mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 16:05 
Cytuj  
A jaki to problem w WoW za jakis czas dozucic w pathu dodakowe 10 leveli ktorych osiagniecie mozna rozloyc tak ,aby czas nabicia nastepnego
byl 2 razy dluzszy od poprzedniego ,co w przypadku gdy pierszy =1 dzien ,to 10=512 dni i juz skosnoocy beda pieli z zachwytu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 16:06 
Cytuj  
I po co? Jak Blizz wcale nie ukrywa, ze w WoW nie o levelowanie chodzi, tylko o zupelnie cos innego? :)

X.

PS. Wielokrotnie juz pisalem, ale napisze jeszcze raz: nazwa Warcraft w skrocie WoW nie jest tam dla jaj ;)


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 16:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
- magia - podobnie, chociaż krasnolud zawsze zostanie pobity przez np. undeada maga, bo ma inne bazowe statystyki i inne racial traits nie zachęcające do robienia z krasnoluda maga ale jest możliwe, aczkolwiek na lvl60 będzie to słabszy mag niz rasa stworzona pod maga


nie ma dworfow casterow :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 17:00 
Cytuj  
Jak to nie? Jest przeciez d0rf priest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 17:06 
Cytuj  
Dorzucic te dodatkowe poziomy to nie jest tak latwo, bo jeszcze trzeba zrobic questy na te lvle, moby, lokacje, etc.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 18:38 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Jak to nie? Jest przeciez d0rf priest.

my bad ;]
pamiatam ze w becie byl mag ale usuneli go w jakims z patchy :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 21:21 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
Coz, nie powiem nie (o tych mini i w ogole -szczegolnie DE Female chars sa "so sexy" :)

A co do recenzji. Nie jest ona doskonala. O recenzji w Filipince ni slyszalem (nie czytam takich gazet :P - i nie wiem czy to nie jest zart) ale w MANGAzyn'ie z lutego 2004 chyba byla takowa i byla bardzo dobra. Jestem zatem ciekaw kilku rzeczy pominietych w tej recenzji:
- crafting: czytalem na forach, ze jest dostepny dla kazdego (jak np. w AC 2). Czyli co, kazdy moze zrobic taka samo dobra bron? Elf i krasnolud robia mlot bojowy i oba sa tak samo dobre? Mam nadzieje, ze sa jakies "roznice".
- magia: patrzac na pkt wyzej - czy krasnolud moze sie poslugiwac biegle magia? Mam nadzieje ze nie.
- XP: dobra opcja jest to, ze nie dostaje sie XP za jakies tam male moby (w L2 np. dostaje sie ale bardzo malo XP i 0 SP - na skille). Ale wyczytalem tez, ze jest tam taki system, ze kto pierwszy zaatakuje moba, ten dodstanie z niego cale XP i dropy, bez wzgledu kto go bedzie pral. Prawda to czy mit?

Ogolnie recenzja w CDA jest napisana tendencyjnie i jest lakoniczna. nie wiadomo kto ja nawet pisal. Szkoda, ze nie bylo jej opisu w GameWalkerze, gdzie pozostali "redaktorzy" ;) mogliby opisac swoje wrazenia po kontakcie z ta gra.
Czy ktorys z Was gral w innego MMO i porzucil go dla WoW? Jesli tak to podeslijcie mi nawet na priva info, co przuciliscie na rzecz WoW i dlaczego :) Chcialbym miec jakies rozeznanie :) Mnie od L2 moglby odciagnac Projekt AAA (rowniez wstepnie opisany w MANGAzyn'ie 100% Gry z lutego 2004, ale oficjalna strona jest po koreansku i nie mam zadnego news'a ;P



Nash spojzy na moja stopke a zobaczysz ze grale w wiekszosc. I kazde z nich pozucił bym bez mrógniecia okiem. Na poczatku byłem tez srednio przekonany puki nie zagrałem i klimat poprostu mnie wciongnoł. WoW ma wiecej funkcji na stacie niz kilka mmorpg do kupy wzietych, róznorodność, klimat, ogrom mozliwosci to najwieksze plusy gry. Osobiscie czekalem na Warhammera Online ale projek zostal pozucony niestety :( . Ale jak narazie WoW wygrywa dla mnie w kazdej kategori czy to pvp czy pve. Ludzie nie moja sie tu walczyc w pvp walka jest codziennoscia tak jak i duze bitwy najazdy podjazdy czy co tylko tam chcesz (mam juz nawyk chodzenia bocznymi druzkami po lesie a nie głowna drogą :roll: ) ilosć i róznorodnosć questów brak nudnego grinda w WoW masz zawsze cos do roboty. Naprawde trudno opisac trzeba zagrac, ale po wynudzeniu sie na amen w L2 w którym jest martwe pvp i nei ma nic do roboty oprucz klepania tego samego mobka przez
miesiac.... :wink:


Ja sie zastanawiam jak mozna bronic L2 :roll: Przeciez ta gra jest pusta jak WoW na pirackich seerwerach :lol: (czyt. zero content :] )


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 21:26 
Cytuj  
Cytuj:

Moje niezbyt przychylne zdanie o tej grze podkresla tez fakt, ze wiele osob poszlo grac w WoW (znajomi z AC 2, z L2 tez - ale nie Polacy :P). Wiekszosc z tych co odeszla nie miala wiecej jak 20 lat, a srednia wieku to 12-15 wlasnie. Stad takie a nie inne opinie na temat tej gry. W polsce ta sytuacja moze wygladac zyupelnie inaczej, ze wzgledu na nasze realia - zeby grac trzeba placic, zeby placic online, trzeba miec karte kredytowa, a widzieliscie u nas 12-lataka z karta kredytowa? Rzadkosc. Zatem jestem ciekaw jak to wyglada u nas.

.


Nash heh a ja to co ptak ? mam 20 + :lol: i tez w L2 gralem z toba troszke. Co dotego ze mlodzi tez tam ida... jakby ci to powiedziec przy takiej ilosci osób które graja to nie jest nawet 50% 90% ludzi z którymi gram w wow to ludzie 20+ wiekszosc znanych multigame guild tez sie przeniosło a to są hardcore player. Wiec argumen ze dzieci tam beda do mnei nie przemawia. Zawsze mozesz zabic smarkacza :lol: [/quote]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 21:34 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
I a propos endgamingu. Co to za przyjemnosc, jak po miesiacu, dwoch mozna juz osiagnac taki poziom, ze nie bedzie juz nic do zobaczenia, zadnych wyzwan etc. Przeciez chyba nie o to chodzi. W L2 czy jak wpsomnialaes w FF poziom jest wywindowany, ale jak wiadomo... "Skosni" w ogole nie spia ;P


Nie nie spia tylko graja na 2/3 zmiany :wink:

Ponadto wiara która tak szybko levelowała znalazła sposóbna wejscie do zablokowanych nieskonczonych znonów gdzie bili elite mobki z 100hp (jednoszczalowce) :roll: Bliz oczywiscie szczela banami za to :]

Lewel nie idzie az tak ekspresowo, acz z drógiej strony nie jest tak piekielnie wolny jak w l2, porównał bym go do tego z AO:SL co do prendkosci :roll: Ale o wiele wiekszy fun :D


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 21:45 
Cytuj  
Khebeln orty :(


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 21:56 
Cytuj  
Wiem wiem, ale to nie wypracowanie, mam dysortografie i gubie literki :( )


Ps: Jak sprawdze to co napisałe to zwykle poprawie, ale nie zawsze mam na to ochote tymbardziej jak wiecej tego na skrobie :-?


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 22:17 
Cytuj  
Wiem wiem, ale to nie wypracowanie, mam dysortografie i gubie literki
tym bardziej powinienes sie postarac bo wypracowanie przeczyta tylko polonista a tutaj 100 ppl.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 22:42 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Wiem wiem, ale to nie wypracowanie, mam dysortografie i gubie literki
tym bardziej powinienes sie postarac bo wypracowanie przeczyta tylko polonista a tutaj 100 ppl.


Sie przyczepil... ale z drugiej strony zawsze fajnie nabic sobie kilka postow :)

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:04 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Dorzucic te dodatkowe poziomy to nie jest tak latwo, bo jeszcze trzeba zrobic questy na te lvle, moby, lokacje, etc.


co do dodatkowych polansz, to cos mi sie kiedys obilo o uszy na temat ponownego otwarcia dark portalu (dla nie wtajemniczonych portal do ojczystego swiata orkow) w jakims globalnym evencie(gdzies na stronie bliza o tym pisali), a po za tym ci co grali w w3 pamietaja zapewne ze koncowka kampanii ludzi rozgrywa sie na innym kontynencie (chyba northrend sie zwal), tak ze mamy potencjalnie 2 dodatkowe miejsca na pakowanie postaci powyzej 60 lvl. kto wie moze juz nad tym pacuja? ale to tylko takie moje gdybanie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:14 
Cytuj  
Jakoś niespecjalnie mi zalezy na tym, ważniejsza jest treść od formy. :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:16 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
Yog-Sothoth napisał(a):
Dorzucic te dodatkowe poziomy to nie jest tak latwo, bo jeszcze trzeba zrobic questy na te lvle, moby, lokacje, etc.


co do dodatkowych polansz, to cos mi sie kiedys obilo o uszy na temat ponownego otwarcia dark portalu (dla nie wtajemniczonych portal do ojczystego swiata orkow) w jakims globalnym evencie(gdzies na stronie bliza o tym pisali), a po za tym ci co grali w w3 pamietaja zapewne ze koncowka kampanii ludzi rozgrywa sie na innym kontynencie (chyba northrend sie zwal), tak ze mamy potencjalnie 2 dodatkowe miejsca na pakowanie postaci powyzej 60 lvl. kto wie moze juz nad tym pacuja? ale to tylko takie moje gdybanie




Gdzies czytałem ze ten kontynent z frozen throne bedzie wykorzystany, a co do dark portalu to równiez wspomnieli ze będzie mozliwe otwarcie go przez kilkunastu poteznych warlocków. Więc content na m nie zabraknie :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:20 
Cytuj  
Bez urazy, ale jak juz masz w dupie innych uczestnikow tego forum olewajac to, ze moze komus swoimi tekstami psujesz ortografie, to moze chociaz naucz sie korzystac z opcji "edit", a nie floodujesz post pod postem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:22 
Cytuj  
Tzn oftopicje jak ty teraz ? :wtf:

Ps: Przynajmniej mówie na temat, nie odzywam się jak niektórzy :roll: przy każdej sposobności do nabicia postów :wink:

Oskarżanie mnie o nabijanie postów tylko mówi o tobie, bo każdy mieży swoją miarką. Mi to lata kolo tylnej czesci ciałą ile mam cyferek przy ksywce :lol: A edytuje jak mam tylko cos do poprawienia w tym temacie. Pisze nowy post jak cos cytuje : :)

Prosze poszukaj sobie innej ofiary Xan, to poniżej twojego poziomu. :har:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 22 gru 2004, 23:27 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:26 
Cytuj  
Nie, zamiast zawrzec mysli w JEDNYM poscie, to piszesz jeden pod drugim niepotrzebnie. Jesli masz cos do dodania, to uzyj EDIT. Tak ciezko to pojac? I okaz moze choc minimum szacunku dla tych, ktorzy musza cie czytac, i przepusc swoj tekst zanim go wyslesz przez jakiegos spellcheckera, chocby przez Worda. Nie przyszlo ci do glowy, ze na tym forum moga byc ludzie, ktorzy maja naprawde dysortografie i staraja sie z nia walczyc i leczyc? Swoimi ortami niweczysz caly ich wysilek!

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Swoimi ortami niweczysz caly ich wysilek!

X.


Wybacz ale to moje orty i jak nie chcą niech nie czytają. Wybacz ale takie szczegóły mam głeboko w.... są ważniejsze rzeczy.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.