj oficjalne forum - też się priest skarżył. Dobrze to określił Bodziu, paladyn jest klasą overpowered, zrobi solo to gdzie inne klasy muszą się teamować, stąd jego wypaczona gra w party.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 09:16 
Cytuj  
Paladyn jest ok.
Może i tłucze te mobki ale robi to 4 razy dłużej niż dowolnie wybrana klasa.
Na 25 poziomie 40 DPS, mag 25 ma DPS 120+

Gadki o nerfowaniu to jest zupełnie smutna sprawa, ale palladyna ?
Przecież to jest koleś który w PvP zbiera baty. Może trudno go zabić ale z drugiej strony tak łatwo jest od niego uciec, że hej.
I w sumie dobrze taka już specyfika, że on ma być defender a nie murder...

P.S.
Czytam to forum ale posty o nerfowaniu mnie niezmiennie doprowadzają do rozpaczy. Szczególnie że wiekszość ludzi gada pierdoły.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 09:26 
Cytuj  
nie wiem kim ty grasz dwutlenek ale podziwiam jak tak bez problemu rozpykujesz paladyna. Co do damagu to też info wyssane z palca - paladyn robi podobny damage jak warrior (czyli na 40lvl ma 70-100dps - akurat wiem dokładnie za ile paladyn potrafi mnie przywalić a mam w miarę pożądne AC).
Nie wiem skąd też wytrzasnąłeś to info 120dps/s na 25lvl maga bo z tego wynika, że na 25lvl mag by mnie rozwalił w 6-7s a kilka razy walczyłem z magami i nie było wcale tak źle.
uciec od paladyna też nie mam jak bo mamy identyczne speedy, zresztą ja nie chce uciekać..
moim zdaniem ty gadasz pierdoły.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 09:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bo z tego wynika, że na 25lvl mag by mnie rozwalił w 6-7s a kilka razy walczyłem z magami i nie było wcale tak źle.

I by rozwalil, gdyby nie ciagle resisty (spowodowane roznica lvli).

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 10:18 
Cytuj  
Z tymi resistami to tez jakas sciema :/
Wczoraj bilem sie swoim druidem (27) z rogue (30).
Wszystkie moje spelle (doty, korzenie, moonfire/wrath)
byly resistowane. Tylko kombinacja misio/heal/misio/heal
uratowala mi dupsko :/

Przy tak niklej roznicy leveli to troche za duzo :/


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 10:26 
Cytuj  
To i tak dziwne, że ten rogue Cię nie pokonał zanim miałeś możliwośc misio/heal... :D
Ale racja, dużo łatwiej się walczy z pomarańczowymi jak się jest melee niż casterem. Jakoś wszystko częściej wchodzi... Jako rogue nie miałem problemów z +3 level - ilość missów była mniej więcej taka sama ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:17 
Cytuj  
Jezeli chodzi o ewentualny nerf paladyna, to dev team sie wypowiedzial pare dni temu:

What are your thoughts on PvP balance and how the classes should stack up versus each other?
DEV TEAM: Although we will be making balance improvements, in general we are pretty happy with our PvP class balance. However, we don't feel drastic changes are needed at this time.

Amen


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.