mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ktora strona konfliktu ???
Ankieta wygasła 3 sty 2005, 04:01
alliance 49%  49%  [ 24 ]
horde 51%  51%  [ 25 ]
Liczba głosów : 49
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 14:40 
Cytuj  
: ))))
- do komentarza/y wyzej, osob ktore "czają baze" :)
=====



na powaznie to :

Obrazek

..i wszystko jasne :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 15:00 
Cytuj  
orc/warrior

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 15:02 
Cytuj  
no to razem bedziem zabijac elfy, qool!

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 15:12 
Cytuj  
YAY, nareszcie!

klik


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 15:15 
Cytuj  
woohooo przerobie mojego allmighty necro na shadow priesta [ew.warlocka] i bede mial na starcie 60lvl
Chyba juz zaczne nabijac 60lvl w diablo kazda postacia


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 15:23 
Cytuj  
Koma napisał(a):
YAY, nareszcie!

klik


NOOOOO11!!..
Wreszcie bede mogl sobie przeniesc postac z diabl2 (game the best ever MMORPg!), gralem w niego 4 lata, i wytrenowlem mojego wariora na 4 lvl !!! Bede zondzil!! z mojom banda (gildia zielone przymierze ogla czerwonego!! thwe best ever gildia on the world!!)

Moj warior byl najlepszy, szkolilem go tyle i zobaczycie jak gra najlepszy Archer na swiecie!!

Zmienei sobie tylko nazwe zeby byc niewidzialny i nierpozoznawalny,
Moim celen w grze jest zostanie najleprzym graczem na waszym serwerze. Haa, nei macie szns chrumki!211!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:55 
Cytuj  
Tereny alliance sa ladniejsze, i postacie tez :)

Z horde jedynie taureni dobrze wygladaja :)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:58 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Tereny alliance sa ladniejsze, i postacie tez :)



IMHO TRUE :)

na terenach do 30lvl w hordzie syf i nuda panie :)
piach, pustynia, kaktus co jakis czas itd...

na tych 30+ lepiej bo mroczniej :)

EDIT: Elfy wygladaja najlepiej!!

FOR THE ALLIANCE !!!!!

aha i bede gral NE/rogue


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 18:10 
Cytuj  
Jesli chodzi o wyglad to biore trolle, bo niezaleznie od rodzaju armora maja fajne ciuszki. Zreszta kwestia gustu. Undeady maja nieciekawa okolice, nudno tam, a wrog i przyjaciel wygladaja tak samo ;]
Zauwazylem [chociaz to raczej rzucajacy sie w oczy fakt] ze rasy hordy sa duzo wieksze niz alliance. Spodziewalem sie, ze przygarbiony male troll bedzie wielkosci humana, ale jak kolo takiego sie pojawie to maly sie wydaje, o gnomach siegajacych do kolan juz nie wspomne.
Przez to zle sie siedzi w party z taurenami. Gdy gralem Hunterkiem, to na poczatku mialem problemy z targetowaniem odpowiednich mobow w jaskiniach, bo mi 2 krowki z przodu zaslanialy.

Mam tez pytanie. Czy wzrost ma jakies odniesienie do pola widzenie? Chodzi o komunikat "target ont in line of sight", bo grajac gnomim magiem mialem to czasem, gdy mob byl na nierownym terenem [prog w jaskini], natomiast troll [tez mag] nigdy nie mial takiej sytuacji. Wydaje mi sie to dziwne, ale wlasnie takie cos zaobserwowalem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 23:08 
Cytuj  
No skoro gnom jest mniejszy to i nize ja ma "celownik". Mysle ze o to chodzi, w koncu jak jest mniejszy to oprocz zalet to musi miec i wady. Jak gralem gnomem warlockiem to tez cos takiego mialem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 23:28 
Cytuj  
Czyli jednak ma to znaczenie. Bo zastanawialem sie czy jest to takie same dla wszystkich, czy nie. Z drugiej strony jesli w czasie jakiejs wiekszej awantury stoi 2 magow nawalajacych z czego popadnie, ale jeden jest humanem, a drugi gnomem, to human jest bardziej zauwazalnym celem, a co za tym idzie, ma troszke wieksze prawdopodobienstwo bycia znukowanym.
[jesli pieprzymy glupoty o tym wplywie wzrostu, to prosze o zruganie nas i wyjasnienie sprawy] :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 00:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Czyli jednak ma to znaczenie. Bo zastanawialem sie czy jest to takie same dla wszystkich, czy nie. Z drugiej strony jesli w czasie jakiejs wiekszej awantury stoi 2 magow nawalajacych z czego popadnie, ale jeden jest humanem, a drugi gnomem, to human jest bardziej zauwazalnym celem, a co za tym idzie, ma troszke wieksze prawdopodobienstwo bycia znukowanym.
[jesli pieprzymy glupoty o tym wplywie wzrostu, to prosze o zruganie nas i wyjasnienie sprawy] :]


Chyba moze tak byc. W pvp za to i tak zdradza cie tag nad glowa ktory siega nieba i swieci sie na czerwono, wiec przemykanie w miedzy armia gnomow nie wyjdzie za dobrze :P


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 00:46 
Cytuj  
Rozmiar ma znaczenie, gdy grałem Taurenem Shamanem, to raz wykonywałem questa w kopalni razem z orkiem wojownikiem, on szedł z przodu a ja troszkę za nim i mimo róznych kombinacji oraz prób moby prawie zawsze rzucały się na mnie. Obaj doszliśmy do wniosku, ze chodzi o rozmiar,
Oczywiście moge się mylić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 01:27 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Rozmiar ma znaczenie, gdy grałem Taurenem Shamanem, to raz wykonywałem questa w kopalni razem z orkiem wojownikiem, on szedł z przodu a ja troszkę za nim i mimo róznych kombinacji oraz prób moby prawie zawsze rzucały się na mnie. Obaj doszliśmy do wniosku, ze chodzi o rozmiar,
Oczywiście moge się mylić.

na moby to chyba nie ma wplywu ;] bija tego, kto je wkurzyl [zauwazylem, ze first aid ostre agrro wyzwala]

Nestor - chodzilo mi o to, ze jesli stoi dwoch taki, obaj sie swieca na czerwono, to statystycznie jednak wieksza postac bedzie minimalnie czesciej stargetowana. Albo inny przypadek. Stoi kawalek od ciebie Undead, a wprost za nim Tauren. Mozesz wybrac sobie target, gorzej, gdy UD stoi tuz za taurenem ;] Zwlaszcza przy tym systemie [braku] kolizji, kiedy UD moze "schowac sie" w taurenie hihihi... przesadzam...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 02:17 
Cytuj  
no troszke pszesadzasz ale chyba masz racje, ja bede elfem gral ale zadnemu gnomowi nie pozwole aby siie za mnie chowal, dwarfowi tez, a co, ja nie bede nadstawial uszu za byle ch*** :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 02:57 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Stobek napisał(a):
Rozmiar ma znaczenie, gdy grałem Taurenem Shamanem, to raz wykonywałem questa w kopalni razem z orkiem wojownikiem, on szedł z przodu a ja troszkę za nim i mimo róznych kombinacji oraz prób moby prawie zawsze rzucały się na mnie. Obaj doszliśmy do wniosku, ze chodzi o rozmiar,
Oczywiście moge się mylić.


na moby to chyba nie ma wplywu ;] bija tego, kto je wkurzyl [zauwazylem, ze first aid ostre agrro wyzwala]

Chodzi o to, że nic nierobiliśmy tylko sobie biegliśmy, no chyba, ze niektóre buffy shamana wyzwalają agro.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:07 
Cytuj  
Powiadam wam, ze i tak wszyscy zginiemy..
Jezdziec apokalipsy nadciaga..

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:12 
Cytuj  
heh to nie ma sensu zaczynac grac w WoW'a :)

Jak juz w 2029 ma byc po nas.

Sory za OT :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jak juz w 2029 ma byc po nas.

W 2038. Wtedy zegary wszystkich posixowych systemow operacyjnych (unixy, linuxy) skoncza swoja zywotnosc. A dokladnie, zaczna pokazywac ujemne daty. Z czym sie to wiaze, to bardzo latwo przewidziec ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:43 
Cytuj  
eeee czy ja wiem w 2000 mialo byc to samo (krach gield, banków, wszelakich komputerowych zabezpieczen) a przeszlo (mniej wiecej) bez echa.

Chociaz moze w unixach zegar jest wazniejszy (nie znam sie za bardzo na architekturze/dzialaniu tych systemów)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.